Конструктор сайтів Setup, створи свій сайт безкоштовно

Для створення сайтів вже довгий час застосовуються спеціальні сайти-конструктори. Вони мають цілу низку опцій і налаштувань, які формують майбутній ресурс. Існує всього декілька конструкторів, які міцно увійшли в наше життя, а головне, стали створювати придатні ресурси. Один з таких сервісів – сайт Setup.

вибір шаблону

При першому відвідуванні сайту, відразу кидається в очі можливість створювати сайт і відгуки. Таким чином, розробники вирішили не тягнути час, а відразу перейти до справи. Для більш прагматичних особистостей є позитивні відгуки про роботу на сервісі. Природно, в сучасному інтернеті мало хто вірить відгуками, однак, попрацювати на сайті варто. Хоча б через величезну кількість шаблонів, а їх тут більше 7000. Всі вони поділяються на категорії, щоб зменшити знущання над користувачем, тому що вибрати складно, очі «розбігаються».

Варто відзначити, що саме сайт Setup може перемогти за кількістю доступних шаблонів на сервісі, більш того, доступна абсолютно безкоштовна розробка дизайну сайту. Якщо не сподобався ні одні шаблон, то дизайнери зможуть безкоштовно розробити його особисто для вас. Досить вказати конкретні вимоги. Крім цього, існує можливість редагування вже наявних шаблонів.

можливості сайту

Дуже цікавим є можливість безкоштовно отримати доменне ім’я зоні .ru, але для цього потрібно буде повністю заповнити п’ять сторінок. Попрацюєте небагато і зможете вивести свій продукт в пошукову систему і на загальний огляд.

Сервіс Setup орієнтується на автоматичне просування сайтів в пошукових системах. Для перетворення вашого особистого сервісу є безліч доступних налаштувань, блоків і редакторів. Однак, на сервісі упор зроблений саме на просування сайту: мають пропозиції щодо безкоштовного просування сайту, можливість роботи з файлами для просування, а також багато інших можливостей.

При створенні сайту є три режими – безкоштовний, для веб-майстрів, для власників інтернет-магазинів.

  • Користувачі, які створили сайт безкоштовним способом, повинні готуватися до великої кількості банерної реклами. Самі змінити і прибрати рекламу вони не зможуть.
  • Ті, хто створює свій ресурс за допомогою тарифу PRO зможуть повністю вберегти свій сайт від реклами і банерів. Така послуга обійдеться власнику в 199 руб. за місяць.
  • Що ж стосується останніх щасливчиків, з тарифом SHOP, то в їх пакет входить все необхідне для створення інтернет-магазину.

Дві сторони однієї сервісу

Сервіс має приємний інтерфейсів і дає можливість самому створити сайт. Це дуже приваблює новачків і тих, хто хоче відчути себе «програмістом» або «розробником». Саме тому, можна виділити позитивні сторони проекту:

  • велика кількість доступних шаблонів;
  • безкоштовний домен в подарунок;
  • можливість розробки унікального дизайну;
  • приємний і простий інтерфейс.

Однак, не можна вважати, що сервіс має тільки позитивні сторони (незважаючи на відгуки). Парадоксальність проблем в тому, що вони випливають з позитивних якостей проекту. Коли оглядаєш шаблони, то розумієш, що унікальністю вони не блищать, та і 7000 тут не набереться.

Варто відзначити, що новачок зможе впоратися зі створенням сайту, але це через низьку функціональності і малої кількості налаштувань. По суті, сайт буде схожий на нізкофункціональную сторінку. Такі сайти підійдуть для початківців, тих, хто вже має ресурси, необхідно шукати інші способи.

Таким чином, сервіс Setup є непоганим проектом, для навчання або створення сайту особисто для себе. Конструктор змусить вас повозитися пару годин, але створити бажаний сайт.

Новачки будуть в не себе від радості при створенні першого ресурсу, а коли їм набридне реклама, то захочуть позбавитися від неї і зможуть це забезпечити знову ж тут. Саме цим проект і користується, просуванням і гучним словом «Безкоштовно». Природно, маркетинговий хід ніхто не відміняв, але, по суті, в мережі інтернет існує ще безліч більш просунутих сайтів для розробки. На них є більш докладні настройки кожного моменту створення, розробка шаблонів, а також захист від банерної реклами.

Ссылка на основную публикацию