Конструктор сайтів A5 – простий сервіс А5

Зараз створити сайт дуже легко. Якщо раніше вам довелося б вивчати мови програмування, то зараз можна скористатися конструктором сайтів. Він дозволяє за дуже короткий термін створити повноцінний сайт, при цьому від вас не вимагають якихось знань. Робиться це завдяки численним шаблонами, а також великій кількості інструментів.

A5 – саме так називається сервіс, який дозволяє створити свій сайт на основі будь-якого з 300 шаблонів. Створення сайту може відбуватися як за допомогою HTML-5 редактора, так і за допомогою flash. Перш ніж перейти до огляду самого сервісу, давайте розглянемо його переваги і недоліки.

переваги:

1. Перша перевага – це зручний редактор сайту. Вам не потрібно щось шукати, все вже у вас під рукою. За допомогою нього можна додавати нові елементи, змінювати стиль своєї сторінки, а також виконувати ряд інших дій.

2. Ви маєте право створити свій власний шаблон! Не всі конструктори сайтів надають таку можливість. Багато хто не хоче її давати, але тільки не A5. Роблячи свій власний шаблон, ви отримуєте повністю унікальний сайт на виході!

3. На сайті A5 діє дуже чуйна підтримка. Якщо у вас виникла якась проблема – просто зверніться в неї і ви отримаєте відповідь!

4. Розібратися з функціями сайту не складно, але навіть якщо у вас виникли якісь труднощі – ви завжди зможете побачити якісні відео-уроки. У них наочно показують весь функціонал сайту, а також розповідають як раціонально його використовувати.

5. Гарне співвідношення ціни і якості. Доступні тарифи, а також безліч функцій переконають вас в цьому!

недоліки:

  1. Чи не запам’ятовується домен третього рівня. Все стандартно, в безкоштовної версії у вас буде домен, який реально не запам’ятати. Щось на зразок 1772479.mya5.ru, це не дуже зручно, скажімо так. Від такого домену можна позбутися, заплативши гроші.
  2. Заважає реклама, в правому куті, але знову ж таки її можна прибрати за певні гроші.

 Розбираємося всередині конструктора A5

Перш за все, перейдемо на сайт. У правому верхньому куті натисніть кнопку «Реєстрація». У вікні, потрібно буде ввести свою реальну поштову адресу. І ще потрібно буде придумати пароль. Ви також можете ввести свій номер телефону, але це не обов’язково.

Після реєстрації, ви відразу ж побачите кнопку “Створити сайт”. Сміливо натискаємо по ній і переходимо до вибору шаблонів. Їх тут багато, дуже багато. Вибрати можна будь-яку тематик, починаючи від автомобілів і закінчуючи шаблонами для будівництва. Перед вибором шаблона, його можна детально розглянути, доступні всі вкладки. Якщо вас влаштовує – натискайте «Вибрати шаблон». Пройде кілька секунд і ви потрапите в редактор.

У готовому шаблоні ви можете робити все що завгодно. Для початку, спробуйте змінити текст. Клацніть по потрібному слову і видаліть його. Тепер введіть свій текст. Тут же можна змінити шрифт і розмір слів, можна змінити положення тексту (по лівому краю, по центру тощо). Ще одна важлива особливість – в слово можна вставити посилання або файл.

З текстами розібралися. Йдемо далі. Що ви ще можете робити? Звичайно ж додавати, видаляти або змінювати сторінки. Можна перейти на другу, третю, четверту сторінки. У них також можна додавати свій текст, змінювати зображення і так далі. В налаштуваннях можна зробити будь-яку сторінку головною. Ще можна змінити колір, фон і розмір обраної сторінки. Все це зробити дуже просто.

У віджети можна додати на сайт кнопку, ролик з youtube, вікно зі зворотним зв’язком і багато іншого. Для додавання потрібно просто перетягнути віджет на потрібну сторінку. В файли можна додавати свої зображення, документи, які потім можна буде додати на сайт. У правому верхньому куті є можливість зберегти і опублікувати готовий сайт. Дуже зручно.

про ціни

Безкоштовна версія конструктора A5 вкрай не зручна. Тому ми можемо вибрати будь-який платний тариф за вибором. Кращий вибір – це тариф «Бізнес», вартість якого – всього 133 гривень на місяць. Ви отримуєте 10000 мегабайт дискового простору, свій власний домен ru або com, кількість сторінок необмежено. Ви також отримуєте можливість використання сторонніх сайтів і особистого менеджера для швидкої допомоги.

Поповнити баланс можна за допомогою безлічі доступних майданчиків. Можна поповнити за допомогою терміналу, кредитної карти або за допомогою електронних грошей. Поповнення балансу на будь-яку суму відбувається за допомогою Робокасса.

 висновок

A5 – дуже вигідний конструктор сайтів. Більш вигідних тарифів ви не знайдете більше ніде. За допомогою даного сервісу можна створити звичайний сайт або повністю робочий інтернет-магазин. Грамотна підтримка, велика кількість шаблонів, 4 роки роботи – все це залишає позитивні емоції. A5 – це кращий вибір для новачків. Тут є все, для того щоб створити свій повноцінний, робочий сайт.

Ссылка на основную публикацию