Кращі настільні ваги – електронні, торгові, фасувальні

Ми рідко звертаємо увагу на предмети, що використовуються в побуті, без яких життя в сучасному не була б такою зручною. Яке значення для нас мають?

Ними користуються практично у всіх сферах життя: вдома, в магазині, в лікарні, в ювелірній майстерні, на складах.

види ваг

Видів є безліч: механічні аналітичні ваги, електромеханічні і електронні ваги.

У свою чергу, механічні підрозділяються на механічні настільні ваги і підлогові. Механічні ваги використовуються в торгівлі, в домашніх умовах, в медицині і існують вже дуже давно.

Електромеханічні ваги мають той же самий механізм для зважування, як і механічні, але зчитування результатів проводиться за рахунок електронного пристрою. Але з приходом технологій їх почали змінювати електронні моделі.

Вони поєднують в собі всі переваги механічних, і при цьому позбавлені недоліків електромеханічних (схильність радіохвилях).

Можливості застосування електронних моделей дуже широкі. Основні їх види за сферами використання: побутові, медичні, технічні, автомобільні, для тварин.

Електронні ваги мають переваги перед іншими видами навіть підлогових промислових ваг:

  1. Тривалий термін експлуатації (збільшується за рахунок нерухомості елементів обладнання).
  2. Невеликі габарити.
  3. Автоматизація, мінімізує помилки.
  4. Можливість вибору одиниць виміру.
  5. Додаткові функції.
  6. Такі ваги гранично точні.

Популярні моделі

Зараз виробники пропонують безліч різних моделей для покупки. Можна вибрати під абсолютно різні критерії по вазі, функціональності і ціні.

  • Побутові

Існують настільні побутові ваги і підлогові кухонні ваги. Серед кухонних ваг найпопулярніші моделі – Maxwell MW-1451 і Supra BSS-4097. Обидві моделі мають максимальну вантажопідйомністю, як і всі настільні моделі – до 5 кг, але перші мають чашу для зважування, а другі ставляться до виду платформних ваг.

Ціна настільних електронних ваг варіюється від 300 гривень до 900 гривень. Серед підлогових ваг лідируючі позиції займає Tefal BM 7000. Їх популярність пов’язана з тим, що вони показують жирову і м’язову масу.

Настільні торгові електронні ваги

  • торгові

Настільні технічні ваги поділяються на торговельні і фасувальні ваги. Настільні електронні торгові ваги повинні бути обладнані дисплеями для продавця і для покупця, оснащені функціями розрахунку здачі, підсумовування покупок.

Одна з найпопулярніших моделей – настільні ваги Cas SW 5, прекрасне співвідношення якості і ціни. Межа зважування – 5 кг, можуть працювати як від мережі, так і від батареї, а ціна починається від 3 800 гривень. Настільні ваги Cas одні з найкращих ваг, що використовуються в торгівлі.

  • фасувальні

Електронні фасувальні настільні ваги широко застосовуються в закладах громадського харчування (нарівні з кухонними вагами), де страви продають порційно. Ваги фасувальні Cas SW 2 якнайкраще впораються з таким завданням. Максимальна вага, який вони можуть виміряти, доходить до 2 кг, а ціна стартує від 3 900 гривень.

Поради щодо вибору

Спочатку необхідно визначитися з вимогами до товару. Наприклад, ви вирішили купити електронні настільні ваги. Робіть вибір виходячи з ваших умов і наявності функцій. Якщо у маленьких дітей буде доступ до приладу, то не варто брати скляні.

Для торгового обладнання є сенс розглянути моделі, що працюють від мережі, якщо ваги часто не переміщатимуться. Ціна настільних ваг залежить від фірми-виробника, від кількості функцій (так само як і у випадку з медичними вагами).

Наприклад, зараз настільні електронні кухонні ваги оснащені не тільки зміною одиниць виміру, а й лічильником калорій, пам’яттю. Ще домашні настільні ваги можуть бути в формі ложечки, з вантажопідйомністю до 100 г. Настільні торгові ваги мають можливість підключення безпосередньо до комп’ютера.

Якщо ви хочете купити медичні настільні ваги, наприклад, ваги для новонароджених, обов’язково зверніть увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Чаша приладу повинна бути виконана з міцного пластику, що не боїться впливу миючих засобів, або металу.

Налаштування ваг

У магазині при виборі продавці завжди розповідають про безліч товарів, їх особливості, способи настройки під себе. У такій величезній кількості інформації іноді якісь деталі можуть забутися. Тим, як налаштувати підлогові електронні ваги або настільні кухонні ваги, цікавляться багато.

У деяких моделей крім звичайних показників, є ще й допоміжні. До будь-яких ваг повинна додаватися інструкція з докладним описом налаштування.

Настільні електронні ваги зі скляною чашею

Чи не виходить самостійно, зверніться в магазин, де ви зробили покупку, продавці-консультанти покажуть, як треба налаштовувати пристрій. Якщо у вас є настільні електронні ваги Cas, ви завжди можете звернутися в клієнтський центр.

Відгуки покупців

Відгуки в більшості випадків позитивні, негативні можна знайти за рідкісним винятком.

Іван, 35 років:

«Дружина попросила купити настільні ваги для кухні їй в подарунок. Я зупинив свій вибір на моделі Maxwell MW-1451, грунтуючись на відгуках в інтернеті (хоча там більше радили брати кишенькові ваги).

Так як ми живемо в Іванівській області, їхати в місто за одними вагами немає сенсу, замовив через інтернет, і вони обійшлися в 950 гривень разом з доставкою (я вважаю, що ціна настільних ваг чи не завищена).

Дуже зручна чаша для продуктів, довго не вимикаються, є можливість анулювання ваги тари. Використовуємо півроку. З недоліків можна виділити хіба що батарейку CR2032, яку важко знайти. »

Настільні сучасні ваги

Євген, 45 років:

«Для свого магазину в Самарі мені знадобилися електронні настільні ваги, і вибір припав на настільні ваги Cas SW 10. Головні переваги – зручність, простота, хороша точність аж до 10 м За час користування понад 3 місяців недоліків не побачив. »

Юлія, 26 років:

«Як тільки я зайнялася схудненням, з’явилася необхідність покупки ваг. У Санкт-Петербурзі, в магазинах представлено дуже багато товару, і я вибрала Tefal BM 7000 через їх додаткових функцій. З переваг можу виділити:

недоліки:

  • При пересуванні починають показувати різні показники.

Ссылка на основную публикацию