Кращі торрент-трекери і торрент-клієнти (сайти і програми) – Техніка та інтернет

Кращі торрент трекер Рунета і всього інтернету. Саме про них ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску. Йтиметься не лише про спеціальні торрент програмах, а й про спеціальні сайтах, з яких також легко можна скачати сподобалася фільм, пісню, серіал, софт або що-небудь інше.

Для чого потрібні торрент клієнти? Переваги таких програм і сервісів.

Так, ви напевно і самі знаєте для чого потрібні торрент клієнти, раз потрапили на цю сторінку. Але все ж, для розкриття теми, не сказати про це буде неправильно.

Отже, торрент програми дозволяють отримати доступ до колосального обсягу інформації: софт, книги, музика, серіали, фільми І чим же вони відрізняються від звичайних сайтів, на які все це також є.

Пояснюю!

По-перше, подібна програма або сайт, дозволяє економити місце на сервері, оскільки всі ті завантажені файли, які скачують користувачі, були завантажені іншими користувачами. Завдяки цьому, забезпечується висока швидкість скачування.

По-друге, використовуючи торрент клієнти, можна завантажувати і ту інформацію, яка недоступна на офіційних сайтах. Наприклад, вийшов якийсь новий гостросюжетний фільм, ніде його немає, а на торрентах є. Або, ще один приклад, потрібно для робота спеціальна програма, але на офіційному сайті вона коштує грошей, а скачати через торрент можна абсолютно безкоштовно.

Кращі торрент клієнти

Спочатку почнемо огляд кращих торрент програм, які можна без проблем скачати в мережі, а потім розповім про торрент-сайти.

Кращі торрент програми

Кращий торрент-трекер uTorrent

Дана програма є найпопулярнішим торрент-клієнтом у всьому інтернеті. Величезна увага розробників приділяється зручному інтерфейсу, пристойному набору функцій, і незначного споживання ресурсів системи користувача. uTorrent це приклад ідеальної програми для скачування необхідної інформації з мережі. Зрозуміло, я не враховую ту інформацію, яка дається в статтях чи якісь документи, протоколи та інші подібні. Користуючись uTorrent, людина сама може вибирати швидкість скачування і роздачі, є також чимало налаштувань по автоматизації, підтримка Юнікоду і російської мови, є можливість відтворювати потокове відео, немає обмежень. І найголовніше, скачати програму кожен може абсолютно безкоштовно.

Малюнок 1: Торрент програма uTorrent

Ряд переваг uTorrent:

 • Ви отримуєте доступ до великої бази торрент-файлів і є можливість скористатися ефективним пошуком,
 • Простота (скачування починається після двох кліків),
 • Висока швидкість завантаження,
 • Без проблем можна поставити скачування на пауза або скасувати його,
 • Веб-інтерфейс (використання сервісу через браузер),
 • Можливість планування завантажень і роздач,
 • Коментарі та оцінки до файлів,
 • Можна завантажити безкоштовно!

Що таке роздача в торрентах?

Для тих ще не знає, що таке роздача, читайте

Це обмін файлами між користувачами, на чому будується швидкість скачування. Як це працює? Ви завантажуєте те, що вас цікавить, а натомість повинні стільки ж віддати іншим, використовуючи пам’ять свого комп’ютера.

Інші люди скачують ваш файл, і ви не маєте права його видаляти з компа, поки не віддасте той же обсяг. Якщо не будете щедрим, більше не дадуть. І від вас буде залежати можливість таких же користувачів отримати файл.

uTorrent чудово оптимізований і допомагає легко освоїтися в управлінні новачкам. Після установки програма проводить тест швидкості, за результатами якого автоматично виставляє всі настройки, що істотно полегшує користування їй.

По кожному файлу користувач може отримати детальну інформацію з коментарями скачали файл і рейтингом. Ну а зручний менеджер закачувань, малий розмір і низьке споживання системних ресурсів зайві плюси, які допомогли uTorrent стати лідером на ринку.

Shareman для Windows

Shareman є не тільки торрент-клієнтом, але і торрент-трекером одночасно. Каталог контенту, дозволяє переглядати контент без скачування файли. Контент зручно структурований і поділений на тематичні каталоги. Присутній зручний пошук по розділах. Якщо Ви не знайшли потрібний фільм, підпишіться на оновлення, після появи фільму він буде закачаний автоматично.

