Коли вийшла гра World of Tanks

Таке ігрове онлайн додаток як World of Tanks, має велику кількість своїх прихильників, в свою аудиторію танки включають людей різного віку і статі. За чисельністю гравців беруть участь в цілодобових бойових битвах здається, що вона вийшла давно, але коли саме мало хто наважується дізнатися. Хоча багатьох фанатів цікавить питання, коли вийшла гра World of Tanks.

Дане ігрове додаток отримало своє зародження в Білорусії і спочатку передбачалося, що вона будить багатокористувацької онлайн грою

Тому напередодні Нового 2009 року (напевно добре готувалися до нього) виникла ідея створення гри, а через 4 місяці анонсування її. З вересня 2009 по лютий 2010, розробниками активно тестувалися створені ними перші моделі броньованих машин, ігрові карти комплектувалися і дописувалися до кінця.

Червень місяць прийняв перших своїх учасників, представляючи їм дві нації – радянську і німецьку і не дарма. Адже за задумом гра є, в якомусь роді, віртуальним відтворенням бойових подій, що відбуваються за часів другої світової війни.

В середині серпня 2010 року геймери могли порадіти себе презентованої для них русифікованої версією, в квітні 2011 року розробники дійшли до берегів Америки, презентувавши для них англійську версію.

2012 рік було дуже хорошим World of Tanks, тому, що танки були включені в кібер змагання, що показало масштабність даної онлайн гри. Тим самим даючи рекламу для залучення нових осіб в свої роти.

Так що питання, коли вийшла гра World of Tanks отримує досить великий відповідь

Адже презентація мовної версії може цілком вважатися датою виходу даної гри для своєї певної нації, так як після радянських і німецьких машин вийшли гілки:

• Франції;
• Китаю;
• Японії;
• Чехословаччини;
• Великобританії;
• Швеції.

Ще невідомо, коли для нової нації настане свій день народження, ознаменований виходом нової гілки.

Тим самим об’єднуючи геймерів з усього світу в одне ціле, даючи їм можливість знайомитися, спілкуватися, проводити велику кількість часу хоч і в онлайн режимі. Хоча і є деякі підсвідомі нюанси у кожного гравця по відношенню до політичних переконань, але бойовому полі це згуртоване бойове братство, яке приймає своїх гравців відразу в справжній бій, без всякого тестування і оцінки, даючи при цьому свою опору і підтримку.

Ссылка на основную публикацию