Компанія Toshiba говорить, що не знає Westinghouse розглядає

Корпорація Toshiba (6502.Т), у відповідь на повідомлення ЗМІ, заявила в п’ятницю, що не була в курсі того, що її ядерна одиниця американської westinghouse розглядає можливість подачі в главу 11 захист від кредиторів – опція аналітиків, яка може поставити під загрозу всю групу.

Бізнес Nikkei щодня повідомляв, що Toshiba тепер дивився на потенційну Главу 11, що реєструє як одна з кількох можливостей для Питтсбургской Westinghouse, оскільки він бореться з перевитратами в двох американських проектах, які збираються привести до списання в розмірі $ 6.3 мільярдів.

У теорії, такий рішучий крок може допомогти підвести риску над проблемами свого ядерного бізнесу.

Але аналітики і джерела зі знанням питання говорять, що навіть при реєстрації Глави 11, Toshiba міг все ще бути на гачку максимум за $ 7 мільярдів в потенційних зобов’язаннях, оскільки це гарантувало договірні зобов’язання Westinghouse – домовленість, типова для ядерної промисловості.

Одне джерело, знайоме з ситуацією повідомив Reuters, були дискусії в рамках Toshiba на це питання, але було і великий опір. Джерело не може бути ідентифікований, оскільки він не був уповноважений говорити зі ЗМІ.
Представник конгломерату TV-к-будівництво заявив, що був не впевнений, як будь-яка американська реєстрація банкрутства торкнеться свою Westinghouse договірні зобов’язання.

Нещаслива покупка ядерної будівельної фірми заводу, CBI Stone Webster в наприкінці 2015 року завантажила Toshiba в кризу, змушуючи його пропонувати контрольний пакет акцій бізнесу мікросхем пам’яті для продажу.

Це було змушене визнати величезні перевитрати в двох проектах побудувати перші ядерні реактори в Сполучених Штатах через 30 років, станься від конструктивних змін, таких як зміцнення заводів, щоб протистояти авіакатастроф.

Аналітик Хідекі Ясуда Першокласного Науково-дослідного інституту сказав, що Toshiba буде, ймовірно, чекати перш, ніж зробить будь-яку реєстрацію банкрутства, спочатку заповнюючи її балансове отвір і відновлюючи грошові резерви.

«Глава 11 – кращий спосіб для Toshiba, щоб прибрати всі потенційні зобов’язання і втрати по Westinghouse. Але прямо зараз це не вибір », сказав Ясуда.

Промислові фахівці кажуть, що Toshiba міг також продати всі або частину його частки в Westinghouse, але покупець не обов’язково прийме зобов’язання всій Westinghouse, як Westinghouse зробила, коли це купило CBI Stone Webster.

Наприклад, в запланованому поглинанні французької ядерної групи реакторне відділення Арева (AREVA.PA) корисністю EDF (EDF.PA), зобов’язання Арева, пов’язані з неблагополучним контрактом Olkiluoto 3, не приймаються EDF.

«Toshiba повинен буде спочатку очистити своє фінансове становище», сказав другий джерело, знайоме з ситуацією.

Компанія заявила в п’ятницю, що вона сподівається продати більшу частину одиниці флеш-пам’яті з остаточним рішенням перед кінцем березня в наступному році.

Це планує заробити принаймні 1 трильйон ієн від продажу, досить покрити списання Westinghouse і створити буфер для будь-яких нових фінансових проблем, джерела сказали Агентству Рейтер раніше.

Ссылка на основную публикацию