Куди пропала дефрагментація в Windows 10? .

Пропала дефрагментація Windows 10

Всім привіт, і в якості відгуку на велику кількість звернень сьогодні розглянемо окреме питання про те куди пропала дефрагментація в Windows 10.
Якщо ви тут, то значення дефрагментації для системи не переоцінюєте. Функція як значуща, настільки корисна. Але деякі користувачі і саме Windows 10 стикаються з проблемою, коли утиліта дефрагментації доступна, проте локалізувати папку з утилітою не представляється можливим.

УВАГА. Це стаття не про випадок, коли дефрагментація не працює взагалі. Виправлення ситуації в цьому випадку описано в однойменній статті “Не працює дефрагментація Windows”. Якщо ви зіткнулися з системними аномаліями в при запуску утиліти і у вас дійсно пропала дефрагментація, прочитайте зазначену статтю уважно.

Як знайти, куди пропала дефрагментація?

  • Отже, перевірте. Утиліта дефрагментація легко відгукується з контекстного меню, яке викликається правою кнопкою миші по необхідному диску і переходу в вікно властивості (вкладка сервіс розкриє функцію):
  • Можна запустити дефрагментації з панелі Пуск. Натисніть Пуск – Всі програми – Засоби адміністрування Windows – Оптимізація дисків.
  • Ще один спосіб – набрати команду dfrgui в рядку пошуку.

Але ніяким з цих методів не вдасться дістатися до самої папки, де міститься функція дефрагментації. Деякі з користувачів вручну “шерстять” папки в пошуках утиліти. Так у чому ж справа?

Нікуди вона не поділася. Вона просто трохи змінила своє місце розташування.

Утиліту легко запустити, просто набравши в рядку пошуку слово “дефрагментація”. Але щоб виокремити шлях до неї, потрібно налаштувати відображення прихованих файлів і директорій у властивостях папок. Відкрийте провідник, натисніть в панелі інструментів вид, знайдіть Показати або приховати і встановіть значок навпроти приховані елементи:

У провіднику з’явилася затемнена папка Program Data. Ось в ній щось і заховані системні утиліти Windows 10. Тепер пройдіть по шляху:

Program Data – Microsoft – Windows – Головне меню – Програми – Засоби адміністрування Windows – Оптимізація дисків.

Успіхів.

Ссылка на основную публикацию