Китайська гілка танків

Китайська гілка танків з’явилася в грі з поновлення 0.8.3. Цікавим в ній є те, що вся техніка початкових рівнів запозичена у інших країн, в більшій мірі СРСР. Це не вигадка розробників, а історичний факт. Галузь танкобудування в Китаї розвивалася погано або зовсім не розвивалася, що змушувало китайців використовувати чужу техніку для будівництва танків. Назви цих танків включають в себе або повністю повторюють назви танків-оригіналів.

Танки, які були спрямовані на державні випробування, починають свою назву з WZ

Саме китайська гілка танків дала геймерам один з найшвидших ЛТ 59-16. Всього в гілці дев’ять легких танків, є два преміумних. Всі танки до п’ятого рівня легкі. СТ теж дев’ять, з них три преміумних. Також в гілці є шість важких танків, два з них – преміумні.

Машини зі словом Type в назві отримали своє право бути на озброєнні китайської армії

Type T-34 – середній танк п’ятого рівня, після якого гравцеві надається вибір: легкий 59-16 або СТ Type 58. Після Type 58 можна вже вибрати і важкий танк. Закінчується гілка середнім танком 121 і важким 113.

Танк 113 здатний грати роль не тільки важкого танка, а й середнього, завдяки високій динаміці. У нього невисока пробиття, але пристойний шкоди і хороша точність. Бронювання танка мало відповідає «тяжу», але при вірних атаках і постановках військової машини, противнику буде складно його пробити.

Танк 121 – середній танк, який має непогане бронювання. Міцна вежа дозволяє «танковать», не отримуючи шкоди від ворогів. Потужне знаряддя дозволяє йому брати участь в боях практично нарівні з ТТ. Однак, через незручне кута відмінювання, на горбистій місцевості гра на даному танку ускладнюється. Має відмінну швидкість і маневреність.

У даній гілці дійсно китайські легкі танки можна зустріти, починаючи з шостого рівня, а середні і важкі – з сьомого.

Головні переваги «китайців» – це досить потужні і точні знаряддя, що завдають непоганий разовий шкоди, досить міцна броня, при правильному використанні якої можна отримувати багато рикошетів і непробитий. У техніки міцна лобова броня і броня вежі. Але найважливіша перевага китайських танків – це хороша маневреність і висока швидкість.

Ссылка на основную публикацию