Корисні вебсайти та інструменти

Короткий обзорчик веб сайтів і сервісів №11

KryptoKit  – це швидкий гаманець Bitcoin і безпечна система повідомлень, що працюють безпосередньо з вашого браузера. KryptoKi є найпростішим і найшвидшим гаманцем для проведення платежів в режимі онлайн. Гаманець Bitcoin встановлюється миттєво і для користування їм не потрібно ні логін, ні пароль. Для створення адреси нового гаманця Bitcoin необхідно тільки провести мишею навколо вікна цього розширення.

Solayo – дозволяє вам шукати музику і відео з YouTube, SoundCloud, і Dailymotion. Якщо ви не любитель проведення пошуку, то завжди зможете просто слухати радіоканали. До складу Salayo входить музичний і відео плеєр, за допомогою якого ви можете програвати свій плейлист і управляти колекціями. Salayo дозволяє уникнути проблем при пошуку музики з різних сайтів, і ви зможете, не виходячи з системи, зберегти свій плейлист на майбутнє.

KidRef – Кожен новий отриманий навик або нове відкриття вашої дитини є кроком у його розвитку. Тепер ви зможете зберегти кожну подію разом з пов’язаними з ними фотографіями і іншими документами для того, щоб відобразити назавжди прогрес вашої дитини, використовуючи KidRef. При збереженні інформації ви можете вибрати – які події і пов’язані з ними фотографіями повинні бути приватними, які можуть бути доступні тільки сім’ї і друзям і які можуть переглядати всі бажаючі.  

Summarize This  Ви повільно читаєте? У вас є проблеми із запам’ятовуванням прочитаного? Ви хочете витрачати час більш продуктивно? Summarize This допоможе вам читати швидше, запам’ятовувати більше і підвищувати свою продуктивність, забезпечуючи вас за принципом «тільки факти». Вставляйте текст у вікно і натискайте клавішу «summarize», щоб отримувати тільки необхідні вам факти.  

ExplainShell використовуєте Linux? Або Mac? Якщо ви вважаєте, що постійно виконуєте одні й ті ж завдання, то у вас може з’явитися бажання написати сценарій постійних завдань. Як правило, шелл скрипти використовуються для платформ, що базуються на UNIX. При цьому може виникнути проблема з розумінням шелл скриптів і також з їх налагодженням. ExplainShell робить написання шелл скриптів значно легшим шляхом розбивання вашого коду на маленькі керовані фрагменти і роз’ясненням того, що робить кожен крок скрипта. 

Це всього лише частина сайтів, які ми виявили за останні пару днів.

Ссылка на основную публикацию