Коли введуть шведські танки

Все ігрове співтовариство з нетерпінням чекає того моменту, коли введуть шведські танки. Це головна подія року.

Наприклад, преміум-танк STRV M / 42-57 ALT A.2 6 рівня з відмінними технічними даними і розгойдується вежею привернув увагу багатьох геймерів.

Звичайно, вежа взята від французької машини. Але це не благає достоїнств це унікальної машини, яка стала першим шведським танком, що з’явилися в грі. Крім того, дана машина преміум рівня з надійними характеристиками і новітнім барабаном заряджання.

Щоб зрозуміти всі його переваги необхідно більш детально ознайомиться з його бойовими можливостями

Отже, даний танк має:

• Відмінне заряджання барабанного типу. Завдяки цьому машина в бою може випускати до 100 снарядів в секунду. При хорошому везіння і відповідної підготовки ви зможете знищити СТ противника, витративши всього один барабан.

• Мінімальний час, необхідний для перезарядки самого барабана. Можна не упускаючи нитку бою поповнити зарядний пристрій і встигнути розробити стратегію дії.

• Здатність базового снаряда пробивати міцну броню. Навіть при середній підготовці гравець може вражати техніку противника базовим боєприпасом, якщо він має таку машину. Звичайно, в деяких випадках доведеться шукати вразливі місця в бронюванні танків суперників або вибирати ті позиції, які відкривають їх незахищені проекції. А вже якщо використовувати подкалиберние снаряди, то можна вивести з ладу навіть важку техніку, причому в лобовому пробитті.

Щоб повністю використовувати всю міць шведської техніки необхідно прислухатися до порад фахівців

Краще отримати інформацію не чекаючи, коли введуть шведські танки. Наприклад, використовую Strv m / 42-57 необхідно діяти вкрай обережно. І це правило дійсно на всіх етапах експлуатації даної техніки.

Дана обставина пов’язана з тим, що бронювання машини, незважаючи на хороші вогневі параметри і першокласну рухливість може бути вразливе для танків більш високого рівня. Тому потрібно ставити техніку таким чином, щоб суперник не мав можливості в неї потрапити.

Крім того, тут варто універсальне знаряддя, як і у більшості шведських машин. Це допомагає танку вести бої і вигравати навіть при знаходженні в середині списку.

Причому машина відмінно поводиться в різних ситуаціях, наприклад, танк можна використовувати для підтримки вогнем іншої техніки або застосувати його якості для дистанційної стрільби. Головне правильно проаналізувати ситуацію на полі і продумати майбутні ходи.

Ссылка на основную публикацию