Коли вийде шведська гілка танків

Інформація про додавання в гру техніки шведського виробництва стала надходити з початку поточного 2016 року. З поновлення ігровий версії до 9.16 в World of Tanks з’явилися новинки зі Швеції. За першими танками цієї гілки найближчим часом підуть нові.

Багато гравців з нетерпінням чекали, коли вийде шведська гілка танків

Стратегія розвитку гри World of Tanks у 2016 році передбачає не тільки поліпшити технічні показники техніки, а й ввести нові її моделі. У другій половині року здійснено запуск шведського напрямку танків.

Найпопулярніші питання, які задаються розробникам з приводу долі їх грона, полягають в тому, чи буде вона розширюватися в майбутньому. На що фахівці відповідають, що на даний момент не планується значне поширення стартового Шведського ешелону, але можливо в подальшому це і станеться. Планується випустити і легкі танки цієї серії. Вже є розробки техніки від 3 до 10 рівня.

Чекаючи, коли вийде шведська гілка танків можна досліджувати їх історію

Адже є моделі, які існують лише в кресленнях, і ніколи не вели бойові дії. Але багатьох види шведської техніки існували в реальності. Тому цікаво, як вони будуть діяти в віртуальному бою.

Основною відмінністю танків шведського виробництва є такі показники як:
• кут нахилу знаряддя і його розміри. У даній техніки нахил складає мінімум 10 градусів.
• крім того ці танки набагато легше і менше за розміром ніж техніка інших ліній.

Звичайно, знайти літературу подібного плану досить важко. До того ж всі книги в основному на шведською мовою, і перекладів немає. Крім опису самої техніки в цих книгах можна знайти паперу про плани Швеції звільнити сусідню Данію не чекаючи допомоги від союзників.

Цікаві також документи по розробці нової техніки в 70-х роках. Дані ідеї трохи дивні, але досить просунуті. Можливо, саме вони стали попередниками створення композитної броні.

Деякі танки будуть ідентичні техніці інших націй з мінімальними відмінностями. Хоча в шведському парку будуть тільки істинно шведські танки, а в екіпажі танка преміумного типу буде три танкіста. Боєприпаси для даної техніки будуть бронебійними і підкаліберними. В даний час формується 4 великих і одна міні гілка шведського напрямки. Це дозволить отримати різні за класом топи.

При розробці даних моделей фахівці відвідали чимало музеїв військової техніки. Отримана таким чином інформація буде використовуватися в грі.

Ссылка на основную публикацию