LiteManager – як користуватися? Віддалене управління комп’ютером

Досить часто користувач помічає виникнення певної помилки, але вирішити її не може або не хоче. З іншого боку проблема недостатньо серйозна, щоб викликати системного адміністратора. Перебуваючи в такій проблемі і варто задуматися про альтернативний варіант вирішення цієї проблеми – віддаленому.

Також віддалене управління комп’ютером необхідно для моніторингу справності системи в офісах або для того, щоб зробити налаштування будь-якої програми, а також ж контролю за роботою співробітників. У будь-якому випадку найлегше досягти мети і підключитися до іншого ПК – це скористатися LiteManager.

Програма вміє виконувати всі процедури управління без фізичної присутності людини за комп’ютером. Якщо в більшості функціонал все одно обмежений, то тут ви отримаєте доступ до всіх категорій і сховищ пристрою. Додаток має безкоштовну версію, яка включає практично весь функціонал платній, але накладає обмеження на одночасне підключення не більше 30 ПК, думаю, цього цілком достатньо.

функціонал LiteManager

Програма добре інтегрована в систему і її не блокують мережеві екрану або фаєрволи, також вміє взаємодіяти з усіма елементами Windows в досить зручній формі.

Отже, в LiteManager включено:

 • Безпосередньо взаємодія з елементами системи віддаленого ПК, серед яких: диспетчер задач / пристроїв, управління реєстром і можливість використовувати командний рядок за допомогою Telnet;
 • Для зручного взаємодії використовується вбудований файловий менеджер;
 • Ви можете налаштовувати навіть харчування ПК, також заблокувати управління при використанні клавіатури і / або миші;
 • Віддалено можна запустити програми або встановити їх;
 • Присутній текстовий / голосовий чат;
 • На терміналі налаштовується автоматична запис робочого столу в заданий час;
 • Присутній зручний каскадний вид для множинних підключень. Віддалене управління через комп’ютер в утиліті LiteManager повсюдно підтримує функцію «Drag and Drop», тобто ви можете перетягувати все елементи в рамках монітора;
 • Можна підключатися по ID, зручно для динамічних IP;
 • Зручно розроблена карта мережі.

Також існують і множинні інші функції, які самі собою розуміються і писати про них немає сенсу. Практично всі функції підтримуються в демо режимі, але деякі все ж з обмеженнями або взагалі не працюють, хоча всі важливі і корисні інструменти активні у всіх версіях.

LiteManager, як користуватися?

Сам додаток розбите на два модуля, обидва необхідні для використання. Один – клієнтський і другий – серверний. Відповідно, ПК, який буде виробляти управління називається сервером, а той, до якого будуть підключатися – клієнт.

В якості додаткової безпеки та гарантії, що ніхто проти вашої волі не підключиться, тут авторизація виконана в зворотному режимі, підключення виробляє не сам сервер, а клієнт. Отже, щоб розібратися, як дистанційно керувати комп’ютером, вам потрібно:

 • Завантажте на ПК відповідну версію програми;
 • Lite версія не вимагає установки і легко використовується на знімному носії, запустіть Server;

 • Перед вами з’явиться ID і пароль, генеруються автоматично, запишіть їх. Також на вкладці «Авторизація» необхідно ввести вже свій пароль доступу, щоб ви могли увійти на сервер;

 • Запустіть Client і вас відразу попросять ввести ID, який тільки що отримав сервер, потім буде потрібно задати пароль;

По суті базове підключення вже вироблено і ви можете використавши сервер підключатися до клієнтів без проблем. Взаємодія відбувається за допомогою файлового менеджера, що досить звично. Сама ж програма підтримує деякі настройки для забезпечення комфорту і безпеки (використовується за потребою).

налаштування LiteManager

Програма для віддаленого управління комп’ютером має деякі зручні функції, які можна використовувати для полегшення управління. Перейдіть на вкладку «Режими» і ви можете встановити прапорці біля невикористовуваних варіантів, таким чином ви забороните певні команди.

Також замість стандартної ідентифікації по паролю, існує функція WinNT, яка допомагає налаштовувати права виходячи з профілів системи. Так ви можете задати доступ одному користувачеві і рівень його прав, більш не потрібно вводити пароль, що дуже зручно.

Доступна функція IP-фільтр, яка може відрізати підключення на певні адреси.

У клієнтської частини доступний стандартний інструмент підключення по IP. Налаштувавши одноразово доступ вам буде легше використовувати програму. Для цього натисніть «З’єднання» і виберіть пункт «… по IP», задайте безпосередньо адресу та назву підключення.

Інтерфейс LiteManager повністю підтримує Windows Aero, щоб взаємодіяти з робочим столом клієнта, також винесені додаткові кнопки управління.

Контроль – це одна з ключових завдань у фірмах, тут на цей випадок є спеціальна функція запису, вона працює незалежно від активності сервера. Піддається гнучкою налаштування і ви зможете дізнатися, що робили ваші співробітники протягом робочого дня. Працює при використанні screenshot, тобто зберігається зображення активного робочого столу з певним інтервалом часу. Після ви можете підключитися до клієнта і переглянути ці скріншоти. Працює функція тільки в платному режимі.

Загалом програма LiteManager дуже функціональна і доступна користувачам без особливого досвіду, працює справно і досить гнучка, а всі ці якості роблять з неї одне з кращих додатків в ніші.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Віддалене управління комп’ютером за допомогою програми LiteManager», то можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию