Кращі анонімайзери для Яндекс браузера | GuideComp.ru

Для розкриття розташування і особистих даних користувача всі сайти використовують передану ресурсу інформацію. Щоб зберегти анонімність, досить обмежити кількість переданих даних, іншу інформацію можна змінити, використовуючи спеціальні програми. Анонімайзери для Яндекс браузера – це програмне забезпечення, яке змінює шлях отримання доступу до сайту, замість звернення безпосередньо, використовується посередницький сервер. Головні завдання Анонімайзера – підміна IP-адреси, зміна DNS-сервера, шифрування переданих даних (не обов’язково), передача замінених HTTP-заголовків.

Що являє собою анонимайзер для Яндекс браузера?

Всі комп’ютери і мобільні телефони при виході в інтернет мають особливий ідентифікатор – IP-адреса. Вони бувають внутрішніми і зовнішніми. Отримати внутрішній IP, він же MAC-ідентифікатор, може лише Wi-Fi-роутер і інші комп’ютери локальної мережі. Зовнішній IP доступний всім сайтам, до яких отримуємо доступ під час перегляду.

IP-адреси не завжди є повністю унікальними, часто ними користується кілька людей одночасно. Мають вигляд X.X.X.X, де замість X підставляються цифри. У кожному сегменті, від точки до точки, встановлюється число в діапазоні 1-256. Ми можемо дізнатися базову інформацію про людину маючи всього лише числовий код IP. Для отримання даних можна скористатися сайтом 2ip.ru, тут показується регіон проживання, країна, провайдер, хост і інша інформація.

Про нас також можуть отримати інформацію власники сайту, на якому перебуваємо. Щоб захистити себе від виявлення IP-адреси, можна використовувати анонімайзер – це програма для приховування IP. Суть всіх додатків зводиться до перенаправлення маршруту на посередницький сервер. При зверненні до будь-якого сайту, трафік прямує на інший сервер, який і буде показуватися заданої ресурсу.

Причини використання програм для збереження анонімності

У кожного користувача причини відрізняються, розглянемо кілька основних і корисних можливостей:

 • отримання доступу до заблокованого сайту в корпоративній мережі. В офісах часто блокують доступ до розважальних ресурсів і відео хостингам. Анонимайзер допомагає обійти заборону,
 • обхід блокування на окремі сайти на державному, регіональному рівні або з боку провайдера,

 • приховування особистих даних при відвідуванні підозрілих сайтів,
 • перегляд веб-ресурсів, доступних для окремих країн,
 • введення сайтів в оману щодо місця розташування. Допомагає дивитися відео і прослуховувати музику, які заблоковані для України, але відкриті для країн Європи.

Чи є недоліки у анонімайзерів?

Крім достоїнств програм для підміни IP-адреси, у них є ряд недоліків:

 • встановлюючи безкоштовні додатки, є ризик наштовхнутися на віруси,
 • використовуючи онлайн методи, з’являється ризик викрадення логіна з паролем,
 • через підміну країни користувача, частина функцій ресурсу може бути недоступна,
 • істотно знижується швидкість завантаження веб-сторінок.

Зберегти високу швидкість і захиститися від зараження системи допоможуть платні сервера, вони коштують недорого, зазвичай 5-10 $.

Які бувають анонімайзери для Yandex браузера?

До Анонімайзера відносяться всі програми, за допомогою яких вдається приховати інформацію про себе в просторах інтернету. Сьогодні розроблені різні види даних програм. Вони відрізняються за принципом роботи і способу використання.

Основні види програм для анонімного перегляду сайтів:

 • веб-сервіси,
 • клієнтські програми,
 • розширення і надбудови для Яндекс браузера (VPN),
 • проксі-сервера.

Анонімний серфінг через веб-ресурси

Принцип дії онлайн анонимизатора зводиться до підключення до сайту, який виконає обхід блокування. На ньому вибираємо ресурс, на який бажаємо перейти. Для входу в соціальну мережу доведеться вводити пароль, це виконуємо на свій страх і ризик.

