Кращий конструктор сайтів з нуля, створити сайт самому на безкоштовному конструкторі

На даний момент створення власних сайтів – дуже актуальне завдання. Чому? Та хоча б тому, що за допомогою цього сайту можна отримувати прибуток. Але для того, щоб самостійно створити сайт на html, потрібно володіти певними здібностями, знати основи дизайну, верстки, програмування і так далі. Саме тому, сьогодні мова піде про деякі найбільш популярних платформах, які спеціалізуються на конструюванні, створенні сайтів на основі наявних шаблонів, тим і інструментів. В цілому на кожному з розглянутих конструкторів можна зробити і що то своє унікальне, але для цього вже треба постаратися. Як правило готових матеріалів вистачає більш ніж.

Що таке хостинг?

Значить, конструктор сайтів являє собою певну систему інструментів, які допомагають створювати і керувати веб-сторінками, без будь-яких спеціальних знань. Ви можете вибирати тип при створенні сторінок, коригувати фон, вибирати тему і змінювати будь-які значення сайту без додаткової плати!

Так, для того щоб створити сайт своїми руками, вам знадобилося б вивчати деякі мови програмування, самостійно додавати код і так далі. Тут же все набагато простіше – ви робите сайт на основі будь-якого шаблону. А в підсумку сайт виходить не гірше, ніж при замовленні у вебмайстрів. Взагалі у конструкторів є багато інших загальних переваг – підтримка, швидка публікація, надійність і інше. Але у кожного з таких сервісів є і свої унікальні переваги, а тому розглядати все в загальному вигляді не варто.

Рейтинг конструкторів

Перед оглядом, відразу подивимося на рейтинг за версією WiNetwork, можливо Вам вистачить і його що б визначиться з вибором. Пам’ятайте наш рейтинг суб’єктивний і ми відштовхувалися від багатьох параметрів, можливо для вирішення Вашої проблеми підійде конструктор і з невисоким рейтингом!

1. Wix – 2. uKit – 3. Nethouse – 4. Jimdo – 5. Setup – 6. Netdo – 7. Ucoz – 8. A5 – 9. Redham – 10. Umi – 11. Fo –

Огляд найпопулярніших конструкторів

1. – один з найпопулярніших і поширених сервісів.

Відразу варто відзначити, що проект не російська. Володіє особливим зручним у використанні інтерфейсом. А використовувати можна як при створенні сайту-візитки, так і при створенні повноцінного інтернет-магазину. На сайті є понад 1000 шаблонів, різноманітні настройки, хороша підтримка. З недоліків тільки реклама і відсутність деяких переваг безкоштовної версії. Цей конструктор буде корисний для новачків, тут не потрібно особливих знань і умінь. Wix входить в топ найкращих конструкторів сайтів.

Читати повний огляд – Wix

2. – дуже схожий на Wix.

Функціонал і робота у них дуже схожі. Однак є й деякі відмінності.

Редагувати сторінки можна за допомогою HTML5 або ж за допомогою flash. Є можливість додавання унікального шаблону. Базових шаблонів всього близько 300. Простий інтерфейс і можливість безкоштовного навчання при роботі з сайтом. Хороша ціна і якість. Всі ці позитивні моменти добре впливають на сам конструктор. З недоліків можна виділити рекламу.

Читати повний огляд – A5

3. – це один з найбільш зручних проектів.

Його створили розробники не дуже зручного сервісу uCoz. Серед переваг – наявність безлічі функцій, можливість створити хороший сайт, схильність до SEO-просуванню створеного сайту, а також доступ до статистики та аналізу. Однак у цього конструктора є деякі недоробки, іноді виникають помилки. Проект uKit буде корисний як для новачків, так і для професіоналів. Рейтинг цього проекту набирає популярність.

Читати повний огляд – uKit

4. – один з найвідоміших сервісів, який був створений дуже давно.

Відомий він в основному завдяки тому, що несе в собі багато негативних елементів. Що ми маємо на увазі? Ну наприклад, одноманітні шаблони і відсутність перенесення хостингу. Також на сайт можна додати власні скрипти, користувачі можуть використовувати тільки базові скрипти. Більш того, адміністрація може назавжди закрити доступ до вашого сайту. Та й не кожна людина розбереться в самому конструкторі uCoz. З плюсів можна виділити численні настройки, велика кількість шаблонів і можливостей, при певних навичках. Знову ж, деяким людям цей проект подобається. В основному його використовують люди, які знають основи програмування. Зараз рейтинг сервісу падає. Тим не менш, він допомагає створити сайт з нуля.

Читати повний огляд – Ucoz

5. – дуже простий конструктор сайтів, а головне безкоштовний.

Він доводить, що сайт може створити будь-яка людина. З плюсів – швидке налаштування так званої оболонки сайту, можливість швидкого управління контентом. Ви можете робити будь-які зміни в своєму сайті, без будь-якої додаткової плати. Головним мінусом є відсутність оптимізації більшості шаблонів сервісу, для мобільних пристроїв. Тобто з телефону не дуже зручно переглядати сайт. Цей сайт підійде для людей, які нічого не розуміють в програмуванні, але хочуть швидко створити повноцінний сайт. Створити свій сайт з нуля дуже не просто, але цей сервіс дійсно допомагає.

Читати повний огляд – NetDo

6. – цей проект в основному спрямований на створення інтернет-магазинів.

За допомогою внутрішніх інструментів, створений сайт можна буде пов’язати з соціальною мережею. Є можливість перенести сайт на будь-який інший хостинг. Однак ця процедура дуже дорога і може коштувати як 9, так і 20 тисяч гривень. Є платний і безкоштовний доступ до конструктора. Безкоштовний доступ виключає можливість вибору вільного домену, редагування різних стилів і т.д Такий конструктор дуже зручний, хоч і вимагає певних знань і умінь, щоб створити сайт з нуля.

Читати повний огляд – UMI

7. – ідеально підходить для швидкого створення сторінок.

Тут уже є присутнім хороша оптимізація мобільних пристроїв. Для створення сайту вам буде наданий широкий асортимент шаблонів, певне місце на хостингу і т.д. Сервіс найбільше підійде для новачків, так як тут не представлені багато інструментів, якими користуються професіонали. Сайт підійде для створення сайтів з нуля.

8. – це сервіс, що дозволяє не тільки створити сайт, але і безкоштовно його розкрутити.

Ви отримуєте домен все також безкоштовно. Є близько 7000 унікальних варіантів оформлення сайту. Мінус в тому, що вони дуже одноманітні. Цей проект підійде для тих кому потрібно швидко створити і розкрутити сайт, при цьому не витрачаючи багато коштів.

Читати повний огляд – Setup

9. – простий, навіть занадто простий сервіс.

Тут немає особливих ефектів, але все зроблено дуже гідно. Вибрати масу шаблонів не можна. Тут їх всього 50. Але знову ж таки, виконані вони зі смаком. З функціоналом сайту розбереться практично будь-яка людина.

Читати повний огляд – Redham

10. – це один з найпопулярніших конструкторів Рунета.

Сервіс буде корисний, для тих хто хоче відкрити інтернет-магазин або зробити звичайний сайт-візитку, так само при бажанні можна зробити Лендінгем. У сервісі досить багато по-різному функціоналу, наприклад, установка онлайн чату на сайт, установка платіжної системи, callbackhunter і багато іншого. Основний плюс цього конструктора – простота, все встановлюється і робиться з кнопки.

Читати повний огляд – Nethouse

11. – дуже комерційний проект.

За допомогою нього найлегше створювати інтернет-магазини. Цей платний конструктор дозволяє створити сайти з ідеальною оболонкою. Всього є 16 різних тем. З мінусів – тільки великі ціни.

Читати повний огляд – Jimdo

висновок

Конструктори сайтів дійсно допомагають в найкоротші терміни створити повноцінний, працює сайт. Кожен з цих сервісів має свої особливості. Саме тому, важливо ретельно вибирати оптимальний варіант. Орієнтуйтеся на свої потреби, найчастіше нічого зайвого насправді не потрібно і достатньо мінімуму.

Ссылка на основную публикацию