Конструктор сайтів Weebly (Виблі), створи свій сайт безкоштовно

У наші дні, кожен другий приватний підприємець замислюється про створення особистого веб-сайту, з метою інформування про свій вигляд послуг якомога більшої кількості людей. Одним з найпопулярніших конструкторів на сьогоднішній день є Weebly.

Weebly – це сервіс візуального створення веб-сайтів, з яким можна працювати не маючи знань HTML як на основі безкоштовної, так і на основі платної платформи. Не можна не відзначити той факт, що даний конструктор сайтів в 2007 році, увійшов в топ-50 кращих сайтів в журналі Time.

Функціональні можливості

Конструктор сайтів Weebly, представляє свої функціональні можливості своєму користувачеві у вигляді 5 категорій різних опцій, а саме:

 1. Опція «Створити»;
 2. Опція «Дизайн»;
 3. Опція «Сторінки»;
 4. Опція «Магазин»;
 5. Опція «Параметри».

Далі пропонуємо вам більш детально розглянути функціонал конструктора, представлений у вигляді даних опцій.

Опція «Створити»

Дана опція містить у собі всі самі основні елементи, які можна додати на створюваний сайт шляхом простого перетягування. Умовно всі ці елементи можна розділити на шість підгруп, а саме:

 • Головні (заголовки, тексти, зображення і т.д.);
 • Структурні (лінія пошуку, різні кнопки і т.д.);
 • Мультимедійні (аудіо-, відеопрогравачі і т.д.);
 • Комерція (реклама);
 • Інше (соц. Мережі, опитування і т.д.);
 • Додатки (торгівля, маркетинг тощо).

Опція «Дизайн»

Використовуючи цю опцію під час дизайну сайту, ви можете налаштувати зовнішній вигляд свого сайту і як можна максимально зробити з нього саме те, що вам потрібно.

Опція «Сторінки»

Тут ви зможете налаштувати інтерфейс сайту, створити додаткові сторінки, а відповідно додаткові пункти меню.

Опція «Магазин»

Ця опція дозволяє створити не тільки пристойну вітрину товарів на сайті, але і встановити, а так же налагодити прийом платежів. Крім цього хотілося б відзначити, що дана функція допоможе творцеві сайту налагодити роботу із замовленнями.

Опція «Параметри»

Тут можна налаштувати адресу сайту, заголовка і провести практично повну Seo-оптимізацію створюваного сайту.

Конструктор Weebly і його переваги

Конструктор сайтів Weebly, в порівнянні з багатьма існуючими конструкторами в мережі інтернет, має один дуже вагомою перевагою, яке робить його унікальним і дозволяє входити в топ кращих конструкторів. Даною перевагою є той факт, що Weebly володіючи простотою управління, дозволяє користуватися досить об’ємним функціоналом, що надає великі можливості своїм користувачам.

Також говорячи про переваги даного конструктора, не можна не помітити те, що при створенні власного веб-сайту в ньому надається вельми об’ємне дисковий простір, що, як правило, радує користувачів.

Цінова політика

Як вже говорилося раніше, Weebly представляє собою конструктор сайтів, з яким можна працювати як на безкоштовній, так і на платній основі. На сьогоднішній день користувачеві надається на вибір три платних пакета, а саме:

 1. Starter, вартість якого становить 3,29 $ / в місяць. За дану символічну плату, користувач отримає можливість не тільки прикріпити особистий домен, а й встановити свій значок для сайту.
 2. Pro, вартість якого становить 6,63 $ / в місяць. Головною перевагою даного пакета є те, що з’являється можливість захистити сторінки сайту паролем. Крім цього приємним доповненням пакету Pro, з упевненістю можна назвати появу нових можливостей в оформленні заголовка і в роботі з аудіо і відео.
 3. Business, вартість якого становить 19,54 $ / в місяць. Даний пакет по праву вважається самим багатофункціональним, адже всі можливості конструктора сайтів Weebly розкриваються лише в ньому.

Етапи створення сайту за допомогою Weebly

Простота процесу створення сайту за допомогою даного конструктора напевно вразить кожного користувача. В цілому, весь процес створення сайту є шість досить простих етапів. Даними етапами є:

 1. Реєстрація.
 2. Вибір типу сайту.
 3. Вибір теми оформлення.
 4. Вибір категорії сайту – тут користувачеві необхідно придумати назву сайту і визначитися з його класифікацією.
 5. Вибір домену.
 6. Створення необхідної структури сайту.
 7. Параметри – на даному етапі виконуються загальні налаштування сайту, а так само його безпосередня оптимізація.

Ссылка на основную публикацию