Корисні програми для Windows 7

В операційній системі Windows за замовчуванням присутня велика кількість інструментів для виконання найрізноманітніших дій: інтернет-серфінгу, роботи з документами, завантаження файлів і так далі. Але сторонні програми здатні зробити роботу за комп’ютером ще зручніше і привнести чимало нових можливостей. У даній статті розглядаються найкращі і корисні програми для комп’ютера з Windows 7, які можуть стати в нагоді кожному користувачеві.

Веб-оглядач

Без сумнівів, в сучасному світі найкориснішою програмою для комп’ютера є браузер. Інтернет надає масу інструментів для роботи і можливостей для розваги. Онлайн-ігри, графічні редактори, хмарні сховища, соціальні мережі, поштові клієнти, інтернет-банкінг, електронні гроші – для доступу до всього різноманіття додатків потрібна всього одна програма – оглядач.

В ОС Windows 7 є вбудований браузер – Internet Explorer, однак його швидкість і якість роботи залишають бажати кращого. Він дуже повільно прогружаются сайти, крім того, на нього не можна встановити плагіни – спеціальні модулі, що розширюють функціонал. 

Якщо ви плануєте часто працювати в мережі, обов’язково встановіть новий браузер. Найкращими на сьогоднішній день є Google Chrome і Mozilla Firefox. Вони обидва можуть похвалитися зручним інтерфейсом, відмінною швидкістю роботи і великою кількістю безкоштовних розширень. Вибирайте будь-який і завантажуйте з офіційного сайту.

Антивірусна програма

У Windows 8 і 10 є вбудований антивірус досить непоганої якості. Він дозволяє захищати ваш комп’ютер від негативного впливу вірусів, які можуть бути випадково завантажені в інтернеті. У Windows 7 нічого такого немає, тому з перших же хвилин роботи настійно рекомендується встановити хоч який-небудь антивірус. 

Якщо ви готові викласти гроші за потужні ліцензійні програми, на кшталт Kaspersky або DrWeb, – рекомендується встановлювати їх. Це найкраща і надійний захист для комп’ютера на поточний момент. Якщо ж ви не хочете платити за програми – в мережі знаходиться чимало безкоштовних антивірусів гідної якості.

Наприклад, ви можете завантажити програму Microsoft Security Essentials, який є аналогом вбудованого антивіруса в Windows 8. 

Текстовий редактор

Якщо на своєму комп’ютері ви збираєтеся працювати з документами – вам знадобиться спеціальна програма – текстовий редактор. Вбудовані додатки Windows не надто зручні в роботі.

Найпопулярнішим і зручним рішенням є пакет програм Майкрософт Офіс. У нього входять такі додатки як:

  • Word – для роботи з текстом. 
  • Excel – електронні таблиці і діаграми.
  • PowerPoint – створення презентацій.
  • Access – для роботи з базами даних.
  • Диспетчер малюнків – простий набір засобів для обробки і зміни формату зображень. 
  • І багато інших програм.

Незважаючи на те, що пакет Office є платним, користувачі вважають за краще його будь-яким конкурентам на ринку. У мережі можна легко знайти активатор і абсолютно безкоштовно користуватися всіма перевагами Офісу.

Завантаження файлів

Хоча браузери і можуть завантажувати файли, використовувана ними система не дуже зручна. Якщо ви закриєте оглядач або вимкніть персональний комп’ютер – завантаження доведеться починати спочатку. Щоб подібні проблеми вас не турбували, встановіть спеціальну програму для Windows – торрент-трекер.

Найпопулярнішим трекером є UTorrent – ви легко можете завантажити його з офіційного сайту.

Ссылка на основную публикацию