Компанія-кредитор MoneyMan і онлайн-роботодавець Workle стали бізнес-партнерами

Компанія-кредитор MoneyMan і онлайн-роботодавець Workle стали бізнес-партнерами

На російському ринку онлайн-кредитування відбулося вагома подія. Компанії Workle і MoneyMan оголосили про свою співпрацю. Результатом цього стало впровадження в сервіс Workle особливої ​​програми з видачі мікропозик. Бізнес-партнери впевнені, що дана співпраця принесе гарний прибуток.

Тепер більш 1 000 000 інтернет-співробітників сервісу Workle можуть заробляти в інтернеті, пропонуючи потенційним позичальникам мікрофінансові продукти MoneyMan.

MoneyMan на інноваційній майданчику Workle дозволяє користувачеві сервісу оформляти заявки на мікропозики компанії, перебуваючи в будь-якій точці України. Грошова винагорода користувач отримує за кожен профінансований компанією позику. Workle надає інноваційний онлайн-офіс, оснащений всім необхідним: модулі пошуку і порівняння товарів, можливість створення і ведення клієнтської бази, зразки необхідних документів і багато іншого. Доступність, інтуїтивне зручність інтерфейсу дозволяє заповнювати заявки на позику в найкоротші терміни. У свою чергу скорингова модель MoneyMan забезпечує миттєве розгляд заявки.

У разі схвалення мікропозик компанія пропонує позичальникові на вибір кілька способів отримання коштів: видачу готівкою через платіжні системи CONTACT і Юністрім, переклад на банківський рахунок клієнта і віртуальний гаманець сервісу «Яндекс.Деньги». Позичальникам також доступний моментальний переклад мікропозик на банківські карти Visa і MasterCard.

Workle і MoneyMan розробили комплекс навчальних заходів, який дозволить повністю дистанційно отримати теоретичні знання та практичні навички роботи в сфері фінансів. Користувачам Workle легко пропонувати фінансові продукти MoneyMan позичальникам, оскільки компанія забезпечує найнижчі ставки на ринку мікрофінансування. Більш того, онлайн-кредитор гарантує найнижчу ставку, відшкодовуючи різницю з пропозицією вигідніше MoneyMan балами, які, потім, позичальник може витратити або на зниження ставки, або на продовження терміну позики.

«Вигода програми співпраці MoneyMan і Workle очевидна для всіх її учасників. Наша компанія отримує новий драйвер зростання бізнесу, а зареєстровані користувачі Workle набувають можливість додаткового заробітку навіть без відриву від основної діяльності. Вони також отримують нові професійні навички і розвиваються як кредитно-фінансові фахівці », – зазначив операційний директор MoneyMan Олександр Дунаєв.

«Ми раді запропонувати інтернет-співробітникам Workle новий продукт від MoneyMan. Фінансовий напрямок компанії показує стабільне зростання, все більше наших агентів цікавляться банківською справою. Нам важливо пропонувати своїм користувачам тільки самі надійні та стабільні фінансові продукти, і тому ми впевнені в успіху нашої співпраці »- коментує комерційний директор Workle Марина Харченко.

Ссылка на основную публикацию