Конструктор сайтів Netdo, створи свій сайт безкоштовно

Створення сайтів в будь-якому конструкторі має свої особливості. Тому, коли ви знаєте багато різних конструкторів новий вам буде вивчати вже просто.

Конструктор NetDo дозволяє створювати так звані сайти візитки. Він хороший не тільки своєю простотою, але і тим, що розташований на безкоштовному хостингу. Для того, щоб почати роботу з конструктором NetDo, нам знадобиться тільки робоча електронна пошта.

переваги NetDo

Основною перевагою роботи з даними конструктором є те, що він повністю безкоштовний. Однак, у зв’язку з тим, що багато конструктори дозволяють створювати сайти як на платній, так і безоплатній основі, відзначимо його інші достоїнства:

 • пункт «Віджети» – досить цікава функція NetDo, яка дозволяє підключити, наприклад, кнопку зворотного зв’язку, зворотний дзвінок, віджет консультанта, блок «Поділитися » від Яндекс, кнопку «Вгору» і багато інших.
 • Можливість додати банери, новини і безліч інших блоків в бічному і головному меню.
 • Гнучкі настройки стилів сайту, в тому числі можливість роботи з CSS і шаблонами HTML5.
 • Можливість створення власного інтернет-магазину на базі NetDO.
 • Чуйна тех. підтримка.

Цінова політика

Відносно цінової політики конструктор NetDo виділився, сервіс бере гроші не за тарифи і розширення функціоналу, а за зняття обмежень в модулях та інших елементів. Так наприклад:

 • за кожні 10 Мбайт пам’яті поверх безкоштовних 50Мбайтпрідется заплатити 50 гривень;
 • прибрати логотип NetDo внизу сайту буде коштувати 49 гривень на місяць;
 • зняття на обмеження за кількістю новин, статей, фотографій і т.п. буде коштувати 50, 55, і 80 гривень відповідно.

Для багатьох сайтів, особливо це стосується сайтів-візиток, обмеженого функціоналу вистачить більш ніж. Для інтернет-магазину або статейного сайту вже доведеться доплачувати деякі гроші, все залежить від масштабів.

Етапи створення сайту

Для початку придумуємо доменне ім’я, бажано, щоб воно відповідало темі вашого сайту, або можете використовувати ваше ім’я, прізвище і т.д.

Вводимо адресу робочого e-mail на який прийде лист з підтвердженням і придумуємо майбутній пароль. натискаємо «Створити». Якщо вибране вами доменне ім’я зайнято, то придумуємо інше. Якщо немає, то ім’я сайту реєструється на вас.

Все, ви успішно зареєстрували ім’я сайту, тепер на пошту має прийти підтвердження реєстрації від NetDO, після якої ви потрапите на головну сторінку конструктора.

Конструктор вітає з реєстрацією і пропонує подивитися короткий вступ – ознайомлення з системою. Можете подивитися або пропустити.

На головній сторінці розташовані такі функції:

 1. Налаштування.
 2. Модулі.
 3. Віджети.
 4. Шорткоди.
 5. Дизайн.
 6. Допомога.

Також в цьому блоці можна подивитися ваш баланс, перейти на призначений для користувача перегляд сайту, перевірити статистику і вийти з адміністрування даного сайту.

Отже, після попадання на панель управління, перш за все конструктор пропонує налаштувати дизайн сайту. У пункті «Дизайн» є основні настройки:

 1. Дизайн.
 2. Налаштування фону.
 3. Редактор стилю.
 4. Свій CSS.

Для початку знадобиться тільки настройки «Дизайн», де ви можете вибрати модуль і шаблон для сайту. Модуль дозволяє вибрати саму структуру сторінки: кількість колонок, розташування меню і т.д. Вибираємо будь-який вподобаний модуль і шаблон для сайту.

Потім переходимо в настройки фону. Вибираємо будь-який фон, вибір дуже великий. Якщо ви нічого не вибрали, то можете завантажити власне зображення з комп’ютера. Після того, як ви визначилися з фоном і налаштували дизайн, можете подивитися, що у вас вийшло.

Повертаємося в конструктор і заходимо на головну сторінку. Тепер нам потрібно налаштувати шапку для сайту. Для цього натискаємо кнопку «Додати зображення» і завантажуємо будь-яку картинку. Максимальна роздільна здатність шапки сайту: 1030х500. Також, якщо ви завантажте сюди будь-яке зображення і перемістить його, то на готовому сайті воно виявиться саме в цьому місці. Це дуже зручно.

Розмір зображення в шапці можна розтягувати, зменшувати, переміщати на ваш розсуд. Також ви можете натиснути тут «Додати текст» і ввести, наприклад, назва вашого сайту і чи будь-яку іншу інформацію.

Тут теж дуже широкі настройки редагування тексту:

 1. шрифт;
 2. розмір;
 3. відступи;
 4. інтервали;
 5. вирівнювання і т.д.

Після того, як визначитеся з текстом і його налаштуваннями, натискаєте «Зберегти» і ставите текстовий блок в потрібне місце. Це основні можливості редагування шапки на платформі NetDo.

Ще одна дуже корисна функція меню «Дизайн» – це те, що крім фону сайту і основного шаблону, NetDo дозволяє змінювати стиль самих блоків сайту: змінювати колір, шрифт, змінювати самі блоки меню, колір посилань в активному і неактивному стані.

Для цього в меню «Дизайн» слід вибрати підпункт «Редактор стилю». І підлаштувати все на свій смак.

Після того, як більш-менш розібралися з дизайном сайту, можна починати до роботи з головним і бічним меню.

Перш ніж додавати пункти меню, необхідно зайти в модуль конструктора і додати сторінки вашого сайту. в модулях ви можете додавати:

 • сторінки;
 • новини;
 • статті;
 • відео;
 • галерею;
 • послуги;
 • відгуки і т.д.

Все на ваш розсуд.

Після натискання пункту: «Додати сторінку», ви можете додати будь-яку потрібну вам сторінку. Тут вводите її назву, опис, при необхідності додаєте зображення, посилання, текст, відео і так далі. після натискання «Додати» перед вами з’явиться список сторінок.

Як додавати контент

Найголовніша частина будь-якого сайту, для чого він і створюється, – контент. У NetDo в цьому плані все досить просто і легко.

Заходимо на головну сторінку і вибираємо пункт «Налаштування». Тут крім банального додавання тексту, ви можете додавати картинки, гіперпосилання і навіть вставляти відео. Відео на даний момент додається тільки з YouTube. Форматування тексту теж дуже гнучке і має масу настройок.

Ось, мабуть, і вся необхідна інформація, яку слід знати новачку для створення сайту на платформі NetDo. Конструктор володіє відмінними можливостями і постійно вдосконалюється.

Ссылка на основную публикацию