Коротко про головне в Microsoft Graph


Робота з діаграмами в Microsoft Graph

Microsoft Graph був підключений до Windows, розширюючи можливості останньої і додаючи такі функції, як тимчасова шкала, хмарний буфер обміну і функція PWILO (Pick up Where I Left Off). Також можна користуватися тими ж API-інтерфейсами для збільшення функціоналу власних розробок.

Девайси в Microsoft Graph

За допомогою API-інтерфейсу Graph легко працювати з додатком на всіх пристроях користувача, що стирає всі межі між девайсами і платформами. Рішення дозволяє запускати програми і викликати служби додатків на будь-якому пристрої, погоджуючи роботу додатків на декількох девайсах.

Робота в Microsoft Graph

З випуском поновлення Fall Creators Update в світ вийдуть призначені для користувача інтерфейси UserActivity. Вони забезпечать роботу програми на різних платформах і нададуть точку взаємодії користувачів в середовищі Windows. До складу UserActivity входять наступні складові:

  • пряме посилання;
  • метадані;
  • візуальні елементи.

У момент створення додатком сеансу воно запускає процес запису взаємодії з користувачем. Завантаження Project Rome SDK для мобільних платформ iOS і Android є на в GitHub.

адаптивні картки

Крім усього іншого, Microsoft Graph надає функцію зберігання і відстеження власних дій на будь-якому пристрої, незалежно від використовуваної платформи, адже відтворення цих ланцюжків дій – важлива складова очікуваних клієнтами можливостей.

Адаптивні картки уможливлюють візуалізацію дій користувача з використанням відкритого формату, сумісного з різними програмами і різновидами взаємодій. Відображення операцій юзера в Timeline забезпечує підключення адаптивної картки до дій за допомогою JSON. Вона надає постачальникам величезне поле для візуалізації найрізноманітніших типів взаємодії.

Пов’язане з карткою взаємодія дозволяє управляти її поданням так, що ця картка є єдиним продовженням API ведучого програми.

Отримати актуальну інформацію про адаптивні картки можна на сторінці http://adaptivecards.io.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию