Код помилки 805а0194 в магазині Windows Phone: рішення

Періодично користувачі пристрою стикаються з проблемами. Якщо ви вирішили залишити відгук на програму або завантажити додаток з магазину Windows, то можете зіткнутися з проблемами. Екран відобразить замість результату код помилки 805а0194. Розберемося, що це за збій і як його можна виправити.

Що це означає «Код помилки 805а0194» і як прибрати

Розробники передбачили захист наших гаджетів. Вбудована політика безпеки вимагає наявності захищеного з’єднання. А воно не завжди буває доступно. Тому спроба що-небудь завантажити з магазину марна. Друга причина полягає у відсутності вільного місця на телефоні. Якщо ви намагаєтеся завантажити і встановити додаток, йому потрібен певний простір в пам’яті. Брак його може привести до видачі коду помилки 805а0194 в магазині Windows phone.

І ще один неочевидний джерело проблеми – обліковий запис Microsoft. Іноді відбувається збій при синхронізації аккаунта користувача. Дані про авторизацію зберігаються в ПК, і якщо в операційній системі запису не зареєстрована або не був виконаний вхід, то магазин може видати помилку 805а0194.

Іноді магазин не дає можливості завантажити програми через неправильно виставленого регіону. Деякі сервіси викладаються тільки для конкретних країн. Щоб не плутатися, намагайтеся завжди тримати правильні установки на своєму смартфоні. Якщо переключили на іншу країну і завантажили ПО, призначене для неї, то не варто потім намагатися розміщувати огляд або відгук з іншого регіону. Проблема виникає не тільки при спробі роботи з магазином Windows, але і при відкритті месенджерів, в браузерах окрім вбудованого (Explorer), і при роботі з поштою. Нижче опишемо, як прибрати це повідомлення.

Що робити, якщо Marketplace видає помилку 805а0194

Найдієвіший спосіб – просто почекати деякий час (приблизно день), помилка пропаде, тому що проблема може бути пов’язана із загальним збоєм.

перемикаємо мережу

Перш за все спробуйте перемкнути мережу. Якщо ви працюєте в WIFI, то перейдіть на 2G / 3G або 4G. Для цього треба зайти в параметри телефону. Перейдіть в «Мережа та бездротові пристрої», потім виберіть «Передача даних і SIM». Якщо код помилки 805а0194 виник на на телефоні Нокіа Люмія, то вибирайте «Параметри» – «Передача даних і SIM». Увімкніть мобільну мережу, натиснувши на перемикач пункту «Передача даних». Або ж, якщо ви працюєте в мобільній мережі, включите WIFI (за умови, що він доступний). Це робиться в меню «Налаштування».

чистимо пам’ять

Другий спосіб, як виправити код помилки 805а0194 в магазині – звільнити вільний простір на телефоні. Оцініть, скільки залишилося місця. Зайдіть в головне меню, виберіть «Контроль пам’яті». Якщо місця не вистачає, очистіть кеш браузера. Для цього відкрийте його і зайдіть в настройки. Натисніть кнопку вибору очищаються параметрів. Потім поставте галочки на пунктах журналу, кеша і куки. І натисніть кнопку «Очистити». Для нормальної роботи необхідно мати 100МБ вільної пам’яті.

Як усунути помилку 805а0194 «Не вдалося виконати запит» – спосіб третій

Далі слід розібратися з обліковим записом Microsoft. Тут вам знадобиться меню «Параметри». У ньому ви знайдете пункт «Облікові записи». У розділі «Ваші дані» заповніть всі інформаційні поля. І потім синхронізуйте всі дані.

Також зайдіть до другого розділу і налаштуйте пошту для свого облікового запису. У деяких випадках допомагає створити новий обліковий запис. Спочатку видаліть обліковий запис. Для цього треба натиснути кнопку «+» і вказати всі дані. А також, якщо при вході в магазин помилка 805а0194, і він не відкривається, поміняйте регіон. Це можна зробити в меню «Параметри», вибравши розділ «Час і мова», а потім «Регіон і мова». Якщо при вході в магазин знову з’явилася помилка 805а0194 і він не відкривається, скиньте телефон до заводських налаштувань. Заходьте в параметри і вибирайте систему. Далі потрібен пункт «Про систему». Натисніть кнопку «Скидання налаштувань». І надайте підтвердження. Ми описали всі відомі кроки виправлення. Тепер ви знаєте, що робити, якщо на Віндовс фон з’явився код помилки 805а0194. Сподіваємося, ця інформація допоможе вам впоратися зі своїм гаджетом.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию