Леді Сиф у виконанні Джеймі Александер може з’явитися в серіалі про Локі?

Тепер, коли було офіційно підтверджено, що серіал про Локі перебувати в розробці, і буде випущений на потоковому сервісі Disney +, число теорій лише зростає. У той час, як фанати сперечаються про час розвитку подій серіалу (будуть вони відбуватися до «Месників: Війни нескінченності» або після неї), поповзли чутки про те, що в багатосерійної картині, крім Тома Хіддлстон, зніметься ще і Джеймі Александер. Нещодавно актриса у своєму твіттері виклала фото, на якому вона зображена в образі Леді Сиф, персонажа, роль якого вона виконує в кіновсесвіту Marvel. З огляду на новини про розробку проекту, присвяченого Локі, чи може це означати, що Леді Сиф в ньому з’явиться? Підпис під фото, де Леді Сиф зображена в бою, свідчить: «Сьогоднішнє настрій …»

Кадр з фільму «Тор»

Today’s mood ….

– Jaimie Alexander (@JaimieAlexander)

В останній раз ми бачили Александер як асгардской войовниці в другому сезоні телесеріалу «Агенти ЩИТ», коли вона допомогла Філу Колсон і компанії зупинити потенційне вторгнення Кри.

Актриса повинна була з’явиться і в третій частині «Тора» під керівництвом Тайки Вайтіті, але не змогла через попередні зобов’язань з планування з серіалом «Сліпе пляма», в шоу NBC Александер залишалася провідним персонажем протягом чотирьох сезонів.

«Мене запитали, але час, коли вони збиралися знімати, і коли починалися зйомки «Сліпого плями», виявилося практично однаковим», – говорить Александер. «Вони подзвонили і сказали:« Гей, до речі, ти не могла б це зробити? »Я відповіла, що не зможу зробити це так швидко».

І хоча їй не вдалося з’явитися в «Торі: Рагнарека», Александер сказала, що вона завжди готова повернутися в кіновсесвіту Marvel як Леді Сиф.

Кадр з фільму «Тор: Царство темряви»

«О, зрозуміло», – сказала актриса. «Я люблю Marvel. Я була б щаслива попрацювати з ними над іншими проектами в будь-який час. Вони – чудова компанія, я люблю всіх хлопців і дівчат там, у них завжди дійсно цікавий акторський склад майже для кожного проекту, який у них з’являється, а з’являються вони часто. І, зрозуміло, хто не хотів би побути супергероєм? »

Однак, якщо Леді Сиф повернеться, можливо, доведеться вдатися до магії. Раніше Джо Руссо говорив, що героїня увійшла в число численних жертв Таноса, що не були показані на екрані.

А ви хотіли б, щоб Леді Сиф повернулася? Чи чекаєте ви, коли вийде серіал про Локі на Disney +? Поділіться своєю думкою з нами!

Ссылка на основную публикацию