Конструктор сайтів Redham, створи свій сайт безкоштовно

Redham – конструктор сайтів, що працює виключно на комерційній основі. Як тест можна випробувати безкоштовну версію (діє протягом тридцяти днів). Вартість основної версії залежить від тарифу і варіюється від 200 до 600 руб / міс. Дешевше буде взяти пакет на півроку: зі знижкою виходить від 1100 до 3000 руб / міс. Або на рік: від 2000 до 5000 руб / рік.

Як створити сайт на конструкторі Redham

Створення сайтів в даному конструкторі складається з п’яти етапів:

  1. Пройти реєстрацію на офіційному сайті розробника.
  2. Вибрати один із запропонованих шаблонів майбутнього сайту. Тут треба орієнтуватися на специфіку сайту.       
  3. Вказати свої дані в обмін шаблонних (в шапці пишеться логотип, в підвалі – назва компанії, контакти, в слайдері – зображення і т.д.). На цьому етапі потрібно «Зберегтися».
  4. Безпосереднє наповнення ресурсу, тобто детальна інформація про вас і вашої діяльності: список товарів, послуг і так далі.

переваги

Головна перевага, мабуть, в простому і зручному інтерфейсі. Справитися з настройками зможе навіть недосвідчений користувач приблизно за двадцять хвилин. Для більшої наочності додається відео-інструкція буквально до кожної дії. Але якщо і цього буде недостатньо, то можна звертатися в технічну підтримку. Хоча тут вона виконує швидше функцію «доброго радника», ніж встановлення антен. Але не по тому, що там не допоможуть, а тому, що в принципі, все і так добре «розжовано».

Після першого знайомства, можна починати створювати свій сайт. Основна панель містить текстові, образотворчі, відео файли. До неї, за бажанням, можна додавати новинні сторінки, календарі, події, блоги, сторінки «питання-відповідь», малюнки, фотографії, створити інтернет-магазини і багато інших

Прикладів сайтів, створених цим конструктором, маса.

До приємних бонусами можна віднести можливість самостійно змінювати кольорову схему оформлення, ставити додатковий захист і заборона на вхід незареєстрованим користувачам. Тобто створювати відкриті групи та закриті групи. Інформація про всіх відвідувачів і користувачів зберігається в розділі «контакти». Тут же можна подивитися всю переписку, робити позначки відносно певного користувача: блокувати, відправляти повідомлення і т.д.

Крім того, конструктор дозволяє створювати анкети, опитувальники, seo-настройки та форми зворотного зв’язку. Наприклад, інструментом розсилки відправляється близько 5 тисяч листів користувачам вашого ресурсу. Наскільки ефективно спрацювала розсилка легко дізнатися з статистики. Тут вказується кількість прочитаних листів і переходів по посиланнях, якщо такі були.

Обсяг пам’яті

Даний конструктор дозволяє зберігати до 10Гб пам’яті. Для тих, кому складно зрозуміти скільки це, пояснимо: це приблизно дві сотні фотографій. Для більшої зручності редагувати зображення можна, перебуваючи онлайн на сайті. Ніяких додаткових програм для цього не потрібно.

недоліки Redham

Якщо порівнювати Redham з будь-яким іншим, то можна відзначити деяку «перенасиченість» інформацією. Зовнішній вигляд і оформлення в цілому виглядає аляпісто, що, втім, не погіршує його роботу і функціональність. З іншого боку, дизайн – це справа смаку і особистих переваг. Відсутність безкоштовної версії – також великий мінус. Найдешевший тариф сильно обмежений в можливостях, для нормального використання потрібен як мінімум «Стандартний».

Шаблони і домени Redham

Конструктор сайтів налічує п’ятдесят видів шаблонів. У кожному з них по кілька колірних схем і шрифтів. Домен в Redham стандартний третього рівня, зовні це виглядає, прямо скажемо, мало привабливо – web01234.redham.ru, але компенсувати цей недолік можна підключенням додаткових, своїх доменів.

застосування Redham

Область застосування у цього конструктора сайтів найрізноманітніша. З його допомогою можна зробити:

  • ознайомлювальний «візиток» сайт,
  • сайт будь-якої комерційної організації і муніципальних органів.
  • за рахунок того, що конструктор приймає оплату, можна створювати інтернет-магазини.

Іншими словами, обмежень ніяких немає. У рейтингу собі подібних даний конструктор сайтів займає міцні позиції і входить в «десятку» кращих.

висновок

Отже, що ми маємо. Redham підходить для конструювання абсолютно різноманітних сайтів. Він простий у використанні і доступний для початківців. На створення сайту йде дуже мало часу. Буквально через півгодини роботи ви станете щасливим володарем власного ресурсу в мережі. Випробувати його в дії можна безкоштовно. Якщо не сподобається, то можна спробувати інший конструктор і не підключати платний пакет. А якщо і підключати, то відразу на півроку або рік, щоб заощадити. Загалом, цей тип конструктора для тих, хто хоче працювати на «перспективу».

Ссылка на основную публикацию