Компанія Seo Solution запустила послугу таємний покупець для комерційних сайтів


Компанія Seo Solution запустила послугу таємний покупець для комерційних сайтів

Seo Solution займається розробкою і просуванням комерційних сайтів. Тепер клієнти компанії зможуть скористатися послугою «таємний покупець», яка спрямована на виявлення недоліків сервісних служб проектів замовника. Нова функція дозволить оцінити якість і швидкість обслуговування, а також кваліфікацію контактних співробітників.
Висока якість сервісу сьогодні є одним з головних конкурентних переваг сучасного бізнесу. В умовах стрімкого розвитку інтернет-торгівлі висока задоволеність покупців стає основним завданням онлайн-бізнесу.
Традиційно «таємний покупець» служив інструментом для оцінки роботи оффлайн-точок торгівлі, але сьогодні інструмент стає все більш затребуваним для оцінки онлайн-сервісів.
Тепер компанія Seo Solution пропонує замовникам не тільки якісне просування сайтів в пошукових системах, але і підвищення продажів шляхом оцінки і оптимізації сервісу, що надається контактними співробітниками просуваються веб-ресурсів.
Опитування-дослідження здійснюється інкогніто, а його структура може варіюватися в залежності від специфіки досліджуваної галузі. В основному перевірка включає аналіз:

  • швидкості відповідей по заявкам форм зворотного зв’язку сайту;
  • зручності процедури оформлення замовлення;
  • вміння контактних співробітників вести діалог з клієнтом;
  • володіння технікою збору інформації про переваги клієнта;
  • вміння підбирати продукт відповідно до інтересів клієнта і майбутніх умов експлуатації;
  • вміння коректно провести порівняльну оцінку різних продуктів;
  • володіння технікою обґрунтування вартості продукту;
  • навичок нейтралізації сумнівів і заперечень клієнтів;
  • навичок здійснення додаткових продажів супутніх продуктів.

По завершенні перевірки замовник отримує докладні рекомендації на базі проведеного аналізу. Відповідно до наданих рекомендацій, замовник зможе поліпшити якість обслуговування, поточний рівень продажів, а також зможе підвищити лояльність клієнтів, що позитивно відбитися на «захоплення клієнта» – на повторних продажах.
До сьогоднішнього дня власник інтернет-магазину був змушений замовляти послугу «таємний покупець» у сторонньої компанії, яка проводить відповідні дослідження. Тепер же «таємна покупка» включена в стандартний комплекс робіт Seo Solution з просування сайтів, що суттєво економить час замовника, підвищує ROI. Крім того, дана послуга є бонусом і не вимагає додаткових витрат з боку замовника. Таким чином, розкрутка сайтів України, Казахстану, РФ і Білорусі експертами Seo Solution набуває якісно нового значення для рітейлерів.
Довідка про компанію:
Seo Solution – це компанія, що розкручує онлайн-бізнес з 2009 року. За роки роботи компанія змогла досягти вражаючих результатів в області інтернет-маркетингу, що підтверджується широким портфоліо з просування міжнародного і національних бізнесів країн колишнього СНД, Європи і США, ну і, звичайно ж, незмінно високим позиціями її сайтів у видачі пошукових системах.
Зараз компанія має філії в різних містах України (Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк), представництво в Казахстані (Астана).
Seo Solution є однією з найбільш динамічно розвиваються SEO-компаній рунета, пропонуючи своїм клієнтам високий сервіс і динамічне просування онлайн-бізнесу за допомогою інноваційних і високоефективних інструментів інтернет-маркетингу.
Контактна інформація:
http://seosolution.com.ua/

Ссылка на основную публикацию