Кращі комп’ютерні мишки 2020 для роботи

Мишки можна розділити на офісні моделі (бюджетні), чия основна функція зручність у поводженні з комп’ютером; а також на ігрові (дорогі), які призначені для геймерів і. Перші є найбільш затребуваними. Все ж в загальній масі споживачів переважають офісні працівники, для яких важлива простота, замість високоточного позиціонування і «десятка» зайвих кнопок.

У зв’язку з чим, ми склали рейтинг з кращих комп’ютерних мишок 2018 для офісної роботи, які представляють собою оптимальний варіант для вирішення повсякденних завдань.

A4Tech OP-620D USB

Бюджетний варіант для управління персональним комп’ютером. Мишка адаптована під роботу правою і лівою рукою. Пристрій оснащується чотирма кнопками. Сенсорне дозвіл всього 620 dpi, що є для подібного продукту ідеальним параметром. Додатково варто сказати про те, що це легка, компактна і зручна мишка, дизайн якої виконаний у вінтажному стилі.

Oklick 815G INFERNO USB

Доступний варіант маніпулятора позиціонується на ринку, як ігровий, але частіше використовується для роботи. Розміри мишки 77x42x122 мм при вазі 130 грам. У гаджета є світлодіодне підсвічування і 6 клавіш. Сенсорне здатність 2400 dpi. Дизайн – класичний, а колір чорний. Миша оснащена приємним і швидко відгукується колесом прокрутки і кабелем 1,5 метра.

ASUS WT425 USB

Це прекрасне рішення для фанатів пристроїв, які відповідають вимогам користувача за ціною-якістю. Якраз це вдалий робочий варіант, оснащений 5 кнопками, при натисканні яких не виникає шуму. Мишка зручно лежить в руці, легко управляється і розрахована на тривалий час експлуатації. Маніпулятор має матове забарвлення, відрізняється високою чуйністю і симпатичною написом «ASUS» на корпусі.

Logitech Wireless M235 USB

Незважаючи на те, що маніпулятор є робочим, він має ергономічний дизайн, круту світлодіодне підсвічування і компактний розмір – 56x38x95 мм. За допомогою бездротової мишки можна працювати за ноутбуком, за комп’ютером або планшетом. Підключення здійснюється через USB радіо-модуль. На корпусі передбачено всього три кнопки. На нижній частині корпусу є накладки, що дозволяють безперешкодно ковзати по столу. Ідеальний варіант для роботи.

SmartBuy SBM-336CAG-KN USB

Дану модель можна купити всього за 600 гривень. Параметри мишки вселяють 2000 dpi, швидкодія, компактний розмір, 4 клавіші і приємне на дотик коліщатко. вбудована Батарейка довго тримає заряд, підзарядитися можна за допомогою комп’ютера. Низька вартість пристрою пов’язана з невідомістю виробника.

замість післямови

Це лише мала частина бюджетних пристроїв, які побачили світ у 2018 році. Щоб зробити правильний вибір, зверніть увагу на моделі з USB кабелем, вони більш практичні на відміну від своїх бездротових аналогів.

Ссылка на основную публикацию