Корисні секрети соціальних мереж


Корисні секрети соціальних мереж

У кожній соціальній мережі є корисні функції, які ви випадково могли упустити або просто забути про їхнє існування. Нагадуємо.

Якщо ви заходите в Facebook не з мобільного пристрою, а з комп’ютера, реклама на сторінках соціальної мережі може дуже дратувати. Спосіб її позбутися є – Ad Block Plus (Не плутати з Block Plus – це інший сервіс), він добре працює з Google Chrome і Firefox. Також дозволяє блокувати рекламу на YouTube.

Обмеження перегляду відео на YouTube 

Якщо ви не хочете, щоб ваші записи могли переглядати всі користувачі, ви можете зробити його особистим або вибрати функцію unlisted (доступно тим, у кого є посилання). Між ними є вагома різниця: перше є тільки користувачеві і глядачам, яких він запросив до перегляду, друге ж можуть подивитися всі, кому ви відправите посилання. Заходьте в свій аккаунт на YouTube, вибираєте те відео, доступ до якого хочете змінити, в настройках конфіденційності вказуєте “є тим, у кого є посилання”.

Приховати все небажані публікації (Facebook, Google +)

Якщо є люди або групи, публікації яких вас дратують, ви можете налаштувати свою стрічку так, що вони більше не будуть відображатися в списку ваших новин. Наведіть мишкою на правий кут публікації в основний стрічці, натисніть на стрілочку в списку, що випадає і натисніть – “приховати”. Далі у вас з’явиться список, де ви зможете вибрати, яку інформацію від користувача ви хотіли б отримувати, або взагалі відмовитись від подальшої його оновлень. Така ж функція доступна для Google +.

Створення секретних дощок в Pinterest

Додаткова можливість, яку додали розробники Pinterest. Якщо ви хочете заховати від стороннього ока якісь картинки, можна створювати “приховані” дошки, які будуть доступні тільки вам і користувачам, з якими ви вирішите поділитися. Відкрийте свій профайл, зайдіть в Boards, зійдіть до кінця сторінки, там ви побачите опцію “Secret boards”. За один раз можна зробити три секретних дошки.

Відключення програм на Twitter і Facebook

Напевно ви даєте дозвіл на доступ до вашого аккаунту багатьом додаткам. І, швидше за все, користуєтеся з цього списку в кращому випадку половиною. Щоб подивитися, які програми мають доступ до вашого профілю, перейдіть в налаштування конфіденційності (правий верхній кут поруч з кнопкою “Головна”) виберіть зі списку: “Реклама, додатки і веб-сайти”, далі натисніть – “Змінити налаштування”. У вас з’являться опції відключити або видалити додатки з профілю назавжди. У Twitter є схожа функція в настройках аккаунта.

Як знайти сторінки, які можна “лайкнути” на Facebook

Одна з основних функцій Facebook – підписка на сторінки за своїми інтересами. Якщо ви хочете подивитися, які ще сторінки є і поповнити список своїх закладок, заходите на сторінку, де можна знайти безліч груп і профайлів.

Як переглядати чарти найпопулярніших відео на YouTube

YouTube становить свої власні рейтинги популярності, які доступні на сторінці “Чарти”. Найпопулярніші канали, відео, лідери перегляду, – це все ви зможете знайти там.

“Гарячі” клавіші для Twitter

Якщо ви користуєтеся основний сторінкою твіттера, ви можете не знати, що для вашої зручності існує список “гарячих” клавіш. Зайдіть в налаштування (правий верхній кут), там ви побачите опцію “гарячі клавіші”, перегляньте їх уважно, якісь з них можуть стати в нагоді для швидкої і комфортної роботи з соцмережею.

вбудовування твітти

У вас є свій блог або сайт і ви хочете Переопубліковать якийсь твітти у себе в матеріалі? Легко. І для цього не обов’язково робити скріншот. Ви можете вбудувати необхідне повідомлення, клікнувши на яке читач зможе перейти в ваш твіттер-профайл.

Як це зробити: виберете повідомлення, яке хочете процитувати, клікніть – “розгорнути” – “докладніше” – “розмістити твітти” – скопіюйте згенерований код і – вуаля.

З’являйтеся в пошукових системах (Facebook)

 Якщо ви хочете, щоб ваш профіль було видно для пошукових систем, зайдіть в настройки облікового запису, знайдіть в лівій колонці графу – “передплатники” – “настройки підписки” – “дозволити підписку”. Ця опція дозволить людям набагато простіше знаходити вас в пошукових системах, також вони зможуть підписатися на ваші оновлення і бачити ваші публікації.

 

Створіть свій плейбук на YouTube

YouTube випустив мануал по створенню відеоконтенту і його поширенню. Керівництво можна завантажити або подивитися в презентації тут.

Видалення коментарів і цитат, Instagram

Вибираєте фотографію, йдете в коментарі і виділяєте цитату, яку потрібно видалити. У лівій частині екрана з’явиться опція “видалити” або “відповісти” (delete or Reply).

  

Список налаштування оголошень, Google, YouTube

 Ні для кого не секрет, що Google показує рекламу виходячи зі списку ваших запитів, але знали ви, що можете вибирати списки реклами, які будуть з’являтися для вас в залежності від уподобань? Ви можете зайти в список кращою реклами і зазначити, які теми вам цікаві, а які ні.

Налаштування якості відео на YouTube 

Якщо у вас проблеми з Інтернетом, поновіть настройки YouTube каналу – і більше сервіс не буде відкривати відео в форматі HD. Або навпаки – ви можете вибрати налаштування “Завжди відтворювати HD-відео в повноекранному режимі”.

 Переглянути, як незнайомі люди бачать вашу сторінку, Facebook

 “Налаштування” – “передплатники” – в самому низу списку рядок: “Хочете дізнатися, що бачать ваші передплатники? Перегляньте свою громадську Хроніку “.

 

Як видалити інформацію про місцезнаходження з Twitter?

Зайдіть в налаштування свого профілю, в графу “місце розташування”, там є дві функції: “вказувати, де я перебуваю” і нижче – “видалити інформацію про місцезнаходження”. Ця опція дозволить вам видалити інформацію з усіх ваших повідомлень.

Ссылка на основную публикацию