Колишня шоураннер серіалу «Баффі – винищувачка вампірів» поміняла свою думку щодо перезапуску

Звістка про те, що культовий серіал «Баффі – винищувачка вампірів» планують запустити, схвилювало багатьох, і Марті Ноксон не стала винятком. Якщо хто не в курсі, Ноксон виступала виконавчим продюсером оригінального серіалу, а також шоураннер 6 сезону. Нещодавно Марті змінила свою думку про перезавантаження. Раніше в одному з інтерв’ю Ноксон заявила: «Буду чесна, спочатку я подумала:«Ні! Не торкайтеся до священного писання!»Але чим більше я дізнавалася про це, тим більше я хвилювалася». Джосс Уідон, який є творцем оригіналу, обійме посаду виконавчого продюсера в перезапуску, де роль Баффі, яку раніше зіграла Сара Мішель Геллар, дісталася темношкірої актрисі. Моніка Брін (сценарист серіалу «Агенти ЩИТ») стане шоураннер проекту.
Моніка Брін, шоураннер перезапуску «Баффі – винищувачка вампірів»

Проект був оголошений минулого місяця і за цей час йому вдалося викликати неоднозначну реакцію у користувачів соцмереж, проте Марті Ноксон впевнена, що переосмислення – це «велика концепція».

«Мене хвилює той факт, що є жінка-шоураннер, причому кольорова жінка», – каже Ноксон. «Так що я і справді серйозно схвильована цим». Ноксон зайнята своїми проектами – екранізацією роману «Гострі предмети», де головну роль грає Емі Адамс, і недавно випущеним серіалом «Діетленд». Однак Марті переконана, що відродження Баффі потрапило в хороші руки.

«Так що якщо вони запитають – я не знаю, що б я відповіла», говорить Ноксон. «Це буде залежати від того, чим я буду зайнята. Але я вважаю, що у них все під контролем ».

«Є лише одна Баффі і один Милиця ….»

Незабаром після анонса проекту Брін сказала, що полюбився фанатами серіал в жанрі надприродного фільму жахів – це її Зоряні Війни, пояснивши, що «існує лише одна Баффі», але додала, що «настав час познайомитися з новим мисливцем».

«До того, як я зайнялася написанням сценаріїв, я фанатела від серіалу. Я переглянула всі серії і з захватом спостерігала за тим, як Баффі Саммерс стає старше, знаходить любов і вбиває цю любов. Я бачила, як вона боролася і вбивала. Існує тільки одна Баффі, один Зендер, одна Віллоу, Джайлз, Оз, Милиця, Корделія, Енджел … Замінити їх неможливо », – написала Брін в своєму твіті від 26 липня.

«Блискучий і просто чудовий серіал Джосс Уідон не можна відтворити, та я й не намагалася б. Але ми тут, через два десятиліття …, і світ здається ще більш страшним. Так, може бути, нам пора зустрінеться з новою Переможницею … Це все, що я можу сказати ».

Ссылка на основную публикацию