Торрент-клієнт заохочує найактивніших користувачів. Викладайте свій контент і отримуйте грошову винагороду. Функції заслуговують на окрему увагу – батьківський контроль, чат, каталогізація контенту, онлайн перегляд.

Функціональність Шареман – робить його громосткім, навпаки він дуже простий і інтуїтивно зрозумілий. Варто відзначити, що якщо Вам захотілося поділитися своїм контентом, перетягніть потрібний файл у вікно програми і оформите відповідним чином торрент файл.

Ключові особливості Shareman:

 • Простий інтерфейс. Немає зайвих налаштувань, кнопок і вікон. Інтерфейс зручний і зрозумілий навіть того, хто з комп’ютером «на Ви». Користуватися Шареманом легко і приємно. Шареман набагато простіше торрентів!
 • Величезний каталог. Тисячі користувачів надали загальний доступ до мільйонів своїх файлів за допомогою Шареман. Це незліченне багатство ретельно перевірено нашими модераторами і зібрано в зручний, чистий каталог.
 • Без реєстрації. Щоб користуватися Шареманом, реєстрація не потрібна. Качати потрібні файли Ви зможете відразу ж. Ми попросимо Вас назвати себе, тільки якщо побажаєте залишити коментар або зберетеся спілкуватися в чаті.
 • Цікавий чат. Гучний і веселий чат вбудований прямо в Шареман. Ви зустрінете співрозмовників з будь-якого куточка України. Багато наших користувачі ніколи не вимикають Шареман якраз через чату. Приєднуйтесь до гарної компанії!

MediaGet

MediaGet сучасна утиліта, за допомогою якої можна швидко знаходити і завантажувати різні медійні файли. При цьому, програма дозволяє завантажувати файли безкоштовно, роздаючи велику. Також для користувачів є бонус, за допомогою якого вони отримують підтримку від різних торрент трекерів.

Завантажити фільми, ігри та різну музику можна в необмеженій кількості. При цьому, програма дозволяє вибирати між високоякісними медіафайлів, завдяки чому користувачі знаходять якісні матеріали.

Головні переваги MediaGet:

 • Ефективна система пошуку потрібних файлів,
 • Простота в налаштуванні і використанні,
 • Можливість переглядати відеоматеріали і програвати музику безпосередньо всередині програмного медіа-програвач,
 • Широкий вибір фільмів,
 • Детальний опис характеристик файлів,
 • Не потрібно реєструватися в сервісі і виставляти йому позитивні оцінки,
 • Швидке завантаження файлів /

MediaGet є багатофункціональним сервісом, який легкий в освоєнні і зручний для вибору і скачування різних матеріалів. Крім того, сервіс русифікований і адаптований для російських користувачів. Файли MediaGet добре структуровані і впорядковані для зручного пошуку і вибору. Завдяки своїм широким можливостям додаток є популярним і універсальним торрент-кіентом. 

ComboPlayer

ComboPlayer це прогресивне засіб для скачування медіафайлів. Замінюється відразу безліч різних програмних забезпечень: аудіо-і відеоплеєр, торрент-клієнт, а також клієнти для здійснення відеоспостереження. 

Програма завантажує обраний файл окремими частинами, що дозволяє почати дивитися ще не завантажений фільм і прослуховувати завантажується музику, не чекаючи закінчення завантаження. Додаток має також і іншими перевагами.

Переваги ComboPlayer:

 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс,
 • Підтримка різних мультимедійних файлів,
 • Якісний програвач для перегляду фільмів і прослуховування музики,
 • Можливість використання контенту до його повного завантаження,
 • Можливість підключення до телевізійним каналом і радіостанціям,
 • Можливість підвищувати продуктивність за допомогою інтегрованих кодеків,
 • Можливість використання програми з різних пристроїв, що працюють на оперативній системі windows,
 • Прості вимоги до умов налаштувань під різні функції програми,
 • Невисокі системні вимоги.

Після використання СomboPlayer стає важко уявити свою комп’ютер без цього програмного забезпечення. За допомогою нього можна відтворювати відео і аудіоконтенту на слабких пристроях без підвисань і гальм. Додаток зручно використовувати як новачкам, знайомиться з можливістю програми, так і вже досвідченим користувачам, що звертають увагу на самі різні дрібниці.

qBittorrent

qBittorrent – зручний і багатофункціональний торрент клієнт, який повністю безкоштовний і позбавлений різного роду реклами. Також в цьому сервісі розроблені зручні функції, що забезпечують комфортний пошук торрентів, а також можливість запускати відеофайли до закінчення повного завантаження.

