Кращі ідеї користувачів для Windows 10 на UserVoice

Як відомо, Microsoft приймає запити від користувачів на те, що вони хочуть бачити в Windows 10, і тут ми зібрали деякі з кращих пропозицій.

Якщо ви хочете додати свою ідею або проголосувати за інші, ви можете зробити це на сторінках веб-платформи під назвою. А перед цим ми пропонуємо вам прочитати цей пост, щоб побачити, які функції і особливості пробачать додати інші користувачі операційної системи від Microsoft.

Швидше за все, ви прямо зараз використовуєте вкладки в вашому браузері, щоб перемикатися між різними сайтами. Виберіть знайшли собі місце у всіх видах програмного забезпечення, але з якоїсь причини їх ніколи не було в Провіднику Windows.

На UserVoice користувач пропонує не просто додати вкладки, а й реалізувати можливість переглядати кілька вкладок пліч-о-пліч в області одного єдиного вікна.

Дуже дивно, що Microsoft до цих пір не включила цю корисну особливість в свою операційну систему, але є надія, що компанія візьме до відома це прохання для Windows 10.

В даний час і можливо також в майбутньому ви можете використовувати Clover – одна з кращих сторонніх реалізацій вкладок для Провідника Windows.

Раніше передбачалося, що Windows 10 буде безкоштовною абсолютно для всіх, але це те, що, напевно, навряд чи відбудеться, оскільки на частку Windows як і раніше припадає істотна частка доходів Microsoft. Тим не менш, компанія могла б зробити Windows 10 безкоштовним оновленням з «вісімки», хоча і це буде дуже сміливим кроком.

Чому Microsoft слід було виконати це побажання? Головним чином тому, що так у багатьох користувачів був би привертає стимул перейти на нову операційну систему раніше, а не використовувати одну з попередніх версій протягом багатьох років, як це сталося з Windows XP і відбувається зараз з 7.

Для того щоб безкоштовне оновлення не вилилося в щось хворобливе для компанії, користувачі пропонують Microsoft зосередитися на платних додатках в Магазині Windows. Знову ж таки, це ризикований крок, але компанії варто розглянути його, щоб залишатися актуальною і конкурентоспроможною.

Якщо ви знаходите процес оновлення драйверів громіздким, ви не самотні. Справа в тому, що спосіб пошуку останніх версій драйверів шляхом відвідування сайтів окремих виробників безнадійно застарів. І хоча Windows Update підтримує доставку драйверів від деяких сторонніх компаній, цього не достатньо.

Хіба не було б чудово, якби всі драйвера були в одному місці? Ця функція забезпечила б можливість простий і автоматичного завантаження оновлень через один інструмент.

Для програмного забезпечення, до речі, таке передбачено: Windows 10 буде містити менеджер пакетів OneGet.

Блокнот є невід’ємною частиною всіх версій операційної системи приблизно з часів Windows 1.0. Це дуже просте додаток, яке не сильно змінилося за ці роки, тому багато користувачів вважають, що настав час поліпшити його.

Хоча для Блокнота існує безліч потужних альтернатив, було б чудово, якби інструмент, вбудований в Windows 10, запропонував трохи більше функцій і в той же час зберіг свій простий і легкий характер.

В останній раз, якщо мені не зраджує пам’ять, Microsoft оновлювала іконки за часів Windows Vista. Тому пропозиція на UserVoice передбачає повний редизайн всіх них з урахуванням сучасних тенденцій в дизайні.

У Windows 10 Preview вже є оновлені іконки в деяких місцях, але не ясно, чи означає це, що до моменту виходу фінальної версії все іконки (або хоча б більша їх частина) пройдуть через процес капітального редизайну. Нинішні іконки не виглядають застарілими, просто вони не вписуються в загальну схему дизайну, так що бажано, щоб Microsoft всерйоз зайнялася цим питанням.

ZIP не єдиний з доступних форматів стиснення, але єдиний, який підтримується Windows з коробки. Люди використовують стиснення з багатьох причин і, отримавши стислий файл по електронній пошті або завантаживши такий з інтернету, є ймовірність, що ви не зможете працювати з ним в Windows без допомоги сторонніх інструментів, які вміють це.

У зв’язку з цим користувачі просять додати підтримку типів файлів, таких як .rar, .7z і .bz2. Якщо Windows 10 хоче бути в змозі запропонувати справжню простоту використання, вона повинна спочатку підтримувати ці та інші популярні типи файлів.

Додаток Параметри ПК було введено для того, щоб забезпечити простий спосіб змінювати налаштування системи, особливо на сенсорних пристроях. Проте, багато користувачів розчаровані тим, що це додаток існує поряд з традиційною панеллю керування. Вони вважають, що немає необхідності в двох окремих утиліти для налаштування параметрів.

Деякі настройки доступні тільки в одному інструменті, а деякі існують в обох. Користувачі стверджують, що ця надмірність заплутує і що два інструменти повинні бути об’єднані.

Це пропозиція отримала велику підтримку, але користувачі в коментарях також підкреслюють, що вони не хочуть втратити розширені можливості, які їм пропонує Панель управління.

Aero Glass дебютував разом з Vista, додавши ефект скла на панель задач і в заголовки вікон. У Windows 8 Microsoft відмовилася від цього красивого ефекту, і багатьом користувачам це дуже не сподобалося.

У реченні на UserVoice йдеться, що Microsoft повинна надати користувачам можливість вирішувати самим, потрібен їм Aero Glass чи ні. Зрештою в Vista і 7 цей ефект можна відключити. Так чому б не зробити те ж саме в Windows 10?

У вас ще є час, щоб попросити і проголосувати

Ось деякі з кращих пропозицій для майбутньої операційної системи від Microsoft, але у вас все ще є час, щоб додати свої власні пропозиції або проголосувати за інші.

Можете бути впевнені, компанія стежить за платформою голосування, так що те, що ви запропонуєте, в кінцевому підсумку може стати частиною Windows 10.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию