Конструктор сайтів Jimdo (Джімдо)

Jimdo – розроблений в Німеччині хмарний сервіс для створення сайтів людьми, які не знайомими з веб-програмуванням. Дозволяє створювати і управляти сайтами прямо в браузері, використовуючи готові шаблони і рішення для бізнесу. Це багатомовний конструктор, що володіє 8 локалізаціями, розташованими в доменній зоні com, включаючи російську.

Jimdo пропонує хороші можливості навіть в безкоштовному наборі JimdoFree і є досить щедрим конструктором для наборів платних.

можливості

Адміністративне меню Jimdo складається з функціонального мінімуму, є компактним і приховує додаткові можливості в розділі «Налаштування». Важливі для бізнесу розділи завбачливо винесені в кінець меню, щоб не відволікати вас, якщо створюваний веб-сайт не інтернет-магазин. У підсумку ми маємо такі розділи:

 1. шаблон – каталог шаблонів і опції для завантаження власного шаблону. Переглядати можна списком і таблицею.
 2. стиль – призначений для індивідуалізації вибраного шаблону, такий як: розміри шрифтів, кольору меню, прозорість, фірмовий стиль.
 3. Блог – перетворення контенту в формат блогу, розстановка тегів, категорій, заміток. Дизайн блогу налаштовується в меню «Стиль».
 4. оновити – як не дивно, розділ платних тарифів, тоді як оновлення сторінок і збереження змін в конструкторі відбувається у відповідних інструментах.
 5. налаштування – самий комплексний розділ, що містить опцій, мабуть, більше ніж всі попередні разом узяті. Тут є як основні дані про сайт і власника, так і тонкі настройки мобільних шаблонів, акаунтів, правил і синхронізації.
 6. SEO – доступний тільки на платних тарифах розділ з автоматичного просування вашого сайту в пошуковій видачі.
 7. Магазин – знову доступний тільки після оплати комплекс каталогів і баз даних клієнтів і замовлень, а також архів.
 8. Статистика – дозволяє збирати інформацію про відвідувачів сайту, щоб краще орієнтуватися на цільову аудиторію.
 9. Допомога – тут знаходяться докладні інструкції по управлінню адмінкой, плюс посилання на корисні додатки, що розширюють функціонал сайту.

Виходячи з суми функцій по створенню багатогранного сайту і подальшого аналізу їх зручності, можна зробити короткі висновки про конкурентні переваги і недоліки Jimdo.

переваги

 • відсутність настирливої ​​реклами і кричущих платних доповнень;
 • хороший вибір сучасних готових шаблонів;
 • можливість використовувати свої власні шаблони;
 • тонка настройка параметрів сайту безкоштовно;
 • легкий в освоєнні і компактний інтерфейс;
 • гнучке редагування стилю сторінок;
 • SEO-оптимізація сторінок;
 • Jimdo-App – безкоштовний додаток Jimdo для мобільних пристроїв, що дозволяє керувати вашим сайтом в реальному часі в будь-якому місці.

недоліки Jimdo

 • жорстка прив’язка блоків сторінки до координат;
 • обмежений графічний функціонал конструктора;
 • взаємодія з власними шаблонами в конструкторі можна назвати доброзичливим;
 • немає функціоналу для створення форуму або Лендінгем без меню.

Цінова політика

Політика підтримай у сервісу така ж лаконічна, як і дизайн, але при цьому і щедра на надані можливості. Тарифних пакетів всього три, один з яких безкоштовний.

Сенсу намагатися підняти серйозний бізнес при безкоштовному тариф JimdoFree немає, тому що, нехай нам і дають «всі можливості Jimdo», а SEO, статистика, модулі інтернет-магазину і безкоштовні домени 1 рівня йдуть у вигляді додаткових і тільки в платних пакетах. Отже:

 • JimdoPro – 400 руб. / Місяць, безкоштовний домен 1 рівня, техпідтримка «Pro», без реклами, окремий e-mail, оптимізація для смартфонів, статистика, SEO.
 • JimdoBusiness – 800 руб. / Місяць, 2 безкоштовних домена 1 рівня, всі можливості тарифу JimdoPro в комплекті, служба допомоги «Business», модулі інтернет-магазину, розширена система SEO.

Етапи створення сайту

Крім основного сайту Jimdo, сервіс володіє міні-блогом, які розповідають про основні принципи створення успішного сайту, так званої Академією Jimdo, хоча її читання не обов’язково.

 1. На головній сторінці Jimdo тиснемо «Реєстрація», Потім на будь-який з шаблонів, розкиданих по декільком темам.
 2. Вписуємо назву майбутнього сайту і свої дані. Так ми отримуємо домен третього рівня і відразу розміщений в Інтернеті сайт.
 3. В панелі адміністрування можна перевибрать шаблон і налаштувати його.
 4. Елементи на сторінках сайту редагуються лівою кнопкою миші.
 5. Збереження змін відбувається тільки за допомогою відповідної кнопки «Зберегти» в низу.
 6. Додавання власного шаблону справа непроста, пов’язане зі зміною вихідного коду сторінок і підходить тільки досвідченим користувачам.

Сьогодні цей конструктор може похвалитися більш ніж 15 мільйонами сайтів, створеними на цій платформі з 2007 року, і представництвами в найбільших країнах світу. Розглянемо приклади.

Ссылка на основную публикацию