Переваги qBittorent:

 • Пошук файлів відразу з декількох торрентів,
 • Сортування контенту по різних категоріях: фільми, ігри і т.д.,
 • Можливість управляти послідовністю скачуваних файлів,
 • Можливість роздачі файлів,
 • Додаток стабільно працює і не займає велику кількість пам’яті.

Найголовніші особливості qBittorrent можливість попереднього перегляду, пошуку та черговості завантажень. Щоб почати попереднього перегляду, перед початком скачування вибрати функцію послідовного скачування в контекстному меню файлу.

Після цього через кілька відсотків файлу можна скористатися функцією предпросмотра файлу, після чого буде доступний перегляд відеоматеріалу до закінчення завантаження фільму. Додаток відрізняється своєю стабільністю і простотою в управлінні, при цьому воно має широкий списком важливих функцій і фішок.

Цікаві записи:

 • Як передати великий файл через інтернет
 • Як видалити папку яка не видаляється
 • Як звільнити оперативну пам’ять на телефоні
 • Як поставити пароль на папку
 • Як поставити будильник на комп’ютері
 • Як дізнатися коли включали комп’ютер під час моєї відсутності
 • Як створити документ в ворде

BitComet

BitComet безкоштовна і популярна програма для завантаження файлів з різних торрент-сервісів і FTR серверів. Додаток не викликає труднощів у користувачів при використанні. Програма оснащена функцією попереднього перегляду завантаження контенту. BitComet знаходиться на другому місці за швидкістю скачування файлів, тому що ним користуються велика кількість користувачів.

Переваги BitComet:

 • Можливість попереднього перегляду,
 • Якісна оптимізація,
 • Розумний розподіл кеша завантаження,
 • Якісний розподільник завдань,
 • Широкі настройки для автоматизації,
 • Можливість розставляння пріоритетів скачуваних файлів,
 • Повністю безкоштовний додаток.

BitComet є відмінним аналогом uTorrent клієнта, але при цьому програма має і деякі переваги. На відміну від uTorrent, BitComet оснащений функцією розумного кешування файлів, що дозволяє не засмічувати пам’ять комп’ютера при завантаженні великих файлів, не навантажуючи при цьому роботу операційної системи.

Зручний інтерфейс і широкий спектр налаштувань привертає велику кількість користувачів, які забезпечують високу швидкість завантаження файлів, яку можна порівняти зі швидкістю uTorrent. Додаток займає впевнену другу позицію, майже наздоганяючи перше місце.

BitTorrent

BitTorrent є родоначальником всіх торрент-сервісів. Дана програма вперше використовувала протокол, який зараз лежить в основі всіх інших додаток подібного роду.

Зараз BitTorrent не володіє такою широкою популярністю, як раніше, але при цьому сервіс є найбільш безпечним і надійним, на відміну від інших клієнтів. BitTorrent майже повністю схожий з uTorrent, тому вибір віддається на основі уподобань користувача.

Переваги BitTorrent:

 • Одночасне викачування декількох файлів,
 • Інформація про характеристики завантаження,
 • При мінімальних налаштуваннях процес практично повністю автоматизований,
 • Зручний інтерфейс і не вимогливий до оперативної пам’яті процес скачування,
 • Додаток повністю безкоштовно.

BitTorrent адаптований для різномовних користувачів, що робить його популярним по всій земній кулі, особливо в Україні. Недоліком BitTorrent є відсутність можливість вибору файлів безпосередньо в програмі, тому що в більшості випадків користувачі не використовують цю можливість в інших торрент-клієнтів, самостійно знаходячи необхідні торрент-файли, при цьому сервіс використовується лише для їх завантаження.

Сервіс оснащений також можливістю заробітку на основі платної роздачі файлів через функцію Bundle, за допомогою якої можна встановлювати на роздають контент певний цінник. Завдяки цьому можна заробити невеликі гроші на роздачі корисних софтів і унікальних медіафайлів.

Vuze

Vuze – широко використовуваний торрент-сервіс, який особливо популярний серед користувачів Unix. Стара назва програми – Azureus. Vuze є одним з найскладніших і багатофункціональних клієнтів. Тут зібрано безліч різних пошукових налаштувань, налаштувань у напрямку завантаження, управлінням швидкістю для кожного викачуваного софта.

Також сервіс оснащений безліччю інструментів для настройки портів та інших функціональних складових, якими користуються професійні користувачі торрент-клієнтів.

