Кращі комп’ютерні ігри на думку Антропова Олексія!

Вітаю, дорогі друзі! Сьогодні я буду ділитися своїми враженнями. Вирішив написати пост про своїх улюблених комп’ютерних іграх! Якщо бути точніше, то про тих, що мені сильно запам’яталися.

Перш ніж почати це робити, я б хотів дещо у вас запитати. Питання полягає в тому, що слід мені починати нормально писати пости в блог? Велику частину часу я сиджу перед своїм блогом і думаю, що б ще такого додати. Хоча я ще і PHP підучують, але все це у вільний від навчання час. Взагалі я хочу щоб у мене був ідеальний блог – зручний для відвідувачів і читачів. Так ось, може мені ще що-небудь додати? Або блог і так вже красивий і приємний? Значить, мені починати писати статті? Загалом, напишіть в коментарі – дуже прошу! Оцініть блог!

Гаразд. Тепер давайте приступимо. Як я написав вище, будемо говорити про комп’ютерні ігри. У мене їх не так вже й багато, але зате яких! Для мене, принаймні.

  • Skyrim
  • S.T.A.L.K.E.R
  • Mass Effect 2 і 3
  • Чорне дзеркало

Списку не пронумерований, отже – це не рейтинг. Я навіть не знаю, яку гру на перше місце поставити. Всі вони хороші. І всім раджу в них пограти. Звичайно тут вже у кожного свої переваги. Кому то буде до душі, кому паралельно. Так чи інакше, дочитавши до кінця, ви познайомитеся з ними ближче. Отже. Поїхали!

Skyrim

О так. Гра нас переправляє в далеке минуле, хоча воно зовсім неправдиво. Гра в жанрі RPG. Тут одна величезна локація. Свій єдиний світ можна сказати. головний герой – Давокін (Драконорожденний). Хоча ім’я ми йому самі вибираємо, але за всю гру ми його так і не почуємо. Мінус? Так. Але він на стільки крихітний в порівнянні з усією грою!

На початку гри нас везуть на страчую у візку. Страта проводиться в одному з поселень Скайріма. Далі на це поселення нападає дракон, якого не було еем. Не було дуже давно. І ми збігаємо. Головна мета гри – вбити Алдуіна, головного дракона, який хоче все знищити. Крім цього в Скайріме, йде війна між імперією і братами бурі. До речі саме імперці хотіли стратити головного героя. Так чи інакше, можна долучитися до тій чи іншій стороні.

Гра мені дуже сподобалася. Через сюжету ну і великий локації. Ну і графіка мені теж як то сподобалася. Є схожа гра Gothic 3 якщо не помиляюся. Майже за всіма параметрами походить на Skyrim. Але якби не Skyrim! Те думаю зараз вона на цьому місці стояла. До речі, я зустрів одне місце в Скайріме, яке в точності збігається з місцем з Gothic 3. Але як би там не було, Skyrim краще. Це чисто моя думка.

S.T.A.L.K.E.R

Гра цікава. Я в ній надовго, навіть дуже надовго завис. Навіть не знаю, як мені вам піднести свої враження. Начебто нічого особливого, а все одно вразила. Переписувати статті – не в моєму стилі. Так що, якщо не цікаво, то прошу вибачення.

Отже. Є три частини. S.T.A.L.K.E.R: Тіні Чорнобиля, Чисте небо, Зов Прип’яті. Загалом, події розгортаються в Чорнобильській зоні відчуження. Розгортаються після катастрофи на ЧАЕС 1986 року. У першій частині ми граємо за міченого. У другій за найманця. У третій за військового Дегтярьова. У кожної гри своя сюжетна лінія, яка переплітається з однією з частин. Але не суть. Раджу почати грати з тіней, потім з чистого неба, потім з поклику Прип’яті. Така послідовність випусків.

Перша і остання мені сподобалися, а ось чисте небо не особливо. Весь час треба кудись поспішати, погуляти навіть не можна. Хоча можна, але такого відчуття не відчувається.

Так само до цих частин створюються різні моди. Мод – доповнення для гри. Моди для сталкера – дуже багаті. Можна сказати, що сталкерського мод – окрема історія.

Mass Effect 2 і Mass Effect 3

Загалом, гра фантастична і до остраху кльова. Хоча і говорять там, на англійській мові. Зате є титри! Ця гра представляє з себе трилогію. В першу частину я не грав, але зате є диски з другої і третьої частини.

Mass Effect можна із зірковими війнами порівнювати. Майже. Ну це я так, образно. Головний герой – Шепард. Землянин. Ну а інші дані вже ви вибираєте на свій смак. У грі так само присутні не одна розумна раса.

Що нам доведеться робити? Нам належить рятувати людство, як у другій, так і в третій частинах. Хоча, як на мене так всю галактику! У другій частині нам ми будемо воювати проти Колекціонерів. Вони викрадають кораблі (космічні природно) і забирають собі на базу, центр галактики.

Належить зібрати команду, завоювати їхню довіру і відправитися на розбирання до Колекціонерам. До речі, відразу рада. Виконуйте всі як слід. Завойовуйте довіру команди. В кінці є 2 кінцівки. Ви або вмираєте, або виживаєте. Пам’ятаю я навіть розплакався, коли сумну дивився. Та й тим більше я і не знав, що є друга кінцівка. Ідеальна кінцівка – жодна людина з вашої команди не повинен загинути в останній місії Mass Effect, чого мені поки не вдавалося.

У третій частині нам належить битися з женців. По суті це головний ворог галактики. Колекціонери були створені женці – я так зрозумів. Загалом, тут крім команди, вам ще й армії збирати доведеться. Ну а в кінці, так взагалі розплакатися можна. Уміють же відео з музикою поєднати. Так що готуйте хусточки заздалегідь, якщо ви збираєтеся грати з толком. Хоча, тут кінцівка зі сльозами в будь-якому випадку забезпечена.

З цього приводу деякі фанати влаштували галас. Зрештою, розробники випустили доповнення до гри. Правда, яке я не знаю, зате знаю, що воно для кінцівки. Але для мене все одно якось з доповненням вже не те.

Ну а тепер, що мені в ній подобається. А подобається мені в ній найбільше сюжет. А так же робити свою кінцівку в залежності від прийнятих рішень. У S.T.A.L.K.E.R поклик Прип’яті приблизно так само, але від виконаних завдань. Тут же по повній програмі.

Чорне дзеркало

Ну і нарешті, остання гра, яка мені до душі – Чорне дзеркало. У цій грі вам доведеться розкинути мізками, так як тут розслідування. Управління здійснюється тільки мишкою. Головний герой Сем Гордон.

Все починається з вступного ролика, де батько Сема пише лист. У листі він просить його приїхати в маєток Чорне дзеркало. Він відчуває що його кінець близький, і просить завершить розпочату ним справу. Після чого, хтось викидає його з вікна. Так, ось так воно буває. До речі, забув сказати, що батько перебував у своєму кабінеті на самому верху.

Загалом, Сем приїжджає на похорон свого батька і тут починаються його розслідування.

У грі мені подобається атмосфера. Мені просто приємно в неї грати. Взагалі мені до душі похмурі гри. Чи не ужастики якісь, а де все в міру. Нерозумно про це писати, але люблю дощ в іграх. А в чорному дзеркалі з другої глави, його більш ніж достатньо. Сам процес розслідувань теж дуже гарний. Спочатку я думав, що ця гра – хрень чистої води. Але як то кажуть, не спробуєш, не впізнаєш. Так що так само раджу пограти. Скільки важить гра я не знаю, але на 100% впевнений, що вона менше тих, що я описував вище.

До речі! Якщо хто грав у щось схоже, напишіть назву гри в коментарі! Вже дуже хочеться знову відтворити ті почуття, коли граєш в гру в перший раз. Особливо якщо ця гра дуже схожа на Чорне дзеркало. Так що прошу в коментарі. Ну і на цьому закінчу основну тему поста. Далі невелика новина з життя.

новина

Трохи про неї не забув. Нещодавно на турслет був. Ну як недавно, тижнів зо два тому. Сфотографуватися нормально не додумався, так що поцупив одну фотку у декого з вк. Та й наврятли я б став фотографуватися.

Я останній, який в камеру не дивився. Той що спить. Хоча я в багаття начебто дивився. До речі. На рахунок біганини. Беруть кого попало !!! Я не знаю яке місце зайняли, але вже точно не потрапили до трійки перших. У наступний рік напевно кину цю справу. У «відставку» піду. Начебто з 6-го класу на турслет роз’їжджаю. Цього року турслет – НЕ турслет. Реально, по мойму все їхали для того, щоб побухати, вибачте на слові …. Хоча так воно і було. Але були і нормальні люди.

Ну що ж. Ось і власне все. Це були кращі ігри на думку. Підписуйтесь на мій блог, буду дуже радий. Так само дайте відповідь на моє запитання з приводу блогу, який був на самому початку посту, будь ласка.

Ссылка на основную публикацию