Комплекс захисних заходів від DDoS-атак реалізований компанією DDoS-Guard

Комплекс захисних заходів від DDoS-атак реалізований компанією DDoS-Guard

DDoS-Guard.net представила новий захист від «DDoS- бомбардувань», що включає захищений хостинг і сервера компанії, а також гарантовану автоматичний захист WEB-сервісів.

Останнім часом серйозно збільшилася кількість DDoS-атак на сайти ЗМІ, які висвітлюють події на сході України. Через це багато засобів масової інформації знаходяться в зоні ризику, так як масивна атака може зупинити роботу сайту, і, як наслідок, ресурс втрачає аудиторію.

Для захисту від DDoS-атак DDoS-Guard.net використовує ряд зручних рішень, серед яких кожен клієнт знайде відповідне. Можливо захистити сайт без зміни хостингу або з перенесенням на захищений хостинг DDoS-Guard, взяти в оренду сервер в захищеної мережі або захистити свою мережу за допомогою функції «Захищений IP транзит». Геораспределенная система фільтрації з вузлами в Нідерландах, США, Україні, України та Німеччини працює в реальному часі, не вносячи затримок і не порушуючи зв’язаність. У разі атаки від клієнта не потрібно ніяких додаткових дій, система захисту спрацьовує автоматично і сайт залишається доступним.

Компанія надає послуги захисту корпоративним клієнтам. Серед клієнтів компанії великі хостинг-провайдери, оператори зв’язку та дата-центри по всьому світу. Для роздрібних клієнтів ціна на захист сайту становить 150 $ / міс, за ці гроші клієнт отримує захист від атак до 140Gbps, цілодобову службу підтримки і впевненість у безпеці онлайн-бізнесу.

Коментує CCO компанії Ігор Пахомов: «В інформаційній війні, яка розігралася на просторах Рунета, DDoS-атаки – це щось на кшталт артилерії. Ресурс знищується «масовими бомбардуваннями» і повністю недоступний для читачів. Коли мільйони людей в реальному часі стежать за подіями, випадання ресурсу з медійного простору не тільки позбавляє людей перевіреного джерела інформації, а й приносить збитки самому новинному сайту. Але захищатися можна і потрібно ». Для придбання необхідного пакету послуг досить пройти реєстрацію на сайті компанії, вибрати необхідну послугу і оплатити будь-яким зручним способом. DDoS-Guard.net працює з такими платіжними системами, як WebMoney, Visa, PayPal, Skrill.

Для довідки: DDoS-атака (від англ. Distributed Denial of Service) – рапределеніе атака типу «відмова в обслуговуванні», метою якої є створення умов, при яких користувачі не зможуть отримати доступ до сайту або Web-сервісу через його перевантаження.

Ссылка на основную публикацию