Користувача слайд-шоу і динамічні шпалери з Bing на екрані блокування вашого WP7

На перший погляд може здатися, що розробники не сильно-то й зацікавлені в Windows Phone 7, але істина полягає в тому, що мобільна платформа від Microsoft все ж може похвалитися розробниками, повністю присвятили себе WP, як наприклад, Jaxbot сайту Windows Phone Hacker. Ця людина створив кілька чудових додатків для розблокованих пристроїв з WP і в цій статті мова піде про один з них.

 

додаток Dynamic Background може бути використано для двох цілей. По-перше, це створення слайд-шоу із зображень для екрану блокування вашого смартфона. По-друге, додаток може автоматично завантажувати і встановлювати шпалери з Bing в якості фону екрану блокування. Іншими словами, кожен день ваші очі буде радувати нове зображення з головної сторінки пошукової системи.

Нагадаю, що для використання цього додатка, ваш смартфон повинен бути повністю розблоковано. Отже, скачайте XAP-файл Dynamic Background і встановіть його на свій телефон, а потім запустіть його. Інтерфейс програми ну дуже мінімалістичний, однак наворочений інтерфейс в додатку такого типу просто не потрібен. Як зазначалося вище, в додатку всього дві функції. Ви можете використовувати на екрані блокування зображення з Bing або створити індивідуальне слайд-шоу з картинок на вашому пристрої, яке може бути застосоване до екрану блокування. На жаль, не можливо самостійно вибрати проміжок часу, тому додаток буде міняти фон кожні 30 хвилин. Інший недолік полягає в тому, що ви не зможете додати в слайд-шоу більше 8 зображень (по крайней мере, у мене не вийшло). Щоб додати зображення, вам необхідно натиснути на кнопку «+» в лівому нижньому кутку інтерфейсу. Це приведе вас до галереї телефону, звідки ви зможете вибрати будь-яку фотографію для слайд-шоу. Як тільки ви виберете всі потрібні фотографії, просто натисніть на кнопку «Update Now», щоб застосувати слайд-шоу.

Якщо ви вибрали опцію «Use Bing Background», як і в першому випадку, не забудьте натиснути на кнопку «Update Now». Тепер кожен день на екрані блокування вашого пристрою автоматично буде з’являтися зображення дня з пошукової системи Bing.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию