Коли буде доступне оновлення 9.19 World of Tanks

Оновлення 9.19 World of Tanks буде доступно для скачування 30 травня після 10 ранку, якщо не відбудеться непередбачені ситуації.

Сама гра WOT буде не доступна для гри з 3 ранку і до 10 годин 30 травня 2017 року, тому грати вийде тільки після проведення всіх робіт поновлення на серверах wot. Рангові бої wot будуть доступні на початку червня, через пару тижнів після виходу оновлення 9.19.

Покращення інтерфейсу в оновленні 9.19

Розробники вносять поліпшення в інтерфейс гри, орієнтуючись на відгуки і побажання гравців. Перші зміни торкнуться навігації. Потім буде поліпшуватися інтерфейс бойових завдань, акцій, ігрового магазину, щоб танкісти могли орієнтуватися в улюбленій грі з максимальним комфортом.

Якщо говорити про зміненому в інтерфейсі, планується наступне: «стратегічні завдання»- вкладка, яка відображає спецпропозиції та акції зі складними умовами виконання і унікальними нагородами. Для поліпшення навігації, взаємопов’язані події будуть також об’єднуватися в цій вкладці. «Спецпропозиція»- розділ з розпродажами і акціями ігрового магазину.«тактичні завдання»- розділ з інформацією про доступні події, які можна виконати технікою, що знаходиться в ангарі в даний момент.

рангові бої

Такі битви будуть проходити в стандартному форматі: 2 команди по 15 гравців. Особливість полягає в тому, що в баталіях братимуть участь тільки танки 10-го рівня. Умови бою відповідають режиму випадкового бою: перемагає команда, повністю знищила танки суперників або захопила базу. Однак тут аналогія і закінчується. Ключовою особливістю рангового бою є персональний результат. Суть задуму полягає в наступному: показуючи високу результативність гри, танкісти будуть просуватися вгору в рейтингу, підвищуючи свій ранг, отримуючи цікаві нагороди і призи.
Буде опублікована інформація трохи пізніше.

Як отримують ранг

Якщо танкіст потрапляє в топ-12 переможців або в топ-3 програв складу він отримує шеврон. Шеврони – це ключ до отримання чергового рангу. Щоб піднятися на першу сходинку в рейтингу і стати володарем першого рангу вистачає одного шеврони, але потім умови будуть поступово ускладнюватися.
Потрібно уточнити, що ранги 1 та 5 – це своєрідні чекпоінти, що зберігають ігровий прогрес. По суті, це точки відліку, звідки гравці можуть рухатися далі в системі рейтингу. Цікаво, але 5 ранг є максимально можливим для аккаунта. Досягнувши вершини, починає підвищуватися ранг техніки. Тут діє той же принцип: персональний внесок в результат бою підвищує ранг танка. Єдиний виняток: тут кількість рангів пропонується в будь-якій кількості.

Дивіться також: Відповіді розробників – Італійська гілка WoT (Частина 1)

Ігрова валюта – БОНИ

Зміни в економіці. У рангових боях передбачена додаткова система фінансування. Гравцям нараховують стандартна кількість кредитів за результатами бою, плюс до цього, додаються фінансові бонуси за отримання чергового рангу, виконання спеціальних ЛБЗ. До цього додається призове спорядження і особисті резерви. Коли сезон рангових боїв добігає кінця, учасникам нараховують бони – нову грошову одиницю, яку неможливо придбати в ігровому магазині. Бони витрачаються на придбання модернізованого обладнання та «передбойовому інструктаж», які істотно підвищують результативність екіпажу і машини в цілому. Кількість нарахованих бонів залежить від ефективності гравця.

В майбутньому швидше за все з’являться і нові способи заробітку бонів, але поки в оновлення 9.19 планується що рангові бої будуть єдиним способом.

бони – нова валюта WoT, заробляється виключно в Республіці Білорусь. Бони не можна купити, а можна лише заслужити в грі, нарахування яких проводиться після завершення сезону \ етапу. Витрачати Бони можна на нове доданий обладнання в патчі 9.19.

Що можна купити на Бони?

вдосконалене обладнання

Покращене обладнання купується за бони, де не можна використовувати два однакових обладнання на одному танка. Встановлюються в слоти зі звичайним обладнанням. Вартість в бонах велика, а знімається також за 10 одиниць голди.

передбойовому інструкції

Так само, додається новий слот для додаткових бафов (передбойовому інструкції), щось схоже на додаткове голдовое спорядження додають бонуси до обладнання або екіпажу, але тільки на один бій.

Передбойовому інструкції – для обладнання.
Збільшує ефект встановленого обладнання.

Передбойовому інструкції – для екіпажу.
Допомагає прокачати перк на один бій або ж поліпшити встановлений, але отримати два ефекти одночасно не можна.

Ссылка на основную публикацию