Корупція, за яку не саджають


Корупція, за яку не саджають

Буквально на днях група російських розробників офіційно заявила про старт альфа-версії інтернет-проекту «КОРУПЦІЯ».

Про корупцію говорять всі. Від президента до домогосподарки, від стара до Млада. І жарт – про масштабність цього явища не сперечаються навіть влада і опозиція. Але зараз не про те.

Днями група російських розробників офіційно заявила про старт альфа-версії інтернет-проекту «КОРУПЦІЯ».  

Заявила не просто так, а під гучною, і навіть скандальним, гаслом: «Корупція врятує цю країну!»

Неоднозначності проекту додали art-зображення, які супроводжують проект.

   

Так що таке проект «Корупція»?  

 «Корупція» – це браузерна рольова онлайн-гра. У ній використовуються справжні корупційні схеми, задіяні наближені до реальності герої і персонажі. 

Користувач починає свій шлях з простих завдань за рішенням повсякденних побутових проблем:

Похід до дільничного лікаря? Не забудьте прихопити коньяк, шоколадку і конвертик; Зупинив співробітник ДАІ? Чи не підмажеш – не поїдеш;

Прийшла повістка з військкомату? Вирішити питання з призовом до армії зможе досвідчений фахівець в цьому питанні за приємне винагороду.                                                   

 

Пізніше прості корупційні схеми починають замінюватися складними, завдання стають все глобальніше: «рейдерське захоплення» вподобаного заводу, наїзди, усунення конкурента в боротьбі за депутатське крісло, підкуп «корисних» людей. 

Проект унікальний: він не має на даний момент вітчизняних аналогів, не рахуючи адаптацій зарубіжних розробок для російського ринку.

Удавана на перший погляд неоднозначність проекту – ще одна спроба привернути увагу до загальної і злободенною проблеми нашої країни.

Творці проекту впевнені – контроль з боку громадян і особиста відповідальність кожного з нас здатні припинити хабарництво на всіх рівнях влади. І саме до цього висновку, діючи «від противного», приводить нас гра «Корупція». «Корупція». Все законно.

Ссылка на основную публикацию