Короткий огляд Яндекс.Станціі

Портативна акустика від компанії Яндекс являє собою унікальний продукт, який не має аналогів в світі. Новинка під назвою «Яндекс.Станція» була проведена повністю на базі вітчизняних розробок. «Вишенькою на торті» стало впровадження голосового помічника Аліса, з яким оригінальний продукт постав «розумної» колонкою з сотнею можливостей застосування.

якісний звук

У акустичну систему російська компанія вбудувала два твітера (високочастотних динаміка / від англ. Twitter – щебетати) і 1 низькочастотний динамік для потужних басів, додатково встановлені 2 пасивних випромінювача; що в комплексі генерує 50 Вт якісного звуку. Акустика працює в частотному діапазоні від 50 Гц до 20 000 Гц. А гучності вистачить для того ,, щоб влаштувати вечірку у себе вдома.

інтерфейси підключення

«Яндекс.Станція» повністю зав’язана на сервісах компанії розробника, що є її перевагою і також недоліком. Користувач може відключити Інтернет, і скористатися акустикою в якості Bluetooth-колонки для свого смартфона.

Завдяки доступу до популярних відео-каталогах, «Аліса» може запропонувати перегляд новинок кіно або запустити ваш улюблений серіал. Для цього «Яндекс.Станція» оснащена HDMI кабелем (йде в комплекті), який виведе картинку на монітор комп’ютера або телевізор.

«Аліса»

Голосовий помічник «Аліса» ще на стадії навчання, і буде продовжувати вдосконалюватися в ході роботи; але дечим вона зможе допомогти вже зараз:

  • виставити таймер;
  • включити музичну добірку;
  • виставити нагадування: купити хліб;
  • уточнити час поїздки від однієї точки до іншої на власній машині або громадському транспорті з урахуванням інформації про пробки;
  • повідомити про поточний курс валют, розрахувати суму в грівенх;
  • Пограти з вами в «міста» або просто поговорити;
  • порахувати – функція калькулятора;
  • Послухати новини або отримати інформацію про погоду.

Це лише «верхівка айсберга» всіх тих можливостей, що надає інтерактивна платформа «Яндекс.Станція». Зараз продукт проходить заключний етап тестування, який допоможе виправити відомі проблеми і реалізувати додаткові функції.

Система ручного управління

З елементів ручного управління «Яндекс.Станція» має тільки 2 кнопки на верхній площині і регулятор гучності – велике колесо з підсвічуванням. Одна з кнопок дозволяє «примусово» відключити мікрофони (а їх на корпусі аж 7 штук!) Інша ж допоможе зупинити сигнал будильника або інше. Все інше управління бере на себе «Аліса».

замість післямови

«Яндекс.Станція» – прекрасний варіант для домашнього користування. Завдяки вбудованій «Алісі», її можливості не знають кордонів. Правда, багато функцій доступні тільки при активному доступі до Інтернет (для чого на борту є Wi-Fi модуль). Варто відзначити, колонку можна назвати портативної тільки умовно. «Станція» має вагу понад 2,5 кг, а внутрішньою будовою не передбачена батарея (тільки робота безпосередньо від електромережі).

Новинка від Яндекса ще недоступна для покупки в Інтернет, але відома вартість її попереднього замовлення, яка становить на сьогодні – 9990 гривень. Користувач може вибрати з декількох колірних рішень: класичний чорний, сріблясто-сірий, і фіолетовий.

Ссылка на основную публикацию