Переваги Vuze:

 • Широкі настройки для пошуку файлів,
 • Спеціальні можливості для скачування файлів,
 • Налагодження роботи з зовнішніми пристроями,
 • Можливість роботи з широким списком протоколів,
 • Оптимізований процес роботи з локальними мережами,
 • Функція потокового відтворення,
 • Внутріпрограммное навчання нових користувачів.

Vuze є програмою для тонкої настройки роздачі і скачування файлів, оснащена великою кількістю функцій. Додаток найбільш підходить досвідченим користувачам торрент-клієнтів. Програма безкоштовна, але компенсує це рекламою. При переході на Vuze plus незручності, пов’язані з спливаючій рекламою, будуть усунені.

Deluge

Deluge є кросплатформним клієнтів BitTorrent, а також найбільш популярним сервісом для користувачів операційної системи Linux через широкого списку функція, а також безпекою і підтримкою плагінів.

Спочатку клієнт спеціально адаптувався під Linux, але пізніше була розроблена версія і для Windows, яка дуже вимоглива до операційних ресурсів комп’ютера. Інтерфейс позбавлений великої кількості кнопок і вкладок, але при цьому не переведений повністю на російську мову.

Переваги Deluge:

 • Схожість Windows і Linux версій,
 • Велика швидкість завантаження завдяки якісним протоколам,
 • Програма підтримує плагіни, що додає програмі функціонал,
 • Можливість ручного контролю швидкості,
 • Оснащеність web-інтерфейсом /

Недоліки Deluge:

 • Неповна русифікація,
 • Всі файли мають англомовними назвами,
 • Блокується паролем.

Крім своїх функціональних можливостей, Deluge має приємний оформленням, яке особливо припаде до душі досвідченим користувачам Linux системи. Програма володіє широким списком налаштувань і можливістю збільшення можливостей при установці різних плагінів.

Halite

Halite незвичайний торрент-клієнт, основною особливістю якого є додавання нової зручної функції – дистанційним керуванням через мобільні пристрої. Завдяки цьому можна регулювати швидкість завантаження файлів, призупиняти або скасовувати завантаження файлів, не перебуваючи при цьому за комп’ютером.

Переваги Halite:

 • Мультітрекінговое скачування файлів,
 • Робота з Юникоде,
 • Можливість дистанційного управління з мобільних пристроїв,
 • Надання інформації про кожного закачуваний файл,
 • Функція обмеження швидкості скачування і роздачі файлів,
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Halite є простим за функціоналом додатком, яке не надає користувачу широкий список інструментів і налаштувань, але при цьому додаток володіє безліччю плюсів. Інтерфейс програми неймовірно простий і зручний в освоєнні абсолютно новим користувачами, які тільки починають освоєння подібних сервісів. Halite – швидкий і якісний торрент-сервіс, який добре підійде для стандартного користувача.

Shareaza

Shareaza – це безкоштовне і зручне додаток для скачування файлів через різні файлообмінники, такі як BitTorrent. Програма оснащена зручним і доступним інтерфейсом, а також різними настройками, налагоджувати оптимізовану роботу додатка. Shareaza не викликає труднощів у нових користувачів, і освоюється за лічені хвилини.

Найголовнішою перевагою цього торрент-клієнта є його унікальна функція – розумна система, що здійснює заміну роздають несправних файлів. Така функція економ як час, так і нерви, тому що вона позбавляє користувача від випадків, в яких через пошкодження файлів користувачеві заново доводиться шукати потрібний софт і знову чекати закінчення завантаження.

Переваги Shareaza:

 • Велика швидкість скачування,
 • Можливість ознайомлення з викачуваним файлом за допомогою коментарів і рейтингів,
 • Заміна несправних файлів і захист від їх повного завантаження,
 • Можливість установки плагінів для розширення функцій,
 • Можливість додавання користувачів, які надають неякісний контент, в чорний список,
 • Оптимізація під різні операційні системи,
 • Абсолютно безкоштовний сервіс.

Shareaza є простим торрент-сервісом, який універсальний в кастомізації свого зовнішнього вигляду за допомогою скінів. Додаток адаптований для різномовних користувачів, в тому числі і для російських користувачів.

За допомогою функції попереднього перегляду і мультимедійного плеєра, користувач може ознайомитися з якістю завантаження. Програма підійде для тих користувачів, які не потребують широкого функціонал програми, але для яких важливо швидке і просте скачування торрент контенту.

Торрент-програма BitSpirit

BitSpirit – це ще один безкоштовний торрент-сервіс, який відомий своєю безпекою, компактністю і універсальністю при роботі з відомими протоколами. BitSpirit не володіє широким функціоналом, але через неповну русифікації недосвідчені користувачі можуть зіткнутися зі складнощами в інтерфейсі.

Переваги BitSpirit:

 • Гнучкість інтерфейсних налаштувань,
 • Програма дозволяє відключити обмеження Windows на підключення,
 • Відсіювання підозрілих IP адрес,
 • Для подолання блокування трекерів є інструменти для ручної настройки,
 • Інтуїтивно зрозумілий майстер початкових налаштувань,
 • Клавіша BOSSKEY, що приховує роботу користувача від небажаного уваги,
 • Вшитий планувальник закачуваних файлів і їх роздач,
 • Можливість розподілу пріоритетів для скачуваних файлів.

BitSpirit може похвалитися своєю невибагливістю до пам’яті та ресурсів комп’ютера. Крім того, додаток працює стабільно і оснащено різними інструментами по налаштуванню інтерфейсу і візуальних ефектів.

Висновок по торрент-програмами

Отже, вибираючи кращі торрент трекер, серед всіх вище запропонованих, який ви вважаєте найкращим? Особисто я вважаю, що сказати ось прямо, який торрент клієнт краще можна, але не потрібно. Коли мені для чогось потрібен торрент, то користуюся Shareman.

Кращі торрент-сайти

Зараз приведу три згрупованих списку торрент сайтів:

 1. Відкриті торрект-трекери (без реєстрації),
 2. Російські торрент-трекери з реєстрацією,
 3. Іноземні торренти.

Загальнодоступні торренти, які не потребують реєстрації

 1. Rutor.org
 2. TFile.ru
 3. Fast-torrent.ru
 4. Baratro.ru
 5. Hi2all.ws
 6. 2torrents.ru
 7. My-Hit.ru
 8. NNTT.org
 9. Freetorr.com
 10. OpenTorrent.ru
 11. Megashara.org
 12. BigTorrent.org
 13. RapidaZona.com
 14. FireBir
 15. Hilm.ru
 16. OpenSharing.org
 17. BigFANGroup.org
 18. Torrent-Free.ru

Кращі Російськомовні торрент-клієнти з реєстрацією для скачування

 1. Powertracker.org
 2. LostFilm.tv
 3. Кінозал.ТВ
 4. RUS-Torrents.ru
 5. Free-torrents.org
 6. Torrtilla.ru
 7. RuTracker.org
 8. Torrnado.ru
 9. Katushka.net
 10. Torrents.net.ua
 11. NNM-Club.ru
 12. Underverse.su
 13. МегаШара.com
 14. Megatorrents.kz
 15. NNM-Club.ru

Зарубіжні торрент-майданчики

 1. Usniff.com
 2. ScrapeTorrent.com
 3. Torrentz.com
 4. TorrentScoop.com
 5. YouTorrent.com
 6. NowTorrents.com
 7. Monova.org
 8. ThePirateBay.org
 9. TorrentHound.com
 10. SeedPeer.com
 11. BitSnoop.com
 12. TorrentReactor.to
 13.  Fenopy.com
 14. Torrentbit.net
 15. isoHunt.com
 16.  Mininova.org
 17. BitTorrent.am
 18.  TorrentDownloads.net
 19. ExtraTorrent.com
 20. AliveTorrents.com
 21. KickAssTorrents.com
 22. YourBitTorrent.com
 23. LimeTorrents.com
 24.  Vertor.com
 25. Toorgle.com
 26. TorrentPortal.com
 27. Torrent-Search-Bar
 28. TorrentZap.com
 29. Fulldls.com
 30. Bittrend.com
 31. SumoTorrent.com
 32.  Torrent.ws
 33. SumoTorrent.com
 34. TorrentMatrix.com
 35. TorLock.com
 36. TorrentBar.com
 37. QueenTorrent.com
 38. EZTV.it
 39. TorrentBox.com
 40.  Il Corsaro Nero

Чим у віддати перевагу: найкращим торрент-програмами або все-таки торрент-сайтів

Я вважаю, що використовувати програму набагато зручніше. Не просто ж так ви спочатку витрачаєте місце на своєму комп’ютері для того, щоб завантажити торрент-клієнт.

Ссылка на основную публикацию