Комбіновані газові плити

Особливістю комбінованих кухонних плит (на кшталт) є їх здатність працювати і від газу, і від електрики. При цьому поверхня їх може бути тільки газовій або газоелектричним, а духова шафа – електричним.

Купити комбіновану газову плиту зазвичай поспішають ті споживачі, райони проживання яких не відрізняються стабільністю подачі газу або електроенергії.

Комбінована поверхня представлена ​​такими варіантами:

Що стосується духової шафи – сусіда вручений поверхні, то він може бути газовим або електричним, причому матеріал, з якого виготовлена ​​його поверхню, може бути також різною – емальованому, сталевий, склокерамічною або комбінованої (як газові плити Ханса).

Який варіант комбінованих плит вважається популярним?

Найбільш зручним і затребуваним варіантом є поєднання газової поверхні і електричного духової шафи. Проста і економічна газова плита більш звична для споживача, а електродуховка має вищий функціоналом, ніж газова.

Так, підтримуючи задану температуру, духовка ідеально викине, зажарить, розморозить і засушить будь-які страви і продукти. Зручність в експлуатації представляє і можливість окремого включення верхнього і нижнього тенів.

Комбінована плита «газовий верх – електричний низ» представлена ​​наступними конструкціями:

Середня ціна комбінованої газової плити такого типу становить 600 доларів.

Як вибрати комбіновану газову плиту

При покупці газової плити споживач повинен керуватися наступними критеріями:

Установка комбінованої плити не вимагає проведення нової проводки, оскільки їх можна підключати до побутової розетки на 220 В. Чим кращою теплоізоляцією буде володіти духову шафу печі, тим меншим буде витрата електрики.

Комбіновані газові плити – відгуки

«Покупку комбінованої газової плити я приурочила до свого ювілею, оскільки планувалося приготування великої кількості страв. Так на моїй кухні з’явилася модель Hotpoint-Ariston C 35 S P6 (X) вартістю 480 доларів. Стільки ж коштують газові плити з електричною духовкою. На поверхні плити, виготовленої з нержавіючої сталі, розташовані 4 газові конфорки.

Духова шафа працює від електрики. Управління піччю здійснюється за допомогою поворотних перемикачів. Всі захисні функції є. Я задоволена”.

Ссылка на основную публикацию