Конвертуємо в & quot; хмарі & quot; будь-які файли в будь-які інші формати за допомогою CloudConvert


Конвертуємо в “хмарі” будь-які файли в будь-які інші формати за допомогою CloudConvert

Дуже часто виникає необхідність перетворити будь-який файл в інший формат, наприклад, документ в PDF формат, Avi в MPEG або в будь-який інший формат. Для цього вам потрібен конвертер для перетворення файлів. Існує багато безкоштовних додатків і веб-додатків, доступних в Інтернеті, які дають вам можливість конвертувати будь-який файл в інший формат.

Сьогодні ми знайшли для вас нове безкоштовне веб-додаток, яке називається CloudConvert  – воно допоможе вам конвертувати більше 140 різних форматів в вашому браузері без завантаження додатків на ваш ПК. Зручною можливістю цієї програми є те, що ви можете вибрати файли з вашого облікового запису в хмарі Google Drive або Dropbox і конвертувати їх без збереження файлу на ПК. Немає необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення на вашому комп’ютері, просто завантажте файли на CloudConvert і ми зробимо всю роботу за вас. Хороший і простий спосіб конвертувати будь-які файли, в тому числі електронні книги, фотографії, презентації, аудіо, документи, і навіть файли САПР. Давайте тепер розберемо, як веб-додаток працює в браузері.

Відвідайте CloudConvert тут і на самій першій сторінці сайту ви знайдете деякі опції: Select Files (Вибрати файли), Convert it (Конвертувати) і Start Conversation (Почати розмову). За допомогою кнопки “Вибрати файли” ви можете завантажити файли безпосередньо прямо з ПК або ви можете використовувати ваш аккаунт в хмарі Google Drive або Dropbox, щоб завантажити потрібні файли безпосередньо. Для підключення вашого облікового запису в Google Drive і Dropbox вам необхідно виконати процедуру авторизації з вашим ID користувача і паролем.

Ви можете відразу завантажити кілька файлів і легко конвертувати їх. Після того як файл завантажений, слід вибрати з меню, що випадає окремий вихідний формат для кожного файлу. См.скріншот нижче: –

Щоб почати процес перетворення, натисніть на велику червону кнопку Start Conversion (старт процесу конвертації) і процес перетворення почнеться – він відображається на екрані. Як тільки процес завершиться, ви побачите на екрані кнопку Download (Завантажити), тепер ви можете скачати перетворений файл на ПК або відправити його на ваш Dropbox або Google Drive, або ж отримати QR код.

В цілому це додаток дуже просто для використання і дає легкий спосіб конвертації файлів. Ви також можете використовувати CloudConvert на вашому смартфоні під управлінням iOD або Android – просто зайдіть на сайт з вашого мобільного браузера і конвертуйте ваші мобільні файли в будь-який інший формат. Ось список форматів, які CloudConvert може конвертувати в вашому браузері.

Ссылка на основную публикацию