Користувачі Рунету зможуть протестувати і оптимізувати сайт за допомогою Toolsion.com

Користувачі Рунету зможуть протестувати і оптимізувати сайт за допомогою Toolsion.com

Сервіс Toolsion.com з’явився з метою тестування і оптимізації сайтів, на допомогу веб-майстрам. Новий інструмент задіє відразу кілька параметрів – оптимізацію, юзабіліті, технології, трафік, каталоги і соціальні сторінки.

Новий сервіс в якості головного помічника і консультанта потрібен для роботи як досвідченим SEO-оптимізаторів, так і новачкам. Необхідність використання подібних інструментів пов’язана з постійною зміною інтернет-простору і інновацій в роботі пошукових систем, які висувають нові вимоги до сайтів практично кожен день. Сервіс Toolsion.com поповнив великий список SEO-аналізаторів, пропонуючи ефективні методи тестування і оптимізації сайтів. Новий інструмент відрізняється зручністю інтерфейсу і простотою використання, Вся потрібна інформація швидко збирається в одному місці, і це допомагає веб-майстрам уникнути перемикання між декількома аналітичним сервісами.

Toolsion.com – безкоштовний інструмент, який не має обмежень на кількість перевірених сторінок. З його допомогою будь-який веб-майстер зможе проаналізувати будь-які сторінки сайту, знайти помилки, грамотно оптимізувати контент і правильно налаштувати якісне індексування пошуковими системами. Toolsion.com також передбачає відображення скріншотів сторінок сайту, що дозволяє SEO-оптимізаторів бачити сайт так само, як бачать його користувачі не тільки з комп’ютерів, а й з мобільних пристроїв.

Toolsion.com дозволяє провести аналіз сайту всього за кілька хвилин і надає звіт з різними даними, що включають в тому числі помилки і рекомендації щодо їх виправлення. Всі дані перевірки та поради щодо поліпшення сайту структуровані в єдиному підсумковому звіті. Також інструменти сервісу показують інформацію про те, скільки сторінок сайту проіндексовано пошуковими системами, чи присутній сайт в каталогах Яндекса і DMOZ, дасть показники Google Page Rank і порадить краще оформлення заголовка і опис сторінки.

Веб-майстри отримують також результати перевірки стану сторінки 404, наявність favicon, перенаправлення WWW. Рівень довіри WOT вирахує кількісне значення репутації сайту і його безпеки для дітей, ці дані грунтуються на прямий оцінці відвідувачів сторінки.

Дані про відвідувачів і їх геолокації обробляються за допомогою рейтингу Alexa. Це надає широкі можливості для роботи регіональних компаній і рекламодавців з аудиторією певної місцевості.

Серед іншого, Toolsion.com володіє найважливішою функцією перевірки популярності сайту в основних соціальних мережах. Сервіс дає інформацію про кількість ретвітів, лайків в Фейсбуці і репоста в Google+.

Сайт проекту працює в російській та англійській мовних версіях. Новачки можуть знайти на сторінці Toolsion.com детальну інструкцію по роботі з кожним з пунктів перевірки. Розробники нового інструменту для веб-майстрів продовжують роботу над розширенням функцій і поліпшенням якості сервісу.

Ссылка на основную публикацию