Колліжн моделі бронювання танків

Колліжн моделі бронювання танків або схема бронювання, дозволяє гравцеві знати, в якому місці ворожий танк найбільш вразливий.

Розглянемо колліжн моделі бронювання танків на прикладах машин кожного типу техніки Радянського Союзу

Найтовстіша броня у «тяжів», на те вони і «тяжі», але навіть вони не непробивні. Важкий радянський танк шостого рівня КВ-2 має товщину броні від 20 міліметрів до 115 міліметрів, екран до 110 мм. Екран захищає маску знаряддя. Провальними будуть лобові атаки, передня частина танка добре захищена, має броню від 70 до 115 мм. Товщиною броні в 75 мм захищена вежа машини. Добре Пробіваємость гусениці, які мають тонку броню в 20 мм, і верхні частини танка, що робить будь-який танк уразливим для артилерії.

Бока корпусу мають досить щільний захист товщиною в 75 мм, але ззаду танк більш вразливий. Слабо захищено і дно машини, що робить небезпечною гру на схилах для даного танка. Більш детально можна розглянути бронювання танків на сайті gamemodels3d com

Радянський середній танк Т-34, або «танк перемоги», має Брюно від 20 до 80 мм, крім кришки люка, товщина захисту якої складає всього 15 мм. Весь корпус машини покритий бронею від 40 до 45 мм, крім тонкої смужки передньої частини корпусу, яка відділяє дно танка, захист, якої дорівнює 80. Маска знаряддя закривається екраном товщиною 52 мм, броня вежі має такий самий захист. Захист гусениць, дна і верху танка від 16 до 20 мм. Для СТ машина має нормальну захист, вразлива з дна і зверху.

Радянський легкий танк сьомого рівня ЛТТБ має захист товщиною від 15 до 90 мм і екран знаряддя 90 мм. Має хороший захист лобової частини корпусу, 90 мм. Бічні чати корпусу і гусениці покриті слабо, від 15 до 45 мм броні. Передня частина вежі має броню товщиною 90 мм, бічні частини – 75 мм, а задня – 52 мм. Слабо покриті бронею дно і верхня частина, всього 15 мм броні. Танк легко пробивається з усіх мторон, крім лобової частини.

На різних типах танків різна товщина броні, у кожної машини є вразливі місця і непробивна броня

Радянська самохідна установка сьомого рівня СУ-14-1 має дуже слабку броню, від нуля до 30 мм. Найкраще захищено знаряддя. Гусениці покриває екран товщиною 6 мм. Вся машина покрита тонким шаром броні до 20 мм.

Преміумна радянська ПТ сьомого рівня СУ-122-44 має броню від 20 до 110 мм, екран знаряддя 120 мм. Найзахищеніша частина – лобова, покрита бронею товщиною 90 мм. Бічні частини захищені на 75 мм, гусениці – 20 мм, задня частина має броню 20-45 мм. Слабо, на 10 мм, захищені дно і верх машини.

Найкраще бронювання надається важким танкам, так як воно необхідне їм для виходу на передову. Найслабше бронювання у «арти», її цілий в грі – замаскуватися і усувати супротивників зверху.

Ссылка на основную публикацию