Короткий огляд програми Winamp

Перш ніж приступити до короткого огляду програми Winamp, зробимо короткий відступ.

В незалежності від музичних пристрастей для отримання якісного звуку в першу чергу потрібен хороший медіаплеєр (високоякісний MP3 декодер), який забезпечить комфортні і практичні (велика кількість налаштувань, плюс плагіни) умови роботи з аудіофайлами.

Тим, хто ще не знайшов «свою» програму для прослуховування музики і відтворення потокових передач, однозначно не варто забувати популярний і перевірений часом – Winamp.

Не дивлячись на те що плеєр «морально застарів» (перестав офіційно оновлюватися), він як і раніше підтримується російськомовним спільнотою Winamp (в основному за рахунок модулів).

Трохи про медіаплеєра Winamp

Дана програма розроблена спеціально для роботи в середовищі ОС Windows, має досить гідними характеристиками і відтворює майже всі мультимедійні формати, в тому числі і відео. Ці переваги і висока швидкість роботи, роблять його одним з найпопулярніших музичних програм.

Winamp дозволяє швидко працювати з великим об’ємом фалів, створювати бібліотеку і ефективну систему списків, яка може вибудовувати музичні файли відповідно до рейтингу композицій.

До того ж Winamp відкриває користувачу можливість зміни інформаційного поля медіафайлів.

Даний плеєр також радує великою кількістю різних обкладинок, зорових образів і можливістю впровадження модулів. Факт наявності безлічі всіляких плагінів якісно створює необхідні умови для напівпрофесійної роботи з музикою.

Відмінною також є функція даного медіаплеєра, за допомогою якої можна записувати музику на диски або, в разі необхідності, перекодувати файли, що знаходяться на диску в більш актуальні формати для зберігання їх на жорсткому диску комп’ютера.

Графічний еквалайзер Winamp

Графічний еквалайзер виконує досить потрібну функцію: його використовують в тих випадках, коли в акустичній системі виникають будь-які проблеми, що ведуть до погіршення звуку або сам запис має низьку якість, в результаті чого звучання є неузгодженим. Еквалайзер має достатню кількість налаштувань, щоб усунути подібні недоліки.

Налаштовувати звук в еквалайзері можна за допомогою 10 вертикальних двигунів, відповідно в 10 звукових діапазонах. Окремим движком, розташованим в лівій частині еквалайзера, можна змінювати силу повного сигналу, посилюючи його або, при необхідності, послаблюючи.

Щоб можна було оцінити форму впливу керуючого еквалайзера, Winamp оснащений спеціальним графіком, на якому відображаються всі зміни.

Тим, хто захоче включити еквалайзер, мало буде просто вивести на екран його меню налаштувань, для цього потрібно натиснути кнопку EQ, лише тоді всі налаштування будуть приведені в дію.

Для тих користувачів, які не є фахівцями в питанні настройки частот, Winamp пропонує готовий комплект налаштувань еквалайзера, розраховані на конкретні напрямки музики.

Все що потрібно зробити – це вибрати підходящий варіант і активувати його.

Відкрити меню налаштувань можна, натиснувши на кнопку Present в меню еквалайзера, в результаті з’явиться 3 пункту: Save (зберегти), Load (завантажити) Delete (видалити). Переглянути різні настройки частот можна за допомогою пункту «завантажити», якщо установка не актуальна, то її можна, відповідно, видалити.

Сам набір налаштувань має також 3 основні напрямки: стандартні, для автозавантаження і автономні файли, що мають розширення EQF.

У «Стандартних» можна знайти вищезгадані готові настройки частот, яких буде достатньо для недосвідчених користувачів, автозавантаження актуальні для конкретних файлів, які потребують завантажувати настройки з мережі. До слова автозагрузку можна відключати і активувати, в залежності від ситуації.

До того ж є можливість налаштувати частоти під конкретний трек, визначити ці настройки як автоматичні для конкретної пісні і кожен раз, коли даний трек буде звучати, застосовуватися до нього будуть збережені індивідуальні настройки.

Сильні сторони Winamp

Серед безлічі медіаплеєрів, доступних сучасним користувачам, відтворювати музичні треки в підвищеному якості здатні далеко не всі. Winamp один з тих, які здатні і це робить його дуже популярним серед меломанів і людей, вимогливих до звучання.

До сильних сторін Winamp можна віднести здатність конвертувати один формат музики в інший, про що згадувалося вище. Така функція дуже актуальна для людей, які працюють зі звуком в домашніх умовах і той факт, що подібні можливості Winamp надає безкоштовно, не може не привернути уваги.

Також варто відзначити 24 бітове звучання і вбудований пошук інформації про виконавця конкретної пісні і треку, як такому.

До того ж розробники Winamp постійно стежать за сучасними тенденціями, результатом чого став випуск версії даного медіаплеєра для Android. Тепер численні власники смартфонів і планшетів, зможуть користуватися одним із зручних і функціональних плеєрів, який змусить зазвучати пісні по-новому.

Ссылка на основную публикацию