Концепція winsetting.ru – для чого ми прийшли, і про що будемо говорити

Якщо ви читаєте цю сторінку сайту winsetting.ru значить, ви як мінімум шукайте інформацію, яка здатна допомогти вам в оптимізації ОС Windows, або хочете дізнатися найостанніші новини в IT-галузі і програмного забезпечення. Можливо, вам потрібна порада по налаштуванню комп’ютера, а можливо ви самі хочете стати автором і ділитися своїми знаннями в області комп’ютерних технологій з іншими користувачами Інтернету. У будь-якому випадку ви потрапили на той ресурс, на якому вам допоможуть, який створений саме для цього!

Ми не стане ділитися з вами сухий, неперевіреної інформації – тільки практичні рекомендації, перевірені авторами і написані простою, зрозумілою будь-якому користувачеві мовою, з ілюстраціями та супроводжуючим відео. Статті та поради, а також жива авторська і призначена для користувача допомогу допоможуть вам налаштувати комп’ютер і оптимізувати встановлену у вас операційну систему Microsoft Windows, який би вона не була версії (Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 або Windows Server, можливо і більше ранні релізи). Тут ви дізнаєтеся про всі приховані можливості системи і комп’ютерного заліза. Дізнаєтеся такі секрети настройки ОС, про які не розповідають розробники Microsoft і не діляться ними в технічній документації.

На сайті ви знайдете інформацію щодо організації своєї локальної мережі, дізнаєтеся всі тонкощі її налаштування, навчитеся налаштовувати зовнішню мережу (доступ в Інтернет), а також ізолювати свій комп’ютер в мережі.

Безпека конфіденційних даних зберігаються на комп’ютері і анонімний серфінг сайтів в Інтернеті на сьогоднішній момент є надзвичайно актуальними темами. Ми розповімо вам, як залишатися непоміченими в мережі, як налаштувати систему таким чином, щоб зловмисник не зміг проникнути в неї. Ви дізнаєтеся про те, як зробити свій ПК практично не злочинним втручатися ззовні. Дізнаєтеся який антивірус краще і чому, навчитеся налаштовувати програмне забезпечення необхідне для щоденного використання. Ми розповімо про найбільш сучасні загрози та навчимо вас протистояти їм.

При всьому при цьому ви не знайдете на сайті, суперечить законодавству Російської Федерації, провокаційною або порушує моральні цінності людини.

Також ми не будемо претендувати на звання кращого сайту про комп’ютери та операційних системах, скажімо більше, напевно, він не буде самим хорошим. Але! Ми обіцяємо, що будемо чесними з вами, постараємося допомогти вам у вирішенні комп’ютерних проблем і питань і ніколи не проіґноруймо вас.

Якщо раптом вийти так, що вам стане нудно – ми постараємося підняти вам настрій.

Загалом, ми стартуємо! Підписуйтесь на оновлення, вони не змусять себе чекати.

З повагою, команда winsetting.ru.

Ссылка на основную публикацию