Комутатори HP Aruba 2530

Комутатор HP 2530 серії Aruba – надійне і безпечне пристрій комутації 2-го рівня з можливістю стекирования. Дуже добре підходять для роботи на периферійних ділянках ІТ-мереж, у відокремлених підрозділах підприємств, а також в малих офісах. Комутатори повністю керовані і забезпечені додатковою підтримкою Рое +. Устаткування надає безперебійний і безпечний доступ, володіє оптимальним для свого рівня функціоналом і економить електроенергію (технологія Energy Efficient Ethernet) на 40% в порівнянні з аналогами. Комутатори цієї серії прості в установці, легко налаштовуються і не вимагають складного обслуговування.

Переваги комутаторів HP Aruba 2530

Дуже добре підходять для мереж з переважанням мобільного трафіку. Наявність портів 10GbE для простоти і зручності кластеризації. Можливість створювати різні списки доступу і налаштовувати параметри приоритизации трафіку. Підтримка ClearPass Policy Manager і AirWave для стабільної провідний / бездротової зв’язку. Відсутність вентиляторів – гарантія безшумної роботи. Широкі можливості зниження електроспоживання (бажаєте Ви отримувати оповіщення, переклад неактивних портів в «сплячий режим» і ін.). Автоматичний вибір максимально підходящої конфігурації при підключенні до точок доступу. Блокування точок доступу, які несуть потенційну загрозу.

Керування захистом і

Функціонал безпеки комутаторів HP 2530 представлений:

  • захист від загроз «відмова в обслуговуванні»;
  • захист DHCP (DHCPv6);
  • списки ACL- контролю доступу;
  • протоколи QoS (контроль якості);
  • обмеження IP-адрес.

Пріоритизація трафіку за допомогою IEEE 802.1p розділяє трафік на 8 черг в реальному часі, надаючи безперебійний і стабільний доступ. Технологія приоритизации заснована на WDRR- формування черги і SP-черзі пріоритетів.

Розгортання комутаторів Aruba 2530 здійснюється автоматично, що особливо важливо для компаній, де немає ІТ-фахівців. Управління проводиться за допомогою AirWave і багато в чому воно автоматизовано. Завдяки технологіям RMON і sFlow можна відстежувати і реагувати на події, пов’язані з сигналами тривоги і порушеннями в роботі пристрою. На вибір представлені наступні інтерфейси управління: командний рядок, консоль, Micro USB-порт і веб-інтерфейс. Просте і зручне меню настройки дозволяє легко працювати з комутаторами 2530 навіть непрофесіоналам.

Модельний ряд

Покупці мають можливість купити комутатори HP 2530 в м.Київ та інших містах РФ з 8, 24 і 48 портами. Типи портів: Gigabit або Fast Ethernet. Всього модельний ряд серії 2530 представлений 17 комутаторами у фіксованій конфігурації. При виборі крім числа портів необхідно враховувати:

  • число каналів: 1GbE з висхідними каналами 10 Гбіт, 10/100/1000 або 10/100 з висхідними каналами 1 Гбіт;
  • пропускну здатність 4,1 … 15 млн. пакетів / секунду (залежить від кол-ва портів);
  • наявність PoE +.

Найбільш простими і доступними комутаторами серії є моделі Aruba 2530, 8 PoE + і Aruba 2530 (8).

Де купити?

Купити комутатори HP Aruba 2530 можна в інтернет-магазині «Телеком-про» зі знижкою від 50%. Доставка товарів здійснюється в усі міста України, по Києві безкоштовно. Консультанти магазину оперативно допоможуть вибрати обладнання під Ваші задачі.

Ссылка на основную публикацию