Хорошими відгуками мають сайти:

 • хамелеон,
 • ORANGEproxy,
 • Xitenow.

Програми-анонімайзери

Спрямованість і спосіб роботи програм не суттєво відрізняються. Одні додатки вже мають вбудовані параметри для доступу до ресурсів, інші потребують в налаштуванні.

Кращі платні програми для анонімності в мережі:

 1. ExpressVPN це один з найкращих варіантів, програма забезпечує стабільний потік. З її допомогою можна стрім в 4K на Netflix або Hulu без провисання каналу, з мінімальним пінгом. Має цілодобову технічну зв’язок. Підтримує підключення і завантаження контенту за стандартом P2P. У списку доступних країн понад 90 найменувань.
 2. NordVPN славиться не тільки багатофункціональністю, але і вигідними пропозиціями. Зараз місячна плата 12 $, але можна вигідно купити доступ на 3 роки за 99 $, вийде в місяць по 2,75 $. Програма підтримує одночасне підключення з 6 комп’ютерів або смартфонів, включає безліч серверів у всьому світі, не зберігає історію відвідування в логах. Весь трафік передається в зашифрованому форматі, клас безпеки відповідає військовим стандартам.
 3. CyberGhost відноситься до найшвидших VPN-клієнтам. Він підтримує різні протоколи зв’язку: PPTP, L2TP, OperVPN. Працює по 256-бітному алгоритму шифрування – це захист від читання даних навіть у разі перехоплення. Має точки доступу в 52 країнах, всього працює з 1300 серверами.
 4. PrivateVPN пропонує необмежену швидкість, не накладає ніяких обмежень на кількість трафіку, що пропускається. Включає шифрування військового рівня.
 5. Private internetaccess дозволяє підключатися до 700 серверів в світі. Надає необмежений трафік, повноцінний захист.

Є й умовно безкоштовні програми, але вони мають свої недоліки. Одні пропонують періодично переглядати рекламу, а інші мають лише кілька безкоштовних серверів, на них часто низька швидкість, або накладають обмеження на кількість трафіку. У категорії безкоштовних додатків рейтинг має вигляд:

 1. TunnelBear – це кращий безкоштовний сервіс, він зручний, зрозумілий і пропонує високу швидкість. Недоліком є ​​обмеження по безкоштовній підписці – 500 Мб на місяць. Ніякі дані про користувача програма не зберігається, підтримує всі платформи, підключається за все в кілька кліків. Якщо передплатимо компанії, в подарунок дають ще 500 Мб трафіку на місяць.
 2. Betternet працює на більшості платформ і підтримує Яндекс браузер. Анонимайзер повністю безпечний, не зберігає логи, відсутні обмеження по трафіку. Недоліки – програма сама вибирає, до якого сервера підключатися, і володіє слабким захистом від вірусів. Після завантаження та підключення до вибраного сервера, заходимо в Яндекс оглядач і переходимо на будь-який сайт.

Розширення для Яндекс браузера

Найзручніші та надійні анонімайзери – це VPN-розширення.

Рейтинг кращих VPN-анонімайзерів в Yandex браузері:

 1. Browsec VPN пропонує непогану швидкість з прийнятним пінгом. Через високу популярність, сервера можуть «провисати». Безкоштовно представлені всього 4 країни. За місяць користування Premium режимом стягують плату – 300 гривень.
 2. ZenMate VPN відрізняється високою швидкістю з’єднання, безліччю серверів по всьому світу, підтримує повноцінний перегляд відео. Єдиний нюанс – платна основа використання.
 3. Hotspot Shield – це умовно безкоштовний сервіс, використовувати можна відразу після установки, навіть реєстрація не потрібна. Відсутні обмеження по трафіку і реклама. Безкоштовно використовувати можна тільки сервера в Данії, США, Нідерландах, Канаді, Франції.
 4. Hola VPN не накладаються обмеження по трафіку і швидкості. На вибір пропонують віртуальні сервери в 15 країнах. Головна відмінність полягає в механізмі роботи, для завантаження сторінки за допомогою комп’ютери інших користувачів зі встановленою програмою і розширенням.
 5. DotVPN пропонує вибір з великого списку країн. Практика показує середню швидкість роботи, можливо через високу навантаження.

Перераховані розширення також підходять для використання в мобільній версії Яндекс браузера.

Проксі-сервера

З Proxy не все так просто, по суті готові програми вже були розглянуті. Решта програми для анонімності в Яндекс браузері вимагають наявність виділених серверів (VDS) на хостингу.

Купівля слота і настройка серверної, потім клієнтської програми (наприклад, OpenVPN) вимагає високий рівень знань і фінансові вкладення. Метод корисний виключно корпоративних мереж і для специфічних сфер бізнесу.

Як перевірити рівень анонімності?

Використання анонімайзерів для Яндекс браузера не є запорукою безпеки. Багато пошуковики і просунуті сайти здатні навіть з VPN визначити справжню IP і наше розташування. Перевірити анонімність допоможе сайт Whoer.

Основні способи поліпшення анонімності на підставі результату з Whoer:

 • Відключення Adobe Flash Player – це плагін, який обробляє деякі графічні елементи сторінок. Навіть при включенні режиму інкогніто і Proxy, сайт може отримати всю інформацію про користувача через Flash Player. Більшість сайтів для показу відео вже використовують HTML 5 – це вбудований стандарт. Але навіть при відключеному плагін, якщо в ньому буде необхідність, Яндекс браузер запропонує запустити програвач один раз.Процедура відключення:
 1. Переходимо на сторінку з плагінами browser: // plugins /.
 2. Справа натискаємо на кнопку «Детальніше».
 3. У графі «Adobe Flash Player» натискаємо «Відключити».

 • Встановити «Do not Track» (DNT) це HTTP-заголовок, який передається при відкритті будь-якої сторінки. DNT є запитом, що вказує сайту, що користувач не бажає, щоб його відстежували. DNT не є гарантією, що ресурс прислухається до побажань. Як включити DNT:
 1. Натискаємо на «Налаштування браузера» (справа зверху браузера) має вигляд трьох горизонтальних паралельних смуг.
 2. Вибираємо пункт «Налаштування».
 3. У розділі «Системні» параметри встановлюємо виділення «Відправляти сайтам запит« Do not Track ».
 • Зміна DNS. Разом з активацією VPN або proxy змінюється IP- і DNS-адреси. Часто країни розташування адрес не співпадають, це явно вказує на використання Анонімайзера. Є 2 способи усунення проблеми: використання безкоштовних DNS зі країни розташування IP-адреси або пошук співпадаючих країн IP і DNS-адрес шляхом перезапуску VPN або зміни локації,
 • Заміна мови в системі. Мова Yandex браузера і мову країни, звідки вказується IP-адреса, повинні збігатися. Це непрямий фактор визначення регіону розташування і проживання користувача. Змінити мову досить просто:
 1. Переходимо в розділ «Налаштування», ввівши адресу browser: // settings /.
 2. У розділі «Системних параметрів» натискаємо на посилання «Налаштування мови та регіону».
 3. У розділі «Країна» вказуємо країну IP-адреси, в розділі «Мова інтерфейсу», вказуємо мову, що відповідає обраній країні.
 4. У графі «Мова відображення сторінок» вказуємо мову обраної країни, якщо в списку немає потрібного, натискаємо на кнопку «Додати мову» і знаходимо серед всього списку.
 5. Натискаємо на кнопку «Запустити знову».

Вибираючи один з представлених варіантів додатків для збереження анонімності, легко залишитися невпізнаним і отримати доступ до будь-якого сайту. За кращий анонимайзер для Яндекс браузера доведеться заплатити, але є маса гідних безкоштовних рішень. Користуючись загальнодоступними програмами і VPN слід дотримуватися особливої ​​обережності, щоб не зіткнутися з вірусами.

Ссылка на основную публикацию