Код помилки c00cee2d в магазині Windows Phone

Код помилки c00cee2d (c00cee2b) при спробі підключитися до магазину додатків з Windows Phone викликаний проблемами на стороні сервера Microsoft. При спробі відкрити Microsoft Store виникає Помилка магазину. Виникли технічні неполадки. Будь ласка, спробуйте пізніше. Якщо проблема повториться, перезавантажте телефон. Код помилки: c00cee2d.

В> 90% випадків проблема торкнулася користувачів Nokia Lumia, як володарів самого популярного телефону на Windows Phone. На сайті підтримки Microsoft рекомендується оновити смартфони до Windows 10 Phone, щоб уникнути появи багатьох помилок.

Коди помилок c00cee2d і c00cee2b можна виправити або обійти:

 1. Увійти в налаштування Windows Phone і поміняти регіон і часовий пояс з України на Білорусію, Україну, США чи іншу країну. Погодитися на перезавантаження пристрою. Помилка пропаде.
 2. Якщо не допомогло відкрити меню телефону, запустити ігри (Значок Xbox Games), перегорнути вправо до сторінки пошуку (зі значком лупи). Ввести в пошук назву потрібного додатка і завантажити його прямо з Xbox Games. При такому способі завантаження додаток не перевіряє регіон користувача, тому помилка не виникає.

Проблеми з магазином додатків Microsoft трапляються не вперше. Зазвичай помилка виникає від декількох днів до декількох тижнів, після чого все починає працювати нормально. Якщо зміна регіону на телефоні не допомогла доведеться деякий час встановлювати додатки через пошук в Xbox Games.

Зміна регіону на Windows Phone

Мова на телефоні міняти не обов’язково тільки регіон і часовий пояс. Як тільки магазин додатків запрацює нормально, регіон можна буде змінити назад.

Microsoft з приводу зміни регіону в Microsoft Store пише наступне: Рекомендуємо змінювати регіон, тільки якщо ви переїжджаєте в іншу країну або регіон на тривалий час. Це важливо, тому що матеріали, які ви отримуєте в одному регіоні, можуть бути недоступні в іншому. В принципі, так і відбувається, тому таке рішення добре підходить для зняття регіональних помилок і обмежень.

Інструкція для Windows Phone 8 / 8.1:

 1. відкрити налаштування.
 2. Перейти в розділ регіон (8.1) або Мова + Регіон (8).
 3. знайти поле Країна і регіон, поміняти регіон на потрібний.
 4. Перезавантажити телефон.

Після перезавантаження телефону помилка c00cee2d перестане виникати. Крім цього, в Microsoft Store можуть з’явитися нові додатки, раніше недоступні.

У Windows Phone 7.5 / 7.8 все набагато складніше. Процес зміни регіону тут складніше. Плюс до цього, повторно поміняти регіон можна буде не раніше, ніж через три місяці. Можливо, потрібні програми буде легше завантажити через Xbox Games.

Інструкція для Windows Phone 7.5 / 7.8:

 1. Зайти до свого облікового запису на сайті www.xbox.com/ru-RU/.
 2. У лівому меню натиснути посилання Мій обліковий запис.
 3. Перегорнути сторінку вниз, знайти розділ інше.
 4. Відкрити пункт Зміна країни або регіону.
 5. Далі буде потрібно підтвердити свій обліковий запис через e-mail або СМС-код.
 6. Дочекатися листа або СМС, ввести код. Два рази натиснути далі.
 7. Відкриється сторінка Переміщення облікового запису Xbox LIVE. Потрібно вибрати регіон зі списку, потім натиснути кнопку Я приймаю.
 8. Погодитися з правилами, натиснувши I Accept.
 9. Ввести пароль і натиснути Sing in, щоб заново увійти в обліковий запис.

Якщо все було зроблено вірно, після авторизації з’явиться напис про успішне переміщення облікового запису в новий регіон. Варто пам’ятати, що деякі можливості магазину можуть відкритися, а інші стати недоступними в іншому регіоні. З огляду на необхідність чекати 3 місяці для повторної зміни, варто ще раз замислюватися про необхідність такого рішення.

Установка через Xbox Games

Якщо немає бажання міняти регіон, є два способи обійти помилку. Перший вимагає деякої вправності: потрібно відкрити магазин додатків і відразу натиснути на іконку пошуку (лупу) внизу екрана. Якщо встигнути до того, як з’явиться помилка, можна спокійно вводити в пошуку назву потрібного додатка і завантажувати його.

Другий спосіб схожий на перший, але не вимагає швидкості і вправності від користувача:

 1. Відкрити меню телефону.
 2. відкрити ігри (Іконка Xbox Games з джойстиком).
 3. Перегорнути вправо до тих пір, поки внизу не з’явиться іконка пошуку (лупа).
 4. Знайти потрібну програму через пошук і натиснути встановити.

При такому способі установки ніяких проблем і помилок виникати не повинно, зміна регіону не потрібно.

Якщо нічого не допомогло, можна спробувати ще пару речей:

На жаль, самі виробники заявляють, що Windows Phone виявився не найкращою мобільної ОС. Підтримка системи поступово припиняється, і різних помилок з часом стане більше. Цей ризик можна зменшити, оновивши Nokia Lumia до Windows 10 Phone.

,

Відключення або видалення непотрібних розширень з Google Chrome проводиться в налаштуваннях. Для управління розширеннями досить ввести в адресному рядку chrome: // extensions /. Розширення не обов’язково видаляти з браузера остаточно.

Ссылка на основную публикацию