Конструктор сайтів uKit (Юкіто), створи свій сайт безкоштовно

Сьогодні ми розглянемо один з найновіших конструкторів сайтів. З його допомогою можна створювати красиві сайти для бізнесу. Треба сказати, що конструктор розробили ті ж люди, що і займалися створенням UCoz. Однак новий сервіс uKit кардинально відрізняється від попереднього. Хоча б тим, що змінено відповідно спеціально для бізнесу.

Це не означає, що більше на ньому нічого створити не можна, аж ніяк, можна створювати власні блоги, форуми і різняться один від одного по дизайну і систематики сайти. На щастя, цього разу розробники дали повну свободу своїм користувачам, завдяки чому ми отримуємо не тільки конструктор з шаблонами, а й повноцінний ручний редактор. З його допомогою, наприклад, ми можемо прописувати мета-теги.

Цінова політика

На преміум-аккаунт можна перейти за все за 5 $ в місяць. Головна перевага такого аккаунта – особистий домен першого рівня. До речі, ви можете замовити тариф на рік, але вже за 4 $ в місяць, платіж вийде одноразовий. Прямо при оплаті сума перераховується в гривні, що дуже зручно. Оплатити можна за допомогою банківської картки, а також за допомогою системи PayPal.

Серед платних послуг можна також знайти послугу швидкого створення сайту. Повна вартість створення становить всього 50 $. Під собою має безліч переваг, головне з яких – економія часу.

У двох словах про сам сайт конструктора

Перейшовши на саму сторінку конструктора, зверніть увагу, наскільки красиво вона зроблена. Також виділяються деякі елементи графіки. При цьому вони ніяк не впливають на швидкість відображення даних сторінки. Нам відразу ж пропонують подивитися трейлер, який дасть частково поглянути на конструктор зсередини. Там описуються основні переваги сайту, частково показується систематика роботи і взаємодії з сервісом.

Але там все це дуже коротко, а нам потрібно розглянути все трохи докладніше. Тому нам потрібно зареєструватися на конструкторі. Адже саме після реєстрації відкриваються всі функції сервісу. Для реєстрації потрібно буде натиснути на спеціальну кнопку в правому верхньому кутку. Реєстрацію можна здійснити за допомогою соціальної мережі або ж стандартним методом, використовуючи електронну пошту. Що радує, після введення електронної пошти нас відразу перенесе в редактор сайтів, пізніше, звичайно, доведеться підтвердити реєстрацію.

Огляд конструктора: початок роботи

Розглядаючи uKit, відразу ж можна виділити наявність величезної кількості шаблонів. Вони розкидані по 20 різних тематик. Їх загальна кількість перевищує 200 штук. Кожен шаблон можна налаштовувати за кольором фону і літер. І краще це зробити відразу, ніж розбиратися з цим потім.

Шаблон можна заздалегідь оглянути або ж перейти до вибору доменного сайту і до початку управління багатьма іншими функціями конструктора. Нам, на жаль, дають домен третього рівня, однак в майбутньому це можна буде виправити на платній основі. До слова, про тарифи і ціни ми теж поговоримо, тільки трохи пізніше.

Основна інформація: назва сайту, контакти і т.д.

Після вибору шаблону і доменного імені нам пропонують придумати назву сайту. Воно повинно відображати всю суть сторінки, але в той же час бути коротким. У наступному вікні «Контакти» ви зможете вказати будь-яку зворотний зв’язок. Це може бути що завгодно: телефон, електронна пошта тощо. Також нам пропонується ввести посилання на свою соціальну мережу, щоб нас почали впізнавати. Теж непогана функція, може допомогти дрібним торговим точкам. Після всього цього ми можемо перейти безпосередньо до редагування сайту.

Огляд меню конструктора

Сам конструктор сайту дуже зручний у використанні. У центрі знаходиться наша недавно створена сторінка. Саме з нею нам і належить працювати. Зліва представлені численні віджети, тематично блоки для розміщення контенту, особистої інформації тощо. Також тут ми зможемо редагувати сторінки.

За допомогою віджетів можна змінювати текст сторінки, додавати фотографії. Також можна додати кнопки на свій сайт. За допомогою них клієнтам стане легше переміщатися по сайту. Ще простіше додати цитату або слайдер. Робиться це все також в меню віджетів шляхом перенесення простим рухом мишки.

В налаштуваннях ми зможемо змінювати назви сторінок, їх опису та ключові слова. Ми можемо додавати, дублювати і видаляти сторінки. На сторінці дизайну сайту ми зможемо редагувати колірну гамму і міняти фон. Тут же можна змінити шаблон сайту.

Ще нам доступна функція попереднього перегляду, де ми вільно можемо переходити на численні вкладках сайту. При цьому переглядати сторінку ми можемо не тільки за допомогою комп’ютера, але і за допомогою смартфона, планшета. Прямо на сайті! Це дуже зручно. Після всіх виконаних операцій ви отримаєте готовий сайт. Його можна буде опублікувати, зробити це можна все в тій же лівій колонці.

Панель управління

uKit дає нам доступ до панелі управління. У ній ви зможете дуже просто керувати своїми створеними сторінками. Тут же можна буде контролювати домени. Їх можна просто купувати або прикріплювати вже існуючі. Тут же можна редагувати опубліковану сторінку, а також швидко переглядати свої публікації.

Відкрито безкоштовний доступ до постійно оновлюється статистикою сайтів, а також існує можливість розрахувати готовність сайту до просування, і це тільки додає інтерес до проекту uKit.

Ссылка на основную публикацию