Кращі сайти з шпалерами для робочого столу


Кращі сайти з шпалерами для робочого столу

Пропонуємо вам познайомитися з кращими сайтами, на яких найзручніше підбирати шпалери (wallpaper) для робочого столу.

Wallbase 
На цьому ресурсі розмістилася величезна колекція зображень, серед яких потрібне можна шукати за ключовим словом, кольором або одному з популярних тегів. Сайт дозволяє шукати шпалери певних розмірів і стандартів. Крім того, для кожного знайденого результату існує добірка схожих.

Щоб сайт запам’ятав переваги користувача, і йому не довелося кожен раз вводити все заново, знадобиться зареєструватися. Власники облікових записів на ресурсі можуть також підписуватися на оновлення від інших користувачів і додавати окремі зображення в улюблені, щоб пізніше швидко знаходити і завантажувати їх.

InterfaceLift 

InterfaceLift спеціалізується на фото і зображеннях природи.

Цей ресурс давно зарекомендував себе як сайт, на якому можна знайти шпалери будь-якого формату під будь-які дозволи екрану. Відвідувачі можуть завантажувати цілі теми, розроблені спеціально для певної платформи, і окремо – іконки. До великого каталогу сайту можна отримати доступ в тому числі і з iPhone або iPad. Для цього необхідно завантажити додаток Backdrops для iOS.

 

SimpleDesktops

Творець сайту поставив перед собою завдання зібрати колекцію шпалер, які будуть прикрашати робочий стіл, але не відволікати від роботи.

Тому на ресурсі розміщуються тільки прості, в основному однотонні, зображення з ненав’язливим малюнком. База SimpleDesktops не особливо велика, але в цій колекції любителі мінімалізму можуть знайти те, що потрібно.

 

DeviantArt

Хоча цей ресурс і є ком’юніті для талановитих художників, а не базою шпалер для робочого столу, на ньому можна знайти вражаючу кількість малюнків для фону. Для цього потрібно зайти в категорію customization і перейти на вкладку wallpaper.

У цьому розділі можна знайти найрізноманітніші шпалери, створені талановитими художниками. А щоб легше було знайти щось підходяще, можна вибирати одну з тем, перерахованих зліва.
Зареєстровані користувачі отримують можливість стежити за новинками від своїх улюблених художників, додавати найкращі роботи в обране, щоб завантажити пізніше, і залишати коментарі.

 

Digital Blasphemy

Колись цей сайт був одним з небагатьох ресурсів, де можна було завантажити цифрові і 3D-шпалери. Він до цих пір функціонує і регулярно поповнюється новими роботами художників і графіків.

Багато шпалери безкоштовні, але для того, щоб отримати доступ до найновіших зображень, шпалер для рішень з двома моніторами, зображеннями для тла на PS3, тим для браузерів Chrome і Firefox, потрібно зареєструватися. Реєстрація на цьому сайті не безкоштовна – рік підписки обходиться в 20 доларів.

Ссылка на основную публикацию