Коротка історія Alcohol soft Development Team

Програмний продукт під назвою «Alcohol 120%», створений компанією Alcohol soft Development Team вже багато років становить конкуренцію своїм аналогам. Основне завдання програми – це створення і монтування образів CD і DVD носіїв, створення емуляторів приводу і запис образів на різні типи оптичних носіїв інформації.

Програма не має нічого спільного зі спиртними напоями, а назва походить від іспанського слова, що означає фантом або дух (на англ. Spirit). Тут розробниками маються на увазі «фантомні» диски, а точніше емуляція оптичних дисків у віртуальному приводі. Дата появи Alcohol 120% на ринку програмного забезпечення втрачається на початку другого тисячоліття. Приблизно в 2002-2003 роках «Alcohol Soft» стає відокремленим продуктом, відокремившись від великої тайванської корпорації.

Alcohol 120% володіє унікальним інтерфейсом, створеним за принципом наочного сприйняття. Навіть якщо користувач вперше зіткнувся з подібного роду програмою, він без проблем розбереться з її основними функціями, витративши на це не більше 10 хвилин. Крім інтерфейсу в Alcohol 120% передбачений цілий ряд корисних функцій, покликаних спростити життя користувачеві і забезпечують виконання операцій практично в автоматичному режимі.

Програма дозволяє здійснювати пряму запис з диска на диск, автоматично знаходить і розміщує зручним списком все образи файлів, що зберігаються на HDD, можливість імпортувати / експортувати списки образів, створювати до 31 віртуальних приводів з функцією одночасного запису.

У Alcohol 120% є одна з найбільших баз даних обходу захисних програм, що дозволяє емулювати практично будь-які типи ліцензійного програмного забезпечення. Програма підтримує рекордну кількість мов, в тому числі і російська.

Одним з найважливіших достоїнств Alcohol 120%, є підтримка практично всіх відомих форматів файлів-образів, включаючи власний формат *. mds.

Програма здійснює копіювання на фізичному рівні, на відміну від більшості аналогів, в яких функція копіювання здійснюється за допомогою файлової системи, що дає величезну перевагу. Ви з легкістю зможете скопіювати як аудіо-диск, так і диск від будь-якої сучасної ігрової приставки (XBox, PlayStation).

Розробники з Alcohol Soft Development Team постійно вдосконалюють і оновлюють своє дітище, в останніх версіях вони додали функцію Pre-Masteringі можливість запису на носії формату Bluray.

Напевно єдиний недолік Alcohol 120% – це відсутність безкоштовної версії. Але у програми є безкоштовний аналог від тієї ж фірми виробника. Йдеться про Alcohol 52%. Її основні відмінності в тому, що вона надається абсолютно безкоштовно, в ній відсутня функція запису на CD і DVD носії, а також кількість підтримуваних віртуальних приводів обмежена шістьма.

Alcohol 120% – прекрасний емулятор CD \ DVD \ Bluray носіїв, безперечно є світовим лідером в своїй сфері. Без неї не обійдеться жоден любитель «свіженьких» ігр та програм, який не бажає викладати круглу суму за ліцензійні товари.

Ссылка на основную публикацию