Кращі текстові редактори для роботи онлайн

Такі текстові редактори створюються для зручності використання офісних програм, які запускаються з будь-яких пристроїв в режимі реального часу – онлайн. Одне єдине вимоги до користувача – наявність швидкісного інтернету.

У мережі існує багато різних текстових редакторів, які відрізняються між собою набором параметрів і складністю використання. Для порівняння: звичайний редактор дозволяє набрати або відкоригувати текст і відправити його для публікації або друку, а складні програми допомагають виробляти текстові розмітки.

Перевага будь-якого інтернет редактора – доступність. У більшості це безкоштовні програми, на які вам не потрібно витрачати нічого, крім вільного часу для отримання необхідного результату.

Buzzword

Виробник Adobe випустив текстовий редактор на технології Flash. Текстові документи відображаються на мобільних телефонах, ноутбуках і комп’ютерах. Програма безкоштовна і дуже проста, цінується серед користувачів, яким необхідний максимально простий редактор.

Box Notes

Ця чудова програма стала безпосереднім конкурентом Online MS Office. У редактора шалено широкий потенціал: у вікні сервісу в режимі реального часу начальство може дивитися за своїми співробітниками. В онлайн видно, хто на якому етапі з представників компанії і коли завершиться робота. У редактор вбудований зручний чат, можна додати коментар до текстового фрагменту. Багато веб-сервіси мають подібний потенціал, але Box Notes – це симбіоз мінімалізму зі зручними функціями, що дозволяє сконцентруватися на роботі. Хмарне сховище Box дає можливість редагувати текстові файли і передавати їх по ланцюжку.

Microsoft Office

Програмний продукт відомий у всьому світі. Online MSO – це цілий ряд програм, призначених для вирішення різних проблем, пов’язаних з текстовими документами в форматі DOC і DOCX. Окремо вбудований редактор Word – це прекрасне рішення для користувачів у всьому світі, які віддають перевагу формату DOC.

DropBox Paper

Новий редактор, який розробники позиціонують, як найпростіший, легкий і доступний редактор для роботи. Величезна кількість фахівців в області текстової роботи віддають перевагу максимально простим рішенням, щоб нічого не відволікало від суті.

замість післямови

Нагадаємо, що існує Google Docs, який ми згадали з двох причин: розробники постійно працюють над його покращенням і тому, що за допомогою мікрофона можна переводити слова в текст. Це може значно спростити роботу з текстом, адже в Google неймовірно якісне розпізнавання людської мови.

Ссылка на основную публикацию