Корисні сервіси для web-розробника і не тільки


Корисні сервіси для web-розробника і не тільки

У міру того, як людина «обживається» в Інтернеті, у нього з’являються улюблені сервіси, які можуть допомогти з виконанням будь-якої задачі. Це дуже приємно, і приносить йому багато радості. Але ось біда! Пам’ятаємо-то ми далеко не всі цікаві штуки, які зустрілися нам на просторах «інтернетів». Звичайно ж, найпоширеніші або часто використовувані ми будемо пам’ятати довго і при необхідності використовувати, а як же бути з тими, які вживаються рідше, але так само нам приносять багато користі і економлять час.

Для того, щоб раціонально використовувати свій час, і багато в чому перестати використовувати дідівські методи, я вам рекомендую додавати в закладки корисні ресурси і періодично їх переглядати. Якщо ж з якоїсь причини ви все ж втратили те, що так довго збирали, або ще не робили таких колекцій зовсім, можете почати з цього немаленького списку, який дуже полегшує життя мені.

Увага! Список буде поповнюватися. Всі номери відкриються в новому вікні.

Скріншоти

CSS інструменти

javascript інструменти

аналізатори сайту

Типографіка, шрифти, кодування

On-line офіси

Підбір колірних поєднань

іконки

Робота з графікою

Логотип

Робота з відео

  • ScreenToaster – Free Online Screen Recorder
  • Screencastle: скрінкасти в два кліка – сервіс запускає Java-додаток, що працюють у фоновому режимі, яке записує те, що відбувається на екрані
  • Screenr – скрінкасти для Twitter

Робота з аудіо

конвертери

SEO-сервіси

On-line дошки

Mind Maps

перекладачі

Пошукові системи

Управління проектами

TV трансляції

DNS

RSS утиліти

  • Feed43 – конвертує будь-яку веб-сторінку в новинний канал на льоту

Хостинг

E-mail і Fax

Загалом, сміливо можете додавати цю сторінку в закладки (для додавання просто натисніть Ctrl + D), Цей список буде постійно поповнюватися.

Чим з цього списку користуєтеся ви? Може, тут не вистачає дуже корисних сервісів, які ви знаєте. Залишайте посилання в коментарях, не скупіться.

 До речі, поки не забув. Цей список може частково перегукуватися з уже опублікованими раніше матеріалом Велика добірка ресурсів, які полегшать життя web-дизайнеру.

Ссылка на основную публикацию