Краща ігрова відеокарта

Краща ігрова відеокарта потрібна для виконання одного простого вимоги – забезпечення максимальної продуктивності в самих складних іграх, за умови максимальних налаштувань графікі.Вообще, сучасної ігрової відеокарти повинна бути властива підтримка всього, що необхідно геймерам, а це чимала кількість функцій.Однако, навіть купивши потужну топову відеокарту, випробувати на ділі все її можливості вийде лише, додавши для тандему такий же потужний процесор.

Краща ігрова відеокарта

Отже, задаючись питанням, яка відеокарта краще, можна виділити двох основних, конкуруючих на ринку, гігантів – це NVIDIA і AMD. Перша, зі своєю GeForce GTX TITAN Z, що працює на двох процесорах, що є трохи швидше, але при цьому в 2 рази дорожче, ніж Radeon R9 290X від AMD.

Без зайвого сорому, самі представники компанії називають свої відеокарти Radeon найкращими і швидкими в світі. І цілком обгрунтовано. Адже та ж Radeon R9 295X2 створювалася на базі 2-х графічних процесорів, а саме Hawaii XT, що мають тактову частоту 1018 МГц і володіють неймовірним, просто екстремальним рівнем продуктивності.

Також, в арсеналі відеокарти застосовується пам’ять GDDR5 і вона може похвалитися частотою 1250 МГц, та й до того ж шиною пам’яті 2х512 біт. Енергія споживається, за умови максимального навантаження 500 Вт. Орієнтовна ціна такого задоволення приблизно 1500 $. Відеокарта готова порадувати відмінними показниками, як в тестах, так і в іграх.

Завдяки гібридній системі охолодження, відеокарта здатна працювати неймовірно ефективно. Температуру процесорів, навіть за умови надважких навантажень, не властиво перевищувати 64 градуси. До того ж, необхідно виділити забезпечення досить низького рівня шуму для подібних систем – це не більше 50-ти децибел. Краща відеокарта для ігор, з ідеальними параметрами, на жаль так швидко застаріваючими.

Звичайно, нескінченна конкуренція гігантів тільки на руку покупцям. Адже вони, в постійній боротьбі, нескінченно покращують свої продукти, і раз у раз знижують ціни. І, здавалося б, найкращі відеокарти займають однаково високий рівень. Однак, на 2014 рік, можна відзначити що стала кращою – AMD Radeon HD 7990. А в цілому, і та, і інша фірма здатні запропонувати такі рішення, які задовольнять найвибагливішого користувача. Обидві компанії мають рішенням для 3D і дозволяють виводити зображення на декілька моніторів. І навіть використовувати різні монітори в процесі однієї гри.

Якщо хочеться отримати максимум віддачі, краще за все не поскупитися і вкластися в якісну, дорогу відеокарту. Навіть за умови істотних і швидкоплинних змін ринку, вона в будь-якому випадку прослужить кілька років.

Ссылка на основную публикацию