Квай – додаток: як зняти і редагувати відео

Що таке Квай

Kwai – соціальна відео мережу, популярна серед дітей і підлітків, проте останнім часом зустрічаються відео старшого покоління – батьків і навіть бабусь.

У квае ви можете знімати своє відео, а вбудований редактор дозволяє накладати фільтри і ефекти, щоб ваше відео зробити неповторним. З нашого огляду, ви дізнаєтеся все фішки і секрети зйомки крутих відео в Квай, а також про приховані функції програми.

Щоб завести свій канал в Kwai, приєднатися до групи любителів коротких відеороликів і прославиться, потрібно встановити додаток на свій мобільний телефон.

Завантажити додаток Квай

можна з та

Після скачування програми, ви можете авторизуватися через акаунти vk, Google або facebook. Якщо у вас немає даних акаунтів, то тисніть «більше» і увійдіть в додаток через свій номер телефону (прийде підтверджує смс з кодом) або e-mail. Введіть свій пароль, заповніть свій профіль, додайте друзів – на цьому все ваш канал створений.

Канал Квай

Натисніть на три рисочки в лівому верхньому кутку програми, і ви побачите панель управління. Якщо натиснути на назву вашого каналу, то ви перейдете в свій канал, де можна змінити фото аватара і обкладинку. В основному меню у вас буде відображена стрічка з найкращими (за версією Квай) відео. Дивіться відео і підписуйтесь на кращих авторів.

У розділі «Підписка» ви побачите поновлення користувачів, на яких ви підписані.

Як зняти відео в Квай

Щоб зняти відео в Квай, досить клікнути на піктограму «відеокамери» у верхньому правому кутку програми. Ви можете зняти відео-Селфі, або в режимі звичайної зйомки. Якщо ви подивіться на нижню панель при зйомки відео, то можете задати темп – зняти прискорене або уповільнене відео.

Слід зазначити, що в Квай можна знімати тільки короткі відео (11 секунд), але в квае є можливість знімати і довші ролики. Про це читайте далі.

Використання масок

Перед зйомкою, ви можете вибрати одну з величезної кількості масок в квае. Для цього виберіть значок маски, розташований зліва від кнопки старту запису відео. Інші функції при запису відео ви знайдете на скріншоті нижче:

Маски можуть застосовуватися для вашого обличчя в режимі зйомки «Селфі» або для звичайної зйомки (зазвичай пропонуються персонажі віртуальної реальності). Маски дозволяють зробити відео цікавішим.

Як знімати довгі відео в Квай

Щоб зняти довший 57-секундне відео в Квай, потрібно три рази натиснути на значок відео, довге натискання на значок відео камери включає 17 секундне відео.

редактор відео

У додатку kwai легко застосовувати фільтри і накладати ефекти. У редакторі Квай зверніть увагу на нижню частину додатки в момент накладення ефектів або магії – тут буде шкала часу. Наведіть повзунок, щоб застосувати спецефект в певний момент ролика. Рекомендую для редагування відео користуватися також програмою Movavi

Вкладка «Фільтр» дозволяє змінювати кольорову гаму відеоролика. Колекція фільтрів – strenght, peach, puff, souffle, Jelly, Caramel і інші

Вкладка «Музика». Ви можете додати музику як з колекції kwai, так і зі своїх аудіозаписів, що зберігаються у вашому телефоні (виберіть «локал»). Пограйте з рівнем звуку з відео і гучністю музики, і ви зможете зробити відео з музичним фоном.

Вкладка «Магія». Додавання спецефектів, таких як анімація cердечек (heart), вогонь (fire), які падають долари (money), іскри (spark) та інші. На шкалі часу змінюйте момент, в який буде відображатися спецефект і його тривалість.

натисніть «Більше», щоб з’явилося приховане меню з додатковими функціями:

Тут ви знайдете функцію обрізки відео, накладення стікерів, накладення тексту на бачив і створення обкладинки.

Створення обкладинки для відео: Вам буде запропоновано вибрати кадр з відео і додавання на нього вашої написи. Текст можна накладати в різних стилях.

Як зняти слоу мо (slow mo) в квае

Спочатку розберемося, що таке «слоу мо». Слоу мо – це популярний в квае ефект сповільненої зйомки.

У квае можна зняти відео в слоу мо наступними способами:

  1. На деяких телефонах з ОС Android і на айфонах є режим зйомки «Слоу мо». Для цього треба зайти в камеру і знайдіть там відповідний режим.
  2. До початку зйомки виберіть режим сповільненої зйомки – 1 / 4x для вираженого слоу мо, 1 / 2x – для більш плавного ефекту.
  3. Шляхом накладення спеціального ефекту в певний момент часу вашого відеоролика. Для цього виберіть «Ефекти» -> Розділ «час» -> Слоу-мо. Недолік даного способу в тому, що вам не вдасться накласти ефект на звістку відеоролик.
  4. І останній спосіб – знайдіть стороннє додаток в Play Market для зйомки в стилі Slow Mo. Зніміть відео через цю програму і завантажте потім ваш ролик в Квай. Щоб завантажити готовий ролик в Квай в режимі камери, виберіть розділ «Альбоми» і знайдіть там ваше відео.

публікація відео

Для завершення роботи в редакторі Квай натисніть на галочку у верхньому правому куті додатка і приступайте до публікації відео. Не забудьте написати пару слів про вашому ролику і додати хеш-теги. Це допоможе зробити ваше відео більш переглядається. виберіть відповідні налаштування і натисніть «Опублікувати» або «Draft» (зберегти в чернетку).

Сподіваюся, що мій огляд був корисний вам у вивченні всіх можливості відеозйомки в додатку kwai і підказав вам приховані функції, про які ви не знали.

Ссылка на основную публикацию