Кращий плеєр для Windows 10

Як знайти кращий плеєр для Windows 10? Ми підібрали топ 5 найбільш популярних програм для прослуховування музики, а також проведемо їх порівняльну характеристику.

Кращий музичний плеєр для Windows 10 – в пошуках еталону

Кожен користувач має свої переваги і вирішує, яка програма для відтворення аудіозаписів в Windows заслуговує найбільшої уваги.

Найбільш затребуваними програмами на сьогоднішній день, на нашу думку, є:

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .
  5. .

Перераховані аудіоплеєри вказані в порядку зайняття ними місць в нашому рейтингу. Розглянемо у вигляді порівняльної таблиці переваги кожного програвача:

  формати Зручність і швидкість Додаткові функції і настройки
Aimp mp3, flac, ac3, wav, wma і ін. Зручний пошук по композиціям і сортування за настроєм. Підтримка гарячих клавіш. Величезна кількість тем. Портативна версія. Потужний еквалайзер.
Foobar2000 Працює з усіма відомими аудіо форматами. Також підтримує такі формати як DVD Audio і Lossles. Відтворення файлів безпосередньо з архіву і відмінна швидкість роботи. Підтримка гарячих клавіш. Простий еквалайзер і відсутність тем.
MediaMonkey Підтримує всі існуючі формати. Лаконічність інтерфейсу, можливість змінювати швидкість відтворення. Зміна розміру аудіозаписів. Запис звукових доріжок. Потужний еквалайзер і функція “DJ”.
SongBird Підтримує всі формати (mp3, flac і т.д.) Створення “розумних списків” часто відтворюваних пісень і наявність вбудованого веб-браузера для прослуховування музики онлайн. Підтримка більше 25 мов і обкладинки плейлистів. Зручний еквалайзер.
Winamp Підтримує практично всі аудіо-формати, також працює з flac-файлами. Зручний інтерфейс і можливість створення списків і плейлистів. Широкі настройки оформлення. Потужний еквлайзер.

А далі все залежить від Ваших особистих переваг і вимог до функціонала і візуальної складової програми.

Але незаперечним залишається той факт, що найкращий плеєр для Windows 10 має зчитувати абсолютно всі наявні формати аудіо, надавати можливість користувачеві Windows поекспериментувати з налаштуваннями еквалайзера, а також створювати списки і бібліотеки улюблених пісень слухача – тобто повинен бути кращим.

Зі свого боку хочемо відзначити, що хороший плеєр для Віндовс 10 не обов’язково повинен бути один. Серед плеєрів які так само заслуговують потрапити в топ кращих Windows плеєрів можна виділити наступні багатофункціональні рішення:

  • – один з кращих для Windows, доопрацьований і оновлений плеєр порадує вас широким спектром функцій і можливостей, зможе відтворювати не тільки аудіофайли, але і відео. Має власні вбудовані кодеки, які гарантовано розуміють найбільш рідкісні формати відео і аудіо; (Відмінний вибір для перегляду відео!)
  • – ще один претендент в номінації «кращий Windows плеєр». Має можливість відтворення відеозаписів високої чіткості і дозволу. Також має свої вбудовані кодеки і читає абсолютно всі формати аудіо і відео;
  • – може претендувати на назву «кращий Windows плеєр» завдяки можливості переглядати відео і прослуховувати аудіо файли безпосередньо з мережі без необхідності завантаження на комп’ютер. Також читає всі наявні формати, зручний у використанні і зрозумілий як для досвідченого користувача, так і для новачка.

Ви можете не погодиться з нашою думкою, адже рекомендуючи скачати якусь плеєр для Windows 10 ми не можемо гарантувати стане він “найкращим” для Вас! Діліться своїми уподобаннями в коментарях